glas_razuma sri 1.2.2023 00:21
antimadridista kaže...

Da želim samo koljačinu i klanje zombija onda mi bi i The Walking Dead bila dobra serija, što hvala Bogu nije. Ne sumnjam da će biti još i epizoda sa više akcije.

 The Walking Dead nije "samo koljačina i klanje zombija". Zombiji su sporedni, kontekst, ono što pogura priču kad treba. Glavni su ljudi, i kao protagonisti i kao antagonisti. Realno, s obzirom na to da su zombiji (u pravilu) bezumni i nesposobni odlučivati, skoro uvijek je tako, no to je upravo poanta.

 

Također, nije potrebno kritizirati drugu seriju da bi se pokazalo da je predmetna dobra (posebno ne nemuštim usporedbama kao što je ova gore). Ako nije dobra objektivno gledano, onda nije dobra. I ne, ne kažem da nije dobra, samo kažem da bi moralo moći objasniti zašto je dobra bez uplitanja drugih serija.

Sil sri 1.2.2023 11:07
Damir22 kaže...
Alice in borderland S02

Konacno stigla druga sezona....

Pokusat cu bez spojlera, ali eto....

Kao prvo, opet je Netflix usrao dobru ideju. Ne ideju koliko koncepciju.

Do 6 epizode, fenomenalno, zanimljive igre,napeto, neizvjesno. U 6-oj, vec pocimas sumnjati, 7 to potvrdi, a 8 osamari. Ne da su lose epizode, naprotiv, vec tu postane evidentno da je netflixu cilj da ovo sve sto duze traje, idemo razvlaciti do besvjesti, samo da izvucemo sto vise epizoda/sezona....

Kad gledas pojedinacno, odlicne epizode. Kad gledas cjelinu, nista novo, nista bolje, nista napetije, cak naprotiv. Ova sezona ima smisla kao bilo kojih 8 epizoda Santa barbare, bez ostalih epizoda.

Da, nesto se desava, no, sve je puno filera, otezanja, nepovezanih i nebitnih minuta.....

Vise sam se divio okolisu, svijet djeluje nevjerovatno realno, na momente sam u scenama vec vidio last of us, ili hzd....

Prica kako rekoh nista novo, nastavak na prvu sezonu, no i dalje bez ikakvog sto,tko,kako,kada,cemu...

Nekih hintova ima, ali pokaze se da ne vode nikuda...

Sezona 3 naravno, no ukoliko nesto drasticno ne promjene.... Veliki fail.

 Sinoć pogledao zadnju epizodu i moram reći da kraj funkcionira i bez da nastave treću sezonu. Sa obzirom na veliki broj serija gdje znaju uprskati kraj, ovdje je to dosta dobro riješeno, bez potcjenjivanja publike. Čak mi je bila fora kako su se našalili u zadnjoj epizodi s mogućim scenarijima za kraj. Također mi se sviđa što je Netflixu ovdje promaklo forsiranje 'woke' priče i sve što to nosi sa sobom.

glas_razuma čet 2.2.2023 13:11

Bilo je već komentara na zadnju TLOU epizodu, pogledao sam ju sinoć. Ako netko do sada nije pogledao, neka prvo pogleda, pa nek onda pročita komentar, jer ima SPOJLERA.

 

Prvo ću reći da (mi) je bila dosadnjikava. Za seriju o zombijima koja je nastala temeljem igre u kojoj se glavni likovi moraju konstantno boriti za život, epizoda koja više podsjeća na romantičnu dramu nije nešto što ću osobno cijeniti.

