blackalbum pon 20.9.2010 23:50

ja sam gledao jedinicu ostale nisam želio gledati jer mislim da jednostavno ne mogu ponoviti taj film,u tom filmu je radnja bila toliko zamršena da ti ništa nije bilo jasno do zadnje minute kad sam zaključio pa ovo je remek djelo

jurluk uto 21.9.2010 00:10

hehe. ja o vuku, a vuk na vrata XD

 

baš zadnjih nekoliko tjedana, kad koji dan uhvatim nekoliko vremena, pogledam po jedan film iz ovog serijala. baš danas sam pogledao peti dio. moram još šesti nabavit

 

film je sve u svemu dobar. jedino je kraj uvijek obrnuti od onog kakvog bi čovjek očekivo. jer uvijek u (velikoj većini) filmova, pobijede pozitivci. hehe. a koliko se sjećam, u ovom serijalu na kraju uvijek nahebu baš pozitivci, a glavni negativni se izvuku živi i zdravi

 

evo vidim da IMDB ove filmove označava i kao horor, ali uopće nije strašan. pa kad netko tko se boji horora, vidi da je ovaj film deklariran kao horor, pa ga se boji pogledat. samo što ima onih "gadljivih" scena brutalnih ubojstava popraćenih sa hektolitrima krvi, krikovima, vriskovima itd, a toj atmosferi još prodonosi i dobra glazbena pozadina

GigaGirl uto 21.9.2010 00:13
jurluk kaže...

  samo što ima onih "gadljivih" scena brutalnih ubojstava popraćenih sa hektolitrima krvi, krikovima, vriskovima itd, a toj atmosferi još prodonosi i dobra glazbena pozadina

  Kao da ga je Tarantino režirao  Namigiva.

hrvatskafarkasevec uto 21.9.2010 02:42
Mrgud Veliki kaže...

Meni taj saw postao smijesan i dosadan.

Prvi dio je bio legendaran, pogotovo onaj efekt na kraju kada se ustaje...
Ovo sve drugo mi je nikakvo.

istina meni je bezveze 

predvidiljvo i dosadno,a da je bar strasno :|

renoboXX uto 21.9.2010 17:06

meni je najbolje onaj poćetak u 6 kad su se rezali.....ja na njihovom mjestu nebi se uopče rezao baš bi me bolilo briga a ne da si odrežem ruku, nogu ili tjelo pa da ostanem živ i da budem cijeli život invalid......rađe bi se ubio.........

thuglife sri 22.9.2010 01:19
renoboXX kaže...

meni je najbolje onaj poćetak u 6 kad su se rezali.....ja na njihovom mjestu nebi se uopče rezao baš bi me bolilo briga a ne da si odrežem ruku, nogu ili tjelo pa da ostanem živ i da budem cijeli život invalid......rađe bi se ubio.........

Nisam baš siguran, lako ti je govorit ovako, kad te pukne adrenalin i strah za goli život teško da možeš kontrolirati svoje postupke, a kamoli racionalno razmišljati.

renoboXX sri 22.9.2010 10:34
thuglife kaže...
renoboXX kaže...

meni je najbolje onaj poćetak u 6 kad su se rezali.....ja na njihovom mjestu nebi se uopče rezao baš bi me bolilo briga a ne da si odrežem ruku, nogu ili tjelo pa da ostanem živ i da budem cijeli život invalid......rađe bi se ubio.........

Nisam baš siguran, lako ti je govorit ovako, kad te pukne adrenalin i strah za goli život teško da možeš kontrolirati svoje postupke, a kamoli racionalno razmišljati.

ah ćuj ovisi kakav si čovijek...........ja bi npr. možda na poćetku uzeo nož i kad bi se poćeo rezat i kad bi osjetio bol onda bi stao i smirio i razmšljao i onda bi odlućio da me ubi a ne da budem invalid cijeli život.....

Daniman123 sri 22.9.2010 10:37
renoboXX kaže...
thuglife kaže...
renoboXX kaže...

meni je najbolje onaj poćetak u 6 kad su se rezali.....ja na njihovom mjestu nebi se uopče rezao baš bi me bolilo briga a ne da si odrežem ruku, nogu ili tjelo pa da ostanem živ i da budem cijeli život invalid......rađe bi se ubio.........

Nisam baš siguran, lako ti je govorit ovako, kad te pukne adrenalin i strah za goli život teško da možeš kontrolirati svoje postupke, a kamoli racionalno razmišljati.

ah ćuj ovisi kakav si čovijek...........ja bi npr. možda na poćetku uzeo nož i kad bi se poćeo rezat i kad bi osjetio bol onda bi stao i smirio i razmšljao i onda bi odlućio da me ubi a ne da budem invalid cijeli život.....

Pa da ti bi sjeo razmislio, popio sok, pregledavo svoje bolne točke i tako ništa neobićno...

Prvi saw je najbolji :D

 

renoboXX sri 22.9.2010 10:47
Daniman123 kaže...
renoboXX kaže...
thuglife kaže...
renoboXX kaže...

meni je najbolje onaj poćetak u 6 kad su se rezali.....ja na njihovom mjestu nebi se uopče rezao baš bi me bolilo briga a ne da si odrežem ruku, nogu ili tjelo pa da ostanem živ i da budem cijeli život invalid......rađe bi se ubio.........

Nisam baš siguran, lako ti je govorit ovako, kad te pukne adrenalin i strah za goli život teško da možeš kontrolirati svoje postupke, a kamoli racionalno razmišljati.

ah ćuj ovisi kakav si čovijek...........ja bi npr. možda na poćetku uzeo nož i kad bi se poćeo rezat i kad bi osjetio bol onda bi stao i smirio i razmšljao i onda bi odlućio da me ubi a ne da budem invalid cijeli život.....

Pa da ti bi sjeo razmislio, popio sok, pregledavo svoje bolne točke i tako ništa neobićno...

Prvi saw je najbolji :D

 

pa dobro sad ono da pijem i sokove, pivicu a možda bi i većerao....šala a sad, nebi se sad tako opustio, nego na brzinu, bilo bi napeto i strah ali ono zavrtio bi mi malo šraf u gravu onda bi se bacio dole na pod i derao bi se do smrti......i to je to........

cuspajz pet 1.10.2010 18:08

SAW- Justin Bieber

 

Hello, Justin Bieber. I want to play a game. Over the years you have showed society what a queer and grotesque faggot you are. It is now time for you to pay the price for harming those around you. The device attached to your "cock" will snap in 1 minute. Think of it like a Venus Fly trap. The key to unlocking it is located right down your throat and pierced to the very tongue that has put shame upon others. How much blood are you willing to shed to stay alive. Live or die. Make your choice.

Plahi pet 22.10.2010 20:01

Meni je najbolja stvar kako Jigsaw osmisli sve te "čelenđe".

Divim se takvom čovjeku(nemojte me krivo shvatitiSmijeh), samo kažem kako može predvidjeti sve moguće ishode i uvijek ispadne kako on želi i zamisli. Npr u 5. dijelu se to dobro vidi).

A po meni je serijal i poučan.

remeber to charish your life.