HCMAA sub 19.9.2020 21:25

copy/paste:

NEIZVJESNA BUDUĆNOST

‘Tenet‘ i ‘Mulan‘ trebali su vratiti publiku, ali to se nije dogodilo. Ima li spasa za kina?

Distributeri i kina sad su u pat-poziciji. Filmovi ne dolaze u kina jer nema dovoljno publike, a kina bez tih filmova ne mogu raditi

U novoj, specijalnoj epizodi serijala "Polimac preporučuje" o kratkoročnim i dugoročnim posljedicama pandemije na kina i distribuciju filmova razgovarali su filmski kritičar Jutarnjeg lista Nenad Polimac i novinar Jutarnjeg Damjan Raknić.
https://youtu.be/t3L0XrLqWmc

Nakon kino distribucije filmovi vječno ostaju "osuđeni" na mali ekran(koji više i nije tako malen)

Pogledati svaki film u kinu je nemoguće...stoga bez malog ekrana bili bi zakinuti za mnoge filmove

meni osobno veći je gušt mali ekran(65")... zadnji put bio u kinu 2010 i ne osjećam se da sam zakinut za bilo što...na kraju htv3 mi ima bolje filmove nego ova sranja (većina) koja su snimljena zadnjih 10 godina

perkoxcar sub 19.9.2020 22:15

Iso prije koji tjedan gledat Tenet  i pretpostavljam da su to neke kretenske mjere, ali klima ako je radila uopce radila je minimalno, a dvorana prepuna ljudi.Udavio se doslovno, neće me tako skoro opet vidjeti.

oo7 sub 19.9.2020 23:15

Ja volim sa curom cesto proci u kino. I puno nam je veci gust pogledati poslje shopping-a film us kokice,nacose.....

Kada se kino tek otvorio poslje korone bilo je slabo ljudi međutim danas to nije bio slucaj, gledali neki ljubavni film jer mislim da do sada u kinu nismo gledali niti jedan.... Uglavnom dvorana je bila puna i kolona za blagajnu isto dako da mislim da se sve lagano vraca u normalu i da klima je radila normalno u kratkim rukavima i dugim hlacama mi je u jednom dijelu bilo i hladno.

Čitatelj ned 20.9.2020 22:16

Od korone sam bio jednom na car-cinema eventu, vani svi sparkani, preko FM-a se dobije zvuk,

al nije to to. Makar podsjeca na stare filmove u kojima ameri gledaju car-cinema filmove,

al ovo je tako gusto parkirano, da ne mozes dobiti ni blowjob kak spada.