 

Drugo, epizoda je besmislena. Skoro cijela (dosad najduža) epizoda je posvećena dvojici likova koji prije toga nisu spomenuti, niti će biti bitni nakon ove epizode (osim ako serija ne bude prepuna flešbekova, što se nadam da neće). U igri je možda bilo drugačije, no što se tiče serije (a ovdje komentiramo seriju), ne cijenim to i ne vidim smisao. Ne u trećoj epizodi nove serije, ne s likovima koji realno nisu bitni za osnovicu serije (putovanje Joela i Ellie). Slična stvar, tj. cijela epizoda posvećena sporednom liku mi je bila posve okej u TWD-u, kad je u ŠESTOJ sezoni pokazan ajmo reći dio origin story-a Morgana Jonesa (lika sa štapom koji ima svoj kodeks ponašanja), lika koji je dio TWD svijeta od PRVE sezone i koji se stalno vraćao u seriju i bio dio iste godinama. Koliko se sjećam, većinu epizode vidimo samo njega i Eastmana, lika koji ga je naučio kako se boriti štapom i još bitnije, koji mu je prenio kodeks. Epizoda, iako ne nužna za radnju serije, je imala smisla, jer je objasnila nešto što je imalo utjecaj na radnju serije, i sama epizoda je došla puno kasnije u seriji, nakon što je većina likova bila dosta razrađena. Samim time nije bilo problema što nitko od glavnih likova nije bio u njoj.

 

Bill i Frank su bili partneri i u igri, no sve skupa je bilo potpuno drugačije prikazano. I dok se spekuliralo da je promjena u seriji nastala zato jer događaji iz igre ne bi bili zanimljivi da su prikazani tako isto kao u seriji (ne vidim zašto), i opravdavali da je serija šansa da se pokaže i proširi priča i o drugim ljudima u tom svijetu (je, no ako to odradiš kao gore navedeni primjer iz TWD-a), istina izgleda leži negdje drugdje. A to je da je, i molim da se nitko ne uvrijedi na iskrenosti i otvorenosti, homoseksualni redatelj htio homoseksualnu vezu dva muškarca prikazati kao lijepu i kako je to "sve ljubav". Ukratko, u igri je njihov odnos i sam kraj prikazan negativno (ili negativnije nego što je njemu pasalo - Frank je na kraju mrzio Billa i radije se roknuo nego da provede ijedan trenutak više s njim), i htio je, i to na prijevaru, kako sam kaže, "uvući ljude u to da gledaju gej romansu dvojice likova i fokusiraju se na njihovu priču". I prikazati vezu homoseksualnih likova kao nešto najljepše ikad. Standardna floskula, "samo ljubav". Moj zaključak: popušili smo potencijalno puno bolju epizodu koja bi i uz implicitnost homoseksualnog para bila fokusirana na poantu serije i imala bi bar malo akcije i zanimljivijih dijaloga. Zašto? Zato jer se, kao u sve novo danas, mora gurati LGBT propaganda. Offerman je izvrstan glumac, no da je netko snimio ovu epizodu kao zaseban film, i reklamirao ga kao romantičnu dramu u kojoj se dva lika u post-apokaliptičnom svijetu upoznaju i provedu cijeli život zajedno, taj film nikad ne bih pogledao. I nemam problem ako se nekom svidjelo, sve okej. No to ne znači da nije propaganda i da rezultat nije lošiji.

 

Naravno, mediji prikazuju ovu epizodu kao najbolju do sad, no IMDB ocjena od samo 7.9 (nakon što su prve dvije epizode ocijenjene s 9.2) sve govori. I to samo nakon treće epizode, kad je hajp još uvijek jako visok. Promjena sama po sebi nije problem, problem je što je konačan rezultat jednostavno lošiji i u neskladu s očekivanjem onih koji su u najvećem broju igru doveli do razine popularnosti na kojoj se odlučuje po istoj snimiti seriju.

 

Također, nakon treće epizode ću kratko prokomentirati kako su (po meni) prikazani likovi Joela i Ellie. Za razliku od igre, u kojoj je na samom početku Ellie bila lagano prkosna, no u isto vrijeme bespomoćna i ranjiva, u seriji je prikazana kao skoro pa bezosjećajna i samouvjerena sveznalica koja se vidi kao ravnopravna u odnosu s Joelom. Za razliku od igre, što ju više gledam u seriji, to mi je iritantnija. Bella Ramsey nije prejaka glumica i to se vidi. S druge strane, Joel je korektno prikazan, no s naznakama onoga što je za Joela isforsirano u drugom dijelu igre, nešto što je možda najbolje opisati kao uškopljenost. Je, svi sastojci su tu, no pripremljeno jelo nema okus kakav bi trebalo imati.

loky4i4 čet 2.2.2023 14:21
glas_razuma kaže...

