Marcelo12 uto 13.4.2021 19:50

Pozdrav i poštovanje svima,
Već 5 godina tragam za dokumentarnom serijom koju je HRT prikazivao devedesetih a zvala se Hrvati ribari Pacifika. Imala je 9 nastavaka. Javio sam se HRT-ovoj arhivi i kazao im kako sam spreman je kupiti (mislio sam da neće cijena ići više od 400 kn) i pronašli su je i ponudili da mi je prodaju ali za 1700 kn što je ipak malo previše, zar ne?
Mislim da je nikad više nisu reprizirali i ovo mi je zadnja šansa da je pronađem pa ako je tko ima snimljenu ili pozna nekog tko bi je mogao imati molim da mi se javi preko poruke u sklopu foruma ili jednostavno odgovori na ovaj post pa da se dogovorimo.

Hvala i lijep pozdrav

vrinho uto 13.4.2021 23:21
Čitatelj kaže...

Meni je HRT isto tako za 3 epizode (210min , 130kn/min) jedne HR serije dao ponudu sa cjenikom po minuti. Ispalo je 27.000kn.

Poslao sam ih u tri lijepe materine.

 Boli ih kurac, mogli su ti reći i 5000 po minuti, ionako plivaju u lovi od (države) legaliziranog reketarenja naroda nazvanog hrt pristojba.

StudioK36 sub 1.1.2022 11:15

Poštovni.
Ja sam Robert Jurišić.
Moja firma Studio K36 bila je producent predmetne serije koja je snimana 45 dana na Pacifiku.
Režiser je bio Tadej Vladimir ali u montaži.
Ja sa probijao led sa tom serijom i dvije igrane seriji Obiteljska stvar i Naša kućica naša slobodica i odličnu skrivenu kameru.
Žalosno je da HTV ne emitira silne projekte koje sam radio 90tih na ovakav poluproducentski naćin.
Originalni materijali svih serija nalaze se u Interfilmu na Novoj vesi.
Producent moj tadašnji partner bio je sve dane na Pacifiku pa ga pitajte da li možete dobiti seriju.
Imate broj Interfilma na internetu.
Lp i hvala na iskazanom interesu
Robert Jurišić