zoharbizo sri 9.3.2022 13:33

MAX verzija radi uredno na 5 godina starom 8096BAEP Sony-u, android 9.0(2021 patch)u pitanju.

Puno bolja od HBO GO, ima nešto 4K materijala...

Međutim titlovi ne rade, mislim na HR.

Bencho2211 sri 9.3.2022 14:07

Bolja je aplikacija nego hbo go ali ima dosta minusa, Samsung Tv 2020 model
Maknuli su imdb ocijene
Nema trailera za hbo produkciju
Prelzak na yt app radi trailera na samsungu i povratak na hbomax baca na home screen, znaci wtf?? Sta neki kvazi crash se desi? Dok kod netflixa uredno ostaje u info filma

Posmatrač sri 9.3.2022 20:51
error_666 kaže...

Kod mene webOS 3.45 i nema podrške , nedavno HBOgo nesta iz storea i to je to  :D

Sva sreća pa imam firestick pa sam tamo instalirao 

 Na kojoj je regiji tv? Meni je LG C1 bio na UK i nema vratio na BiH i ima....

areal sri 9.3.2022 21:39
error_666 kaže...

Instalirao HBO MAX na firestick sa službenog Amazon storea... sve radi bez problema , pa i titlovi s kojim većina ima problema na Atv aplikaciji .

 Kako instalirati sa amazon app store-a? Ne pronalazi mi aplikaciju. 

LeskiRM sri 9.3.2022 22:12

Imam 2 mjesta na svom računu, dakle 3 profila sve skupa. Preko maxtva imam tak da nemam povlaštenu cijenu, ako netko želi podijeliti trošak profila neka mi se javi privatno. Keks pay grupa, min 3 mjeseca.

emerik čet 10.3.2022 08:52

Pozdrav, ima negdje informacija koliko profila se moze kreirati s jednim accountom i koliko uredjaja moze gledati istovremeno? Kolega je gore spomenuo 3 pa me cisto zanima je li to tocna informacija.

error_666 čet 10.3.2022 11:11
areal kaže...
error_666 kaže...

Instalirao HBO MAX na firestick sa službenog Amazon storea... sve radi bez problema , pa i titlovi s kojim većina ima problema na Atv aplikaciji .

 Kako instalirati sa amazon app store-a? Ne pronalazi mi aplikaciju. 

 Kako sam upratio mora bit postavljen amazon na regiju US , kao i billing i delivery adress , nije ga ni meni pronalazio  . Verzija aplikacije je 50.63.0.51

 

@posmatrač

nije do toga , već je bio  postavljen na regiju Bih a HBOgo nesdtao iz storea nedavno. TV je LG UH85 iz 2016 sa webOS 3.45 , googlao sam izgubio je podršku  , tek od weboS 3.5 pa nadalje tj od 2017 . 

MaciStyle čet 10.3.2022 11:58
G20Titan kaže...

areal

 

Ja nisam mogao instalirat sa amazon storea već izvana ovu verziju

 Nisam je ni ja mogao naći u storeu ( racun mi je bio DE), ali kako je gore napisano samo je potrebno prebaciti amazon racun sa DE ili HR na US , te mi ga onda najnormalnije pronalazi u storeu 

emerik sri 16.3.2022 08:55
robogo kaže...
Možda prvo treba ime i prezime s kartice?

 Unio sam i svejedno mi neda unijeti broj kartice. Ime i prezime sam obrisao da se ne vidi na screenshotu.

emerik sri 16.3.2022 15:42
Pero Dinamit kaže...

Probaj drugi browser ako si na kompu ili mobu. Ili pokušaj prvo odabrati karticu, možda to treba prije. To mi pada na pamet jedino za sada.

 

Lonely Boy kaže...
emerik kaže...

Pozdrav, zelim uzeti pretplatu, ali na ovom screenu su mi polja za unos broja kartice i CVV-a onemogucene, kako ste vi prosli ovaj dio?

 

 Meni je ponudilo automatski preko trg playa da platim, odnosno da mi na idućem računu bude naplata.

 Nisam niti pokušavao preko PC-a.

 Imali su neki bug koji su ocito sad rijesili, uspio sam uzeti pretplatu.

love2ml86 sri 16.3.2022 17:26

Znači sam ja lud ili nije prebacilo s HBO Go niti jedan progres s serijama i filmovima?? I još bolje, na svakom novom filmu moram uključiti subtitlove iako su stavljeni da budu automatski uključeni u postavkama??

error_666 sri 16.3.2022 18:50

moralo bi biti. Imaš li ' Dune' ili novog matrixa? to ti npr nije bilo na hbo go nikad.
Što se titlova tiče, problem je više manje na većini Android TV uređaja i stikova, upoznati su s problemom i rade na tome. Izgleda za sad pored tizen i webOS-a, samo na firesticku i aplikacijom direkt s Amazon storea nema problema sa titlovima, kod mene je uredno 'zapamtio' postavke kako sam postavio prvi dan na firesticku.

Posmatrač sri 16.3.2022 19:36
love2ml86 kaže...

Znači sam ja lud ili nije prebacilo s HBO Go niti jedan progres s serijama i filmovima?? I još bolje, na svakom novom filmu moram uključiti subtitlove iako su stavljeni da budu automatski uključeni u postavkama??

 

error_666 kaže...
moralo bi biti. Imaš li ' Dune' ili novog matrixa? to ti npr nije bilo na hbo go nikad.
Što se titlova tiče, problem je više manje na većini Android TV uređaja i stikova, upoznati su s problemom i rade na tome. Izgleda za sad pored tizen i webOS-a, samo na firesticku i aplikacijom direkt s Amazon storea nema problema sa titlovima, kod mene je uredno 'zapamtio' postavke kako sam postavio prvi dan na firesticku.

 Pod progres misli dokle je stigao sa gledanjem....

error_666 čet 17.3.2022 11:48

Jbg ne znam šta ko misli, meni je progres ono što sam naveo
Ne znam zašto bi i bilo da pamti 'progres' sa hbo go-a? nova usluga, nova aplikacija, nisam ni očekivao to niti se nadao da će biti :)