Bilo je već komentara na zadnju TLOU epizodu, pogledao sam ju sinoć. Ako netko do sada nije pogledao, neka prvo pogleda, pa nek onda pročita komentar, jer ima SPOJLERA.

 14 godina si na forumu i ne znaš za opciju spoiler

Strm čet 2.2.2023 15:07

Zanimljivo mi je vidjeti uspaničene i ljute gejmere oko serije, iste drame kao i sa bookwormovima 

Treba shvatiti da se serija bazira na nećemu, ali da neće biti ista, jer nije ista publika niti medij na kojem se prenosi, direktor svojim znanjem, iskustvom i stilom prenese na način za koji ON misli da bi bio primjeren.

 

Epizoda je bila odlična, fokusirala se na Billov i Franckov život te nam pokazala njihove poglede na život i trenutno stanje svijeta. Prikazujući cijelu njihovu priču od početka do kraja nas pomiče radnju od Joela i daje do znanja kako nije sve tako sivo u tom stanju svijeta. To pruža gledateljima drugačiju perspektivu na cijeli svijet u seriji i bolje ga razumijemo. Iskreno je pravo osvježenje kada serija tako nešto ponudi i malo se makne od glavnih likova.

 

Epizode su očigledno dugačke i spore, mnogi to zamjeraju ali ja bi savjetovao pričekati kraj sezone pa onda to komentirao. Moguće je da rade dobru stvar, i ne žele hrpu akcije natrpati u prvih par epizoda i onda razvuči ostatak sezone fillerima. Za sada izgleda da žele priču ispričati kako spada na način da nas polako uvedu u taj cijeli svijet i pokažu koju drugu perspektivu prije nego krenu veće drame i akcija što mi odgovara, no definitivno postoji šansa da će napraviti Witchera od serije i zato treba čekati kraj sezone. 

Damir22 čet 2.2.2023 20:13

Cestitah sam sebi na odluci da ne gledam tlou..... Dok ne izadju sve epizode.

Paralelno s time, ne citam ni ovu temu, znaci, kad izadje zadnja epizoda i odgledam sve, imat cu sto dva dana raditi i citati ovdje.

;)

SaintGriz čet 2.2.2023 22:15

Obožavam TLOU igre, dvica mi je čak bolja od jedinice (da, blasfemija, znam). Nemam problema s gayevima, Ellie mi je odlično napisan lik, ali treba reći da je ova epizoda tu da se zadovolje zahtjevi današnja LGBT scene, a to je da u svakoj seriji/filmu moraju biti gay likovi. Radnja epizode, kako kolega par postova gore piše, nema veze s širom radnjom serije, i na kraju ne doprinosi ničem što će se događati u idućim epizodama. Međutim, epizoda je unatoč svemu i značajnom odstupanju od igre meni odlična, ali treba reći da je ona tu prvenstveno da se promovira LGBT.

dinoman255 čet 2.2.2023 22:15

Vidim da se puno piše o novoj epizodi TLOU, ali nitko nije spomenio najvažniju stvar koja se po meni vidjela iz ove epizode a to je usporedba odnosa između Joela i Ellie, te Franka i Billa, kako je Bill našao Franka, tako je i Joel našao Ellie. Ono pismo na kraju u kojem je Bill rekao da je pronašao jedinu osobu koju treba zaštititi, te da je on jedini koji će razumijeti o čemu se priča, i da su zbog toga ljudi kao on i Joel tu će vjerojatno puno utjecati na odnos Joela prema Ellie.

