Arnold Šrafncinger sri 26.5.2010 09:34
Sum_of_all_fears kaže...
F1-IVO kaže...

To je obrada. Evo original:)

Nije mi baš orginal nešto, ova obrada mi je puno bolja. Nekako mi je prespor u orginalu Smijeh

 

Aj nabacite koji link na dobar euro dance iz 90ih (od 90ih naovamo imamo Cascadu, ona je isto prilično dobra).

Joj ja sam njih slusao u 1 srednje prije 5 godina dobra mi je ova obrada,makar to sad vise ne slusam dobro se prisjetit XD

mbaksa sri 26.5.2010 17:33

Jel se sjecate dobrih starih hrvatskih tehno stvari? Nije ih bilo puno, ali...:

 

Par dobrih starih (i prastarih) stranih:

mbaksa sri 26.5.2010 18:04
Regular John 19 kaže...
mbaksa kaže...

Svaka čast na izboru,sve klasik do klasika.Meni je ipak Binary finary najbolji ovaj remix(za kojeg sam dugo mislio da je Tiestov),čak ni zadnji od Alex M.O.R.P.H.-a nije loš.

Taj definitivno ima vise energije. Ma samo sam nabacio remix koji mi je dosao pod ruku na YouTubeu, nije mi se dalo sad preslusavati desetak verzija pa da velim koja mi je bolja. Namigiva

0verlord sri 26.5.2010 20:00
mbaksa kaže...

Jel se sjecate dobrih starih hrvatskih tehno stvari? Nije ih bilo puno, ali...:

 

Par dobrih starih (i prastarih) stranih:

Si pogledao možda dotični film???

mbaksa sri 26.5.2010 20:21
0verlord kaže...
mbaksa kaže...
Par dobrih starih (i prastarih) stranih:

Si pogledao možda dotični film???

Znam da je film klasik, ali ga nisam imao prilike pogledati. Zadnji put kad je bio na TV-u (a da sam to skuzio) jer bio pred vec jako puno vremena i to u gluho doba noci (mislim da je poceo u 4 ujutro ili tako nesto), tako da sam uhvatio samo nesto malo pocetka i cuo glavnu glazbenu temu par puta. Volio bih ga pogledati jednog dana.

0verlord sri 26.5.2010 21:22

Uglavnom si su pojeli govn* na kraju.... Odličan film samo malo pre pre dug za mene pošto sam ja imao directors cut.. 3 sata i još nešto traje... (ne moram ti reć da sam dobio crve..)...

the_tux sri 26.5.2010 22:43