macan321 pon 4.4.2011 19:28

zna možda tko kakvu brutalnu komediju tipa scary movie,epic movie,meet the spartans i tak nešt???

 

plz nemam kaj delati a neznam nijednu takvu brutalnu komediju koju još nisam gledal...

brane47 pon 4.4.2011 20:25

Dude, where's my car? predobar :)

 

Liar Liar, Yes Man, Fun With Dick and Jane, Bruce Almighty tj. bilo koji s Jim Carey-em..

 

White Chicks definitivno.. :)

 

Preporucujem i Jackass 3D ak onisi gadljiv zbog nekoliko scena.. :) inace, umro sam..

 

Forgetting Sarah Marshall  , I Love You Man, lik ubija.. :D

 

Preporuke za sve ove filmove, ako stignes pogledaj ih..ima ih jos, ali dosta za sad.. :)

 

I da..

 

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood

 

milan1987 uto 11.10.2011 21:02

LJUDI TREBAM VAŠU POMOĆ!!!

Evo o čemu se radi, prije 6, 7 godina gledao sam na HRT-u jednu jako dobru komediju. Film je bio o dvojici braće koji odlaze na vikend, mislim da je bio Las Vegas. jedan brat je bogati kirurg a drugi ne baš dobro stojeći dizajner tenisica. Uglavnom kako je jedan ostao bez novca moli ovog drugog da mu posudi nešto novca. Brat (kirurg) mu u šali posuđuje 25 centi ali na opće iznenađenje ovaj osvaja nekih 400 000 dolara i tu počinje komedija. brat kirurg želi svoj dio novca ali ovaj mu vraća samo 25 centi... uglavnom u svađi uspjeli su ubiti vlastitu majku, poznatom glumcu je brat kirurg izvadio krivi testis tako da mu je na kraju morao izvaditi obadva pa ga glumac progoni i pokušava ga ubiti... i sjećam se da je na kraju filma neki skitnica pokupio sve pare a ova dva brata ostali bez ičega... film je genialan ali nemam pojma kako se zove i zato se nadam da zna netko od vas... unaprijed zahvaljujem