Posmatrač pet 3.2.2023 08:06
dinoman255 kaže...

Vidim da se puno piše o novoj epizodi TLOU, ali nitko nije spomenio najvažniju stvar koja se po meni vidjela iz ove epizode a to je usporedba odnosa između Joela i Ellie, te Franka i Billa, kako je Bill našao Franka, tako je i Joel našao Ellie. Ono pismo na kraju u kojem je Bill rekao da je pronašao jedinu osobu koju treba zaštititi, te da je on jedini koji će razumijeti o čemu se priča, i da su zbog toga ljudi kao on i Joel tu će vjerojatno puno utjecati na odnos Joela prema Ellie.

 vidi ako ima jos neki detalj da nije preprican daj i to da ne trosimu struju na tv....

Sarevok pet 3.2.2023 14:11
walentkane kaže...

Konačno malo ped.. tj gay ljubavi u seriji, već sam se zabrinuo da neće biti. Još jedan razlog da ni ne počnem pratiti ovu seriju.

Također preskačem ali i očekivao sam tako nešto jer sam pročitao još ranije da je i Neil Druckmann umješan u snimanje serije . U današnje doba ne znaju ni pederluk ukomponirati u seriju kako spada sve je to na silu radi nekih lobija ili propagandi. Ne tako davno Alan Ball je odlično  znao ubaciti gay , lesbian ili trans u svoje serije kao Six Feet Under (David Fisher -gay) , Banshee (Job- trans ) , True Blood (gay,lesbian,trans) a ovo danas je sve kara samo da se popune kvote i pokaže kako su svi "progresivi" i "napredni" .  Isto se može reci za "boju kože" , "politička uvjerenja" i ostale ludosti koje nam servira Amerika da prekrije svoje "stvarne" unutrašnje probleme te trule nacije.

antimadridista pet 3.2.2023 14:29
Sarevok kaže...
walentkane kaže...

Konačno malo ped.. tj gay ljubavi u seriji, već sam se zabrinuo da neće biti. Još jedan razlog da ni ne počnem pratiti ovu seriju.

Također preskačem ali i očekivao sam tako nešto jer sam pročitao još ranije da je i Neil Druckmann umješan u snimanje serije . U današnje doba ne znaju ni pederluk ukomponirati u seriju kako spada sve je to na silu radi nekih lobija ili propagandi. Ne tako davno Alan Ball je odlično  znao ubaciti gay , lesbian ili trans u svoje serije kao Six Feet Under (David Fisher -gay) , Banshee (Job- trans ) , True Blood (gay,lesbian,trans) a ovo danas je sve kara samo da se popune kvote i pokaže kako su svi "progresivi" i "napredni" .  Isto se može reci za "boju kože" , "politička uvjerenja" i ostale ludosti koje nam servira Amerika da prekrije svoje "stvarne" unutrašnje probleme te trule nacije.

 Nisi gledao i preskačeš ali bitno da ti znaš kako je ukomponirano.

Sarevok pet 3.2.2023 14:50
antimadridista kaže...
Sarevok kaže...
walentkane kaže...

Konačno malo ped.. tj gay ljubavi u seriji, već sam se zabrinuo da neće biti. Još jedan razlog da ni ne počnem pratiti ovu seriju.

Također preskačem ali i očekivao sam tako nešto jer sam pročitao još ranije da je i Neil Druckmann umješan u snimanje serije . U današnje doba ne znaju ni pederluk ukomponirati u seriju kako spada sve je to na silu radi nekih lobija ili propagandi. Ne tako davno Alan Ball je odlično  znao ubaciti gay , lesbian ili trans u svoje serije kao Six Feet Under (David Fisher -gay) , Banshee (Job- trans ) , True Blood (gay,lesbian,trans) a ovo danas je sve kara samo da se popune kvote i pokaže kako su svi "progresivi" i "napredni" .  Isto se može reci za "boju kože" , "politička uvjerenja" i ostale ludosti koje nam servira Amerika da prekrije svoje "stvarne" unutrašnje probleme te trule nacije.

