Filmovi, TV serije, glazba...

Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

jurluk uto 10.3.2009 22:38
angel of fire kaže...

zadnji sam gledo "operacija Valkirie"

meni je film odličan, sam kaj je kratak i to kaj znas da atentat nije uspio, pa jebiga....

 meni predzadnji. napisao sam par postova iznad. film mi je super. traje malo manje od 2 sata. meni je cijelo vrijeme bilo napeto. kao da ne znam što će se dogoditi, kao da o tome ovisi cijela budućnost... mama mi se smijala
angel of fire sri 11.3.2009 10:51
jurluk kaže...
angel of fire kaže...

zadnji sam gledo "operacija Valkirie"

meni je film odličan, sam kaj je kratak i to kaj znas da atentat nije uspio, pa jebiga....

 meni predzadnji. napisao sam par postova iznad. film mi je super. traje malo manje od 2 sata. meni je cijelo vrijeme bilo napeto. kao da ne znam što će se dogoditi, kao da o tome ovisi cijela budućnost... mama mi se smijala
 ma gledo sam i onaj dokumentarac o hitleru pa je bilo tam sve opisano,
kak se to đubre izvuklo , i onaj hrastov stol ga je spasio, sam je u filmu pretanak, inače je to bio stolčina i pol od 10 cm plajnke
jurluk sri 11.3.2009 11:40
angel of fire kaže...
jurluk kaže...
angel of fire kaže...

zadnji sam gledo "operacija Valkirie"

meni je film odličan, sam kaj je kratak i to kaj znas da atentat nije uspio, pa jebiga....

 meni predzadnji. napisao sam par postova iznad. film mi je super. traje malo manje od 2 sata. meni je cijelo vrijeme bilo napeto. kao da ne znam što će se dogoditi, kao da o tome ovisi cijela budućnost... mama mi se smijala
 ma gledo sam i onaj dokumentarac o hitleru pa je bilo tam sve opisano,
kak se to đubre izvuklo , i onaj hrastov stol ga je spasio, sam je u filmu pretanak, inače je to bio stolčina i pol od 10 cm plajnke
 a pa to je i meni bilo čudno. u filmu je pretanak, da je taki stvarno bio, nebi se izvukao
Armor sri 11.3.2009 12:18

Evo posljednji film, koji sam gledal prekjučer je Twilight.

Film je jednostavno fantastičan, već dugo nisam gledal film sa tako dobrom pričom i izvedbom.

Svaka čast

markbodin sri 11.3.2009 12:40
Armor kaže...

Evo posljednji film, koji sam gledal prekjučer je Twilight.

Film je jednostavno fantastičan, već dugo nisam gledal film sa tako dobrom pričom i izvedbom.

Svaka čast

  mislim, znam da se o ukusima ne raspravlja, ali po meni je Twilight zbilja onak, jedva prosječan film... ali čak i kao takav, bolji je od mnogih koji su npr. najgledaniji u američkim kinima...
jeGGer sri 11.3.2009 22:13
markbodin kaže...
Armor kaže...

Evo posljednji film, koji sam gledal prekjučer je Twilight.

Film je jednostavno fantastičan, već dugo nisam gledal film sa tako dobrom pričom i izvedbom.

Svaka čast

  mislim, znam da se o ukusima ne raspravlja, ali po meni je Twilight zbilja onak, jedva prosječan film... ali čak i kao takav, bolji je od mnogih koji su npr. najgledaniji u američkim kinima...
 danas ga pogledao, srednje, mislio sam da ce biti malo više akcije Smijeh
ZC_Someone ned 15.3.2009 21:25
labrovic kaže...

zadnji je bio The.Hurt.Locker. i poprilicno sam zadovoljan filmom, srdacno ga preporucujem

 off topic, baš me zanima zašto imaš točke umjesto razmaka u nazivu filma

How To Lose Friends & Alienate People nije loš ako nemate neki pametniji način da potratite sat i pol života
ivaninho ned 15.3.2009 21:52

Zadnji film koji sam gledao je The Curious Case of Benjamin Button i mogu reći da mi je film jako dobar, no na kraju sam bio tako tužan i ogorčen zbog prolaznosti života, tako da sam već cijeli tjedan u depri.

Prison Breaker ned 15.3.2009 22:42

Cloverfield - po treći puta.

Inače ne gledam filmove više od jedan puta.

Samo one (meni) baš dobre filmove gledam više puta.

 

Šta reći, po meni dosta dobar film. Nadam se da će biti nastavak.

Nešto se pričalo o tome ali zasada nema nekih posebnih naznaka.

Lightning ned 15.3.2009 23:16

Watchmen... nažalost. Baš i nije nešto, a i trebao bi se zvati Watch - Men.

Nisam neka konzerva, ali toliko ki*e ne pokažu ni u prosječnom xxx filmu :D :D

 

A posljednji DOBAR film koji sam gledao je Gran Torino, Clint Eastwood - legenda.

axelox ned 15.3.2009 23:25

Soba Panike sa Jodie Foster. Film je ok.

 

Ona je razvedena, kupuje kucu i useljava se sa kcerkom. Kuca ima sobu panike (metalna sobica, sa tv kamerama kojima se vidi kuca, hrana, voda....) i usred noci upadaju trojica lopova koji se zele docepati sefa koji je u toj sobi.

Cure se uplase ulete u sobu i evo ti zanimljivog filma. U biti svih 2 sata filma fokus je na kucu i sobu panike.

nemesis777 pon 16.3.2009 12:44
axelox kaže...

Soba Panike sa Jodie Foster. Film je ok.

 

Ona je razvedena, kupuje kucu i useljava se sa kcerkom. Kuca ima sobu panike (metalna sobica, sa tv kamerama kojima se vidi kuca, hrana, voda....) i usred noci upadaju trojica lopova koji se zele docepati sefa koji je u toj sobi.

Cure se uplase ulete u sobu i evo ti zanimljivog filma. U biti svih 2 sata filma fokus je na kucu i sobu panike.

 i ja san isto to juce pogleda na RTL-u iako slabo gledam filmove na TV-u zbog rijetko kada dobrih filmova sta emitiraju ..ali film je sasvim ok...nista posebno ali dobro

Prekjuce pogledah Tropic Thunder i nakon svih onih najava, i svih onih poznatih glumaca u filmu nisam moga virovati da se moze snimit tako los film...
Uostalom to je komedija jel? pa ja nisan tjekom cilog filma vidija ama bas nista smisno...osim mozda ako se moze reci za onih uvodnih 5-10 min filma..ostalo je katastrofa (nisam jos spa na tu vrstu humora da su mi smisne stvari poput pravljenja grimasa i prdenja)..
neznan sta su neki vidili dobroga u ovom filmu ali ja sam prerazocaran...obavezno zaobici i nikad ne pogledati....

al pogleda sam juce da isperem taj gorak okus horror The Others i iako nisam nista posebno ocekiva jer danasnji horori su rijetko koji dobri i upecatčjivi ovaj je bas takav..Bas zato sto nije kao ostali tipicni horori koji se svode na to da te prestrase i prenu samo iznenadnim scenama popracenim zvukom sta je 90% ostalih horrora ovaj je psiholoski bas kao i moj najdrazi horror ikad (isijavanje).. prica i atmosfera tjekom cilog filma su odlicni i svaka pohvala za film..ljubitelji trilera i horrora obavezno pogledati