dado80 sub 18.12.2021 00:34

Bok, neki dan sam u kafiću gledao i slušao navedeni "show" na MTV-u pa ga pokušavam pronaći no bezuspješno pa me zanima vi koji slušate MTV da li znate pod koji MTV "ogranak" spada? Kako se ta televizijska kuća podijelila u nekoliko desetaka "dijelova" teško je pronaći gdje što pod što spada pa eto ako netko zna.

dado80 ned 19.12.2021 00:19

Ej, hvala mislim da je taj show od MTV-a bio; nego pokušavam pronaći nekakav kontakt no bezuspješno.

Znaš li možda njihovu e-mail adresu jer vidim da im je Facebook stranica neaktivna.

Također vidim da se mogu gledati u MaxTv paketu što je ok samo ne znam postoji li mogućnost reprize kao što je moguće kod nekih programa odnosno emisija?

Marko :D ned 19.12.2021 10:48
dado80 kaže...

Ej, hvala mislim da je taj show od MTV-a bio; nego pokušavam pronaći nekakav kontakt no bezuspješno.

Znaš li možda njihovu e-mail adresu jer vidim da im je Facebook stranica neaktivna.

Nakladnik kanala je ViacomCBS Networks EMEAA. Na njihovoj stranici imaš e-mail adresu za kontakt. 

dado80 kaže...

Također vidim da se mogu gledati u MaxTv paketu što je ok samo ne znam postoji li mogućnost reprize kao što je moguće kod nekih programa odnosno emisija?

Ti tematski MTV kanali dostupni su kod gotovo svih operatera. Koliko vidim na stranici HT-a, isti nisu na listi kanala koje je moguće gledati unazad. Mislim da je EON jedina platforma koja dopušta gledanje svih kanala 72h unatrag, a da u ponudi ima sve MTV kanale.

dado80 ned 19.12.2021 22:19

E super, pronašao sam kontakt pa ću im se javiti nego što se tiče ove EON platforme imaš li možda i njihov link? I jesi li siguran da su limitirani sa 72 sata unazad? 

Marko :D ned 19.12.2021 23:19
dado80 kaže...

E super, pronašao sam kontakt pa ću im se javiti nego što se tiče ove EON platforme imaš li možda i njihov link? I jesi li siguran da su limitirani sa 72 sata unazad? 

https://hr.eon.tv/

 

To je streaming usluga United Grupe, odnosno, u ponudi je Telemacha, ali možeš je uzeti neovisno bio njihov korisnik ili ne. MTV kanali su dio FULL TV paketa. Uslugu možeš probat na 30 dana besplatno.

 

Uređivano: Ispada da se može gledat 7 dana unatrag. 😁