 Nisi gledao i preskačeš ali bitno da ti znaš kako je ukomponirano.

Sigurno savršeno , pretpostavljam isto kao i u The Last of Us 2 pa sam po završetku igre imao pitanja , zašto , što stvarno i čemu to !?  Opekao sam se jedanput , neću dvaput . Tko voli neka uživa , dosta mi je tih novih naprednih serija jer još imam noćne more od Sandman-a i one zalogajnice. 

Boris grozni pet 3.2.2023 14:58

TLOU Sve 5 divno bajno krasno, gej epizodu sam progutao, no jel mi moze netko objasniti nedovoljnu pozornost ovoj maloj kaj je zarazena a zapravo imuna koja je predpostavljam nekakav kljuc u ovoj cijeloj prici (igru nisam igrao) jednostavno se nemogu rijesiti osjecaja da je beznacajna iako oni nju trebaju negdje dofurati i kao "bitna je" ali jednostavno tu vaznos neke osobe su po meni totalo zanemarili?!

SaintGriz pet 3.2.2023 15:18
Boris grozni kaže...

TLOU Sve 5 divno bajno krasno, gej epizodu sam progutao, no jel mi moze netko objasniti nedovoljnu pozornost ovoj maloj kaj je zarazena a zapravo imuna koja je predpostavljam nekakav kljuc u ovoj cijeloj prici (igru nisam igrao) jednostavno se nemogu rijesiti osjecaja da je beznacajna iako oni nju trebaju negdje dofurati i kao "bitna je" ali jednostavno tu vaznos neke osobe su po meni totalo zanemarili?!

 Mala je glavni lik igara, ne Joel, tako će biti i u seriji. Ako ti nešto više kažem spoilat ću ti, budi strpljiv.

glas_razuma pet 3.2.2023 16:42
Boris grozni kaže...

TLOU Sve 5 divno bajno krasno, gej epizodu sam progutao, no jel mi moze netko objasniti nedovoljnu pozornost ovoj maloj kaj je zarazena a zapravo imuna koja je predpostavljam nekakav kljuc u ovoj cijeloj prici (igru nisam igrao) jednostavno se nemogu rijesiti osjecaja da je beznacajna iako oni nju trebaju negdje dofurati i kao "bitna je" ali jednostavno tu vaznos neke osobe su po meni totalo zanemarili?!

Čini ti se tako jer je tek krenula serija, no oni su "morali" ubaciti filer epizodu već sad, iz razloga koje sam naveo u mom prethodnom postu. Naime, homoseksualni redatelj je morao iskoristiti priliku i popraviti loš imidž koji je homoseksualni par imao u seriji. Realno, česta priča u kojoj se ljudi zamrze jer nisu sretni u vezi. No kako propustiti priliku i ne preinačiti tu realnu situaciju prikazanu u igri, u jednu romantiziranu, friziranu? U kojoj se dva homoseksualca (od kojih jedan po njegovim riječima mrzi ljude) upoznaju u postapokaliptičnoj pripizdini, i nakon što se pofukaju nakon ciglih tri sata (još jedna stvar za koju ne znam da se ikad dogodila u ovakvim serijama - "romantični" seks doslovno nakon par sati poznavanja), skuže da je to to i onda im sljedećih 20 godina cvjetaju ruže?

 

loky4i4 kaže...

 14 godina si na forumu i ne znaš za opciju spoiler

 

Evo, iskoristio sam gore spojler opciju kako bi svi oni kojima je maksimalan doprinos raspravi zajedljivi komentar o formatiranju mogli mirno spavati. Sad kad je utvrđeno da nakon 14 godina provedenih na forumu ipak znam za spojler, upozorenje za čitatelje, ima i dalje SPOJLERA, no ne da mi se mesariti po tekstu (kao i zadnji put). Smatrajte se upozoreni (no s obzirom na to da ste dogurali do ovog dijela poruke, spojleri ne bi trebali biti problem).

