CreativeAr sub 2.3.2013 07:44

Gdje gledate filmove i serije? Kako znamo, par portal je zatvoreno, no evo mala lista gdje mozete i dalje gledati filmove i serije:

 

www.filmovionline.tv

 

www.vojvodinanet.com

 

www.filmozderi.com

 

www.filmovin.com

 

(Ukoliko poznajes kvalitetan domaci stream portal, ostavi link u postu...)

zlaja016 pon 4.3.2013 12:13

Ja gledam ovdje

filmovigledaj.me

 

Nemaju puno filmova, ali meni svaki film ili serija koje sam pogledao rade savršeno, a čak sam dva puta slao zahtjev za filmom, u roku 1h film je bio na stranici. I nemaju onu gomilu oglasa na filmovima od kojih nemožeš normalno gledat film, bar ne zasada, to me najviše nervira, klikneš na X, a ono otvori još 2 nova prozora {#}

Square Enix sub 6.4.2013 15:31
zlaja016 kaže...

Ja gledam ovdje

filmovigledaj.me

 

Nemaju puno filmova, ali meni svaki film ili serija koje sam pogledao rade savršeno, a čak sam dva puta slao zahtjev za filmom, u roku 1h film je bio na stranici. I nemaju onu gomilu oglasa na filmovima od kojih nemožeš normalno gledat film, bar ne zasada, to me najviše nervira, klikneš na X, a ono otvori još 2 nova prozora {#}

Moze pomoc?

Kada idem gledati neki film, ne bas svaki ali vecinu, pojavi mi se natpis da skinem javu(getjava blabla).Kada sam je skinuo ista stvar,u cemu je problem?

I jos jedna stvar kada sam krenuo gledati Snow White and the Hustman pojavilo se ovo: Playlist could not be loaded due to crossdomain policiy restriction.