zuper pet 22.4.2022 15:53

Očito postoje iznimke, ovisno o regijama. Teško je to razumijeti, ali to su kompleksni dogovori između produkcijskih kuća.
Recimo najnoviji Spiderman No Way Home i drugi Sony filmovi će ekskluzivno u Europi biti dostupan upravo u našoj regiji preko HBO Max.

emerik pet 22.4.2022 16:03
roby27 kaže...
emerik kaže...

 Ponekad ti njihov search ne radi dobro i onda ti prikaze US content cak i na HR verziji. Al preporucam svima da gledaju preko US VPN-a jer ima 3x vise contenta, ali ozbiljno, i to neke od najboljih stvari su tamo.

 Jel ima Disney crtići na US HBO? Ako ima koji onda VPN preporucas? Nord koji se plaća?

 Disney bas i nema puno, vidio sam recimo da ima 31 sezona Looney Tunes :D. Ali imas South Park, sve Batman animirane serije i filmove, Justice League i Superman serije, Cartoon Network, ima Shreka recimo itd. Mislim da je cist ok ponuda kad se uzme u obzir da Disney svoje stvari stavlja na svoj servis.

error_666 sub 23.4.2022 12:12

znam da to može, koristio sam prije getflix smart dns za netflix us ponudu na lg tv, samo uneses neki od ponuđenih u mrežu tv-a, ali ovo je koliko znam drugo, referirao sam se na post kolege gore jer koristi private VPN, a tu je drugačije tj teže malo ide na smart televizorima, mislim da samo tako ide :)
Ili da uplati neki od Smart dns servisa ako radi kako kažeš

lord22 uto 14.6.2022 11:16

Imali koja dobra duša da udjeli acc na cca recimo neznam promjenio ime firme i sad ovi iz paypala (s njime sam plačao dosad) me izluđuju naravno imam i ja šta da ponudim zauzvrat.

na PP tnx

Djozaa čet 21.7.2022 23:08

Nestane mi hbo na samsung tv, narucim firestick max, nema ga u storeu. Pa sta se dogadja ludim.  Guglam kaze treba ga sideloadat u firestick, napravim i to , otvorim hbo max, nemogu se micat ni navigirat u aplikaciji,  kaze, treba mouse app za firestick,  skinem i nega.

Sada napokon u hbo max sideloadanim i preko mouse app mogu navigirat sve do opcije da se sing in in account. Nemogu kliknut na nju jer je sitnim slovima dok je opcija za platit preplatu preko cijelog ekrana. Smijem se sam sebi.

Djozaa pet 22.7.2022 17:41

Pratio sam te korake i ne radi ko normalan app, zadnje sto sam napravio je u browseru na pc u amazon accountu sam promjenio iz cro u usa i sad mi je hbo max bio u app store, bez vpn ili sideloadanja, cudno al ne bunim se dok radi.

Zapravo, moro sam stavit fejk americku adresu da bi promjenio country u usa, sad neznam jel to pametno i legalno.

error_666 pet 22.7.2022 21:20

Ne bi smjela ako si skinuo onu verziju sa linka , ali nevažno , bitno da si napravio . Sto se  fejk adrese i hbo-a u amazon  storeu tiče ,  ne beri brige , i kod mene je  američka adresa na accountu  i  ta verzija sa storea  već  mjesecima  :) 

ZovemseZoranidolazimizRijeke ned 25.9.2022 12:25

ja aplikaciju ne mogu pronaci na Android TVu od Philipsa. Radi se o Android 9 TVu, po forumima veli da postoji aplikacija sluzbena, ali meni ju ne pronalazi.

 

Da li imate i vi isti problem, ne razumijem u cemu je caka. Probao update, ima zadnje updateove.

Minneyar uto 23.5.2023 15:19
emerik kaže...