 

Dakle, poanta prvog odlomka ove poruke je ta da su vjerojatno showrunner i redatelj odlučili investirati jako puno pažnje i truda u romansirano prikazivanje homoseksualnog odnosa (zato svi i hvale epizodu jer je objektivno dobro napravljena, bez obzira na to što se meni osobno ne sviđa i mislim da je besmislena u zombi tipu serije), no u isto vrijeme ih boli kita ne samo za malu, koju si ti komentirao, nego recimo i za malo dublji prikaz odnosa Tess i Joela, kojem su posvetili (za sada) nula minuta. Ono, kao ljudi bi trebali mariti za Tess i patnju Joela, no kako ćeš kad ti nisu dali povod za to? Čak ni Pascal nije tako dobar glumac. Tako da je skoro pola serije prikazane do sada (kad se uzme dužina zadnje epizode u obzir) posvećeno dubljem prikazu odnosa Billa i Franka, iako su sporedni i relativno nebitni za samu seriju, a skoro ništa glavnim likovima. 

 

I je, sigurno će se to ispraviti s vremenom i novim epizodama, no poanta je da ljude koji rade seriju boli ona stvar za Ellie i za Joela (i npr. njegov odnos s Tess), kao što ih boli ona stvar za radnju i ljude koji će temeljem igre tu seriju gledati (navodno one za koje se serija radi). Oni su taj IP uzeli da bi na njemu zaradili lovu (duh), no uistinu skoro sve što se danas proizvodi na Zapadu prvenstveno služi kao sredstvo društvene promjene. Također poznato po imenom LGBTQ++ propaganda. I to ti je tako.

 

Strm kaže...

Zanimljivo mi je vidjeti uspaničene i ljute gejmere oko serije, iste drame kao i sa bookwormovima 

Treba shvatiti da se serija bazira na nećemu, ali da neće biti ista, jer nije ista publika niti medij na kojem se prenosi, direktor svojim znanjem, iskustvom i stilom prenese na način za koji ON misli da bi bio primjeren.

 

Nastavno na ovaj čisti ad hominem i pretenciozni komentar koji bez imalo argumentiranja u odnosu na stvari koje sam iznio u svom komentaru jednostavno zaključuje da "ljudi ne shvaćaju" (a ne da se možda jednostavno ne slažu), zaključio sam da nam u ovom svijetu u kojem svi znaju premalo o temama o kojima imaju jako čvrsto mišljenje svima treba malo introspekcije. Nakon iste sam zaključio da nisam samo uspaničeni i ljuti gejmer, nego da je moj subjektivan (a kakav drugačiji) komentar ipak zasnovan u realnosti te da ljudi jednostavno trebaju početi zastupati svoje mišljenje kako treba, a ne kao niz logičkih pogreški.

 

Strm kaže...

Iskreno je pravo osvježenje kada serija tako nešto ponudi i malo se makne od glavnih likova.

Je, pravo je osvježenje kad u TREĆOJ epizodi serije posvete ful epizodu dvojici totalno sporednih izromansiranih likova koji se više neće pojaviti, nakon što su pune dvije epizode prikazali skoro ništa o glavnim likovima. Serija je lagano upadala u kolotečinu, trebalo ju je malo protresti!

love2ml86 ned 5.2.2023 20:46
glas_razuma kaže...
antimadridista kaže...

Da želim samo koljačinu i klanje zombija onda mi bi i The Walking Dead bila dobra serija, što hvala Bogu nije. Ne sumnjam da će biti još i epizoda sa više akcije.

 The Walking Dead nije "samo koljačina i klanje zombija". Zombiji su sporedni, kontekst, ono što pogura priču kad treba. Glavni su ljudi, i kao protagonisti i kao antagonisti. Realno, s obzirom na to da su zombiji (u pravilu) bezumni i nesposobni odlučivati, skoro uvijek je tako, no to je upravo poanta.

