mbaksa pon 2.11.2020 18:53
mar123 kaže...

koju bi seriju preporucili da je bok uz bok officeu, parksima i communityu? 

Misliš kao pozitiva, malo glupavo? Superstore, Tacoma FD, Bless This Mess, za Brooklyn Nine Nine valjda već znaš. 

mar123 pon 2.11.2020 19:43

Pa da, ajmo rec, 20 minutne epizode, neko family like okruzenje i da se nasmijes. 

Jako volim recimo likove ko michael u officu ili ron swanson u parksima. 

 

B-99 sam pogledo sve, u pocetku pa negdje do sredine mi je jako dobra, al kasnije mi je kvaliteta bas pala.

Najveci problem kod svih tih serija je sto kako sezone idu tako "ublazavaju" likove. Svi na kraju postanu totalno soft, to mi je najvise smetalo u communityu(nisam jos ni zavrsio sve do kraja). 

Cansee pon 2.11.2020 20:37
Hexfire kaže...
It's Always Sunny in Philadelphia. Od druge sezone pa nadalje.

 

e to je serija na koju sam stvarno iskreno plakao od smijeha, apsolutna preporuka

joozza uto 3.11.2020 17:32
Hexfire kaže...
It's Always Sunny in Philadelphia. Od druge sezone pa nadalje.

 Svaka čast, ja sam mislio da sam jedini fan na forum... pogledao sve sezone 10 puta

aleng3 uto 3.11.2020 19:51
joozza kaže...
Hexfire kaže...
It's Always Sunny in Philadelphia. Od druge sezone pa nadalje.

 Svaka čast, ja sam mislio da sam jedini fan na forum... pogledao sve sezone 10 puta

 RYAN! STAB SOMEBODY! je meni najsmješnija scena u bilo kojoj humorističnoj seriji IKAD!

Kad god su McPoyles u ep, znaš da će biti vrhunska

 

joozza uto 3.11.2020 21:25
aleng3 kaže...
joozza kaže...
Hexfire kaže...
It's Always Sunny in Philadelphia. Od druge sezone pa nadalje.

 Svaka čast, ja sam mislio da sam jedini fan na forum... pogledao sve sezone 10 puta

 RYAN! STAB SOMEBODY! je meni najsmješnija scena u bilo kojoj humorističnoj seriji IKAD!

Kad god su McPoyles u ep, znaš da će biti vrhunska

 

 Who's this guy? 

sseennoonn uto 3.11.2020 23:26

došao do druge sezone star trek discoverya . Iako sam se pripremao par mjeseci da ju pocnem gledati(drugi problem je bio što sam odgledao DARK prije toga if you know what i mean ) aali cak zasad mi je nelosa i dobra za ubit vrijeme prije posla . Tko voli takav žanr dajem plus za gledati

maxy0 čet 5.11.2020 00:22

Zavrsio The 100 

Imala je svojih uspona i padova, prvih par sezona su mi bile fantasticne, zadnjih 2-3 sezone mi nisu bas toliko dobre, ne svida mi se bas previse u ovolikoj mjeri sci-fi/fantasy, ali dobro, sve u svemu preporuka. I dobro da je otkazana, lijepo je zavrsilo.. a ne kao the waling dead koji ide u nedogled, koji se toliko razvodnio i postao glup da ga nitko ne gleda.

Priča se da bi mogao biti prequel za the 100 smješten 2 godine nakon apokalipse.. to bi bilo dobro

mar123 čet 5.11.2020 09:20
maxy0 kaže...

Zavrsio The 100 

Imala je svojih uspona i padova, prvih par sezona su mi bile fantasticne, zadnjih 2-3 sezone mi nisu bas toliko dobre, ne svida mi se bas previse u ovolikoj mjeri sci-fi/fantasy, ali dobro, sve u svemu preporuka. I dobro da je otkazana, lijepo je zavrsilo.. a ne kao the waling dead koji ide u nedogled, koji se toliko razvodnio i postao glup da ga nitko ne gleda.

Priča se da bi mogao biti prequel za the 100 smješten 2 godine nakon apokalipse.. to bi bilo dobro

 nije otkazana, ima 100 epizoda sto je vjerojatno i bilo planirano u jednom trenutku. 

meni su najbolje 5. i 6. sezona. 7. bi bila dobra da je samo sci fi, ali su ubacili neki duhovni dio koji nikakve veze nema s poantom serije i prijasnjim sezonama. 

 

sto se prequela tice, ona jedna epizoda u 7. sezoni je bila kao pilot za taj prequel, becca bi trebala bit jedna od glavnih likova, čini mi se zanimljivo, da prikazu pocetak te cijele apokalipse i sto se desavalo na zemlji. 

GrimReaperKC ned 8.11.2020 04:44
BeLLicus kaže...
mrkac666 kaže...

Pocela 4 sezona Young Sheldon

 Nije valjda da gubiš vrijeme na to smeće? Kome to treba uopće u životu da gleda Young Sheldona? 

 pa nek gleda šta hoće..

 

ja ga isto gledam.. nekad mi treba nešto neobavezno da odmorim mozak. 

 

ne kužim čemu takav stav..

I.Kk pon 9.11.2020 08:15
KiX777 kaže...

The Mandalorian

 

Pogledao prvu epizodu druge sezone, čist ok uvodna epizoda. Ništa posebno, ali to sam i očekivao. Serija ima potencijala i nadam se da će nastaviti u istom tonu kao i prošla sezona.

 

Također pratim, serija je osvježenje naspram žabokrečine zadnja 3 filma. U zadnje vrijeme većinom pratim japanske serije/animaciju mislim kako mi je većina zapadnjačkih serija/filmova razočaranje osim rijekih novih izuzetaka ili klasika.

freerock0 pon 9.11.2020 09:09

Nakon X godina opet počeo gledati  "Pravila igre"  iliti  "Rules of Engagement"...

Meni osobno jedna od boljih humorističnih serija...

Moja preporuka svima koji nisu gledali neka pokušaju, možda vam se svidi..

mzopg pon 9.11.2020 14:57

Počeo jučer gledati "Damin Gambit", ostale mi još dvije epizode.

 

Za sada gledljivo, zabavno, površno i komercijalno.

Kamera odlična kao i scenografija, gluma na momente solidna, ali uglavnom loša i isforsirana.

Gledam do kraja.