100% ce kreirati ili novu uslugu ili tier tako da nam vise ne vrijedi onih 33% lifetime off  

 Tocno, ovaj nas trenutni HBO Max i ta cijena ce bit pretvorena u 720p tier s reklamama :) a iznad njega jos 2 tiera za 15 odnosno 20 eura... cak i ak nam ostane 33% off, daleko previse i ja cu otkazati iste sekunde

tuna-1 sri 24.5.2023 16:35

US accevi vise ne rade u EU kao sto je bio prije slucaj, mogao si koristiti i US/LATAM i EU verziju sa jednim acc-om. Sada ako se logiras sa US accom na podrucju Europe redirecta na MAX.com. Znaci EU jedan acc a US i ostatak drugi acc. Vjerojatno ce se i to promjeniti kad nas mergeaju sa americkom verzijom, tj. kada MAX stigne kod nas.

dejo6 sub 27.5.2023 08:01
MaciStyle kaže...

Ima li još tko mozda problem da mu se automatski updatealo na MAX i da mu ne radi hbo ( U pitanju je firestick vjv jer mi stoji US adresa na amazonu)

 Meni se automatski updejtalo na Max, ali ja koristim hrvatsku adresu na Amazonu. I sad instaliram stariju verziju, ali mi ne da da ju pokrenem, traži najnoviju, koja naravno ne radi.

error_666 ned 23.7.2023 18:10

Meni na fs-u još uvijek hbomax sa amazon storea i uredno radi ( neki dan tražila update pri pokretanju , odradio ga i nastavio koristiti uslugu bez problema)... ver 53.20.0.

millennial ned 23.7.2023 23:36
CroDexter kaže...
Koji god apk probam instalirati javlja mi:
The package appears to be corrupt

Skinem direktno sa apkmirror sa downloader appom

Ima netko savjet?

Probao i verziju od gore

 imaš li dovoljno mjesta na sticku? meni na firesticku 4k sve radi ok. jesi li nadogradio stick na zadnju verziju? očisti cache i smeće za svaku aplikaciju pa probajm ponovno. ako baš ništa ne ide onda factory reset.

CroDexter čet 27.7.2023 13:40

Na kraju se ispalo da je bila instalirana neka druga HBO aplikacija (brat instalirao)

Sad imam problem s HBO Max na LG C2. Greška title not available. Radilo je dok nisam napravio WebOS update. HBO app je 53.30

Nakon toga napravio factory reset ali i dalje ista stvar. Kao da postoji nekompatibilnost WebOSa i aplikacije. Autoriziram app i app radi ali ne pokreće sadržaj.

Na LG C8 mi uredno radi HBO 53.30

Mrljavi ned 27.8.2023 11:17

Ne znam kak da to drugačije kažem, ali ovo kod A1 je kurvinski posao!!

 

Filmski paket kod A1 uključivao je HBO Max (sada Max). Jučer navečer kliknem "nastavi gledati" nekakav dokumentarac, a ono poeuka -pretplati se...??! Heloou? Idem na net pogledati kaj se dešava sa mojim paketom kad ono, nema više 'badava'!! Pa hvala A1! Glavno da ste dignuli cijenu pretplate a skinuli nam sadržaj! Dodali ste minorne filmske programe, nekoliko relativno ok ali sveukupno gledamo, 'pis of šit' dodatni programi!

 

 

 

Ulica Ulice ned 27.8.2023 11:48
Mrljavi kaže...

Ne znam kak da to drugačije kažem, ali ovo kod A1 je kurvinski posao!!

 

Filmski paket kod A1 uključivao je HBO Max (sada Max). Jučer navečer kliknem "nastavi gledati" nekakav dokumentarac, a ono poeuka -pretplati se...??! Heloou? Idem na net pogledati kaj se dešava sa mojim paketom kad ono, nema više 'badava'!! Pa hvala A1! Glavno da ste dignuli cijenu pretplate a skinuli nam sadržaj! Dodali ste minorne filmske programe, nekoliko relativno ok ali sveukupno gledamo, 'pis of šit' dodatni programi!

 

 

 

 Pa zar nije bilo rečeno da će se HBO paket na A1 moći koristiti do siječnja 2024?  Bez obzira što je izbačen iz Filmskog paketa...

Nazovi SZK jer je više ljudi imalo problem da im HBO nije bio vidljiv iako bi trebao do siječnja....to se odnosi na one koji imaju filmski paket....