 

Također, nije potrebno kritizirati drugu seriju da bi se pokazalo da je predmetna dobra (posebno ne nemuštim usporedbama kao što je ova gore). Ako nije dobra objektivno gledano, onda nije dobra. I ne, ne kažem da nije dobra, samo kažem da bi moralo moći objasniti zašto je dobra bez uplitanja drugih serija.

Se meni čini ili su zobmiji u zadnjim epizodama postali znatno napredniji? Mogu se penjati po zidovima?! U TWD

Zaporožac ned 5.2.2023 21:51
Boris grozni kaže...

TLOU Sve 5 divno bajno krasno, gej epizodu sam progutao, no jel mi moze netko objasniti nedovoljnu pozornost ovoj maloj kaj je zarazena a zapravo imuna koja je predpostavljam nekakav kljuc u ovoj cijeloj prici (igru nisam igrao) jednostavno se nemogu rijesiti osjecaja da je beznacajna iako oni nju trebaju negdje dofurati i kao "bitna je" ali jednostavno tu vaznos neke osobe su po meni totalo zanemarili?!

A, kao prvo, serija (ove tri epizode) mi na IMDb ima previsoku ocjenu.

Meni je 7/10.

Većina stvari je već viđena, odn. pogledana.

 

*Uloga te curice treba biti kao i uloga ovoga lika na mojoj profilnoj iz serije Z Nation. (u toj seriji sam se bar ponekad i nasmijao)

Damir22 ned 5.2.2023 23:00

Z nation je mama i tata za zombie serije.

Ima sve sto i ozbiljne serije, a likovi i zajebancija na temu su vrhunski.

To ce tesko bilo koja serija nadmasiti. Steta sto su je zavrsili.

Posmatrač pon 6.2.2023 11:24
jt1994 kaže...

 

Tulsa king- pogleda 3 epizode i mogu rec kako je jedna od boljih serija u zadnje vrime sta san pogleda

 Malo usporena ali laganica za pogledati. Mozak na pašu ;)

glas_razuma uto 7.2.2023 16:57
jt1994 kaže...

Slow horses- solidna akcijska serija. 8/10

Tulsa king- pogleda 3 epizode i mogu rec kako je jedna od boljih serija u zadnje vrime sta san pogleda

Slow Horses ima i moju preporuku. Dvije sezone već prikazane, dvije dolaze (treća već snimljena). Izvrstan Gary Oldman, zanimljiva priča, kao naručena za ljubitelje špijunskog žanra.

Dermentor uto 7.2.2023 17:34

U zadnjih mjesec dana gledao:

Reacher 9/10

Jack Ryan 8/10

Terminal list 9/10

Devils Hour 8/10

Sad pogledao prve dvije epizode Bosch i čini se super tako da nastavljam. Ima se šta gledati na Amazonu. U planu Hunters, Carnival Row, Fleabag.

Boris grozni uto 7.2.2023 18:22
glas_razuma kaže...
jt1994 kaže...

Slow horses- solidna akcijska serija. 8/10

Tulsa king- pogleda 3 epizode i mogu rec kako je jedna od boljih serija u zadnje vrime sta san pogleda

Slow Horses ima i moju preporuku. Dvije sezone već prikazane, dvije dolaze (treća već snimljena). Izvrstan Gary Oldman, zanimljiva priča, kao naručena za ljubitelje špijunskog žanra.

 Covjece za svaku seriju moram uzeti drugi stream servis, znaci stravicno

Posmatrač uto 7.2.2023 18:31
Dermentor kaže...

U zadnjih mjesec dana gledao:

Reacher 9/10

Jack Ryan 8/10

Terminal list 9/10

Devils Hour 8/10

Sad pogledao prve dvije epizode Bosch i čini se super tako da nastavljam. Ima se šta gledati na Amazonu. U planu Hunters, Carnival Row, Fleabag.

 Bosch vrhunski. Zadnju sezonu nisam gledao ali one prije konstantno dobre. Jedna od rijetkih serija koja sa novim sezonama nije padala u kvaliteti....