harrothar pet 20.3.2015 15:15
Bruno_K!ng kaže...

Ljudi ne znal jeste li to primjetili, ali i u BCS i u BB su mi nekako predobri zvukovi. Tipa stalno se nešto čuje: cvrčci, škripanje ljuljačke, zvuk motora, promet itd. To mi nijedna serija nema osim BCS i BB-a. Baš imaju neku čar koju naprosto obožavam. Mogao bih doslovno odslušati cijelu epizodu bez da išta gledam. Svaka im čast na tome.

 Baš, dobro skuženo. Baš dodaje topline u scene. Ponovno dokaz koliko znaju šta rade, kad znaju koliko je zvuk bitan u seriji (filmovimu, ect.).

A onaj masažer za noge u intro-u? Koji se onako bezveze talasa na prazno u pozadini, uz onu chillout lazy surfing intro muziku?! Umro od smijeha kada sam to vidio. Oće reć toliko je ozbiljan Saul-ov "obrt" i on sam, koliko i njegova kancelarija. Imaju puno smisla za detalje i za humor, prejakisumi.

Bruno_K!ng pon 23.3.2015 21:15

Da, kap što sam rekao, serija ima ono nešto, neku čar kojom se nevjerojatno uživiš u seriju. A i kamere mi se jako sviđaju. Recimo kada se prikazuje neka scena, koriste se samo 2-3 ugla iz kojih se prikazuje ta scena. I to ono da se vidi baš sve potrebno, iz zraka, iz neke udaljenosti ili iz bliza. Sve izgleda impresivno.

Cordas sri 1.4.2015 09:04

Najveći problem mi je što mogu samo jednu epizodu tjedno gledati. Što je najgore, uskoro slijedi čekanje druge sezone. 

Inače, ja sam prezadovoljan serijom. 

SimeKZ sri 1.4.2015 11:21

Prva scena ove zadnje sezone, Pinkmanova kuca ravno ispred njih. Fora je kako stavljaju BB stvari unutar price.

 

E sad, da li je ovo trigger koji ce stvoriti Saula. Pa ce prihvatit ponudu od HHMa i sa tim novcima krenut.

ParaNO1d pon 31.8.2015 14:34

Velika sam fan BB-a i smatram da je to jedna od najboljih serija ikad. Ikao je Saul važan lik nije mi nikad bio previše fascinantan. Pogledao sam prvu epizodu i onak ni vruće ni hladno. Isplati li se gledati ili ne? Stvar je naravno subjektivana ali vi recimo koji ste uživali u Breaking Badu dal vam je Better Call Saul dobar?

luckyluke pet 4.9.2015 18:14

Meni je kao fanu BB-a ova serija teški prosjek. Možda jedna dvije epizode odskaču malo, ali generalno nisam impresioniran. Nadam se da će sljedeća sezona bit puno bolja.

SimeKZ pet 4.9.2015 18:35

Problem je sta je za sada jedina povezanost BBa i BCSa Saul Goodman, nista vise niti manje. Ceka se prava radnja kada on postane poznat pod imenom Saul Goodman i kad krene prava akcija. Za sada je sve ovo samo upoznavanje.

Jean-Luc Picard sub 5.9.2015 17:25

Ja sam isto fan BB-a, al za razliku od nekih meni se za sad sviđa serija. Waltera i Jesseja smo upoznali u BB-u, a ovdje upoznajemo početak Saula i za sad mi uopče ne smeta što nema poveznica s BB-om jer je Saul izgradio reputaciju puno prije nego je upoznao Waltera. Nadam se da će se razvojem radnje pojaviti neki poznati likovi, no moje mišljenje je da serija za sad teče jako dobro...

SimeKZ sub 5.9.2015 17:28

Serija tece odlicno, svaku epizodu nesto drugo saznas... sta je za svaku pohvalu da ne rastezu bzvz nego ima dosta informacija. Uostalom Vince zna svoj poso.

luckyluke uto 1.1.2019 21:29

Završio danas sa 4. sezonom. Odlične su mi one dvije epizode kad spašava Huella iz zatvora pa šalje sudu anonimna pisma "obožavatelja"  Dobra mi je i zadnja scena zadnje epizode koja nagovještava velike stvari u 5. sezoni. Za sada najbolja sezona, ali opet previše praznog hoda. Od 5. sezone očekujem nešto na razini Breaking Bada.

dankogrg uto 10.5.2022 20:13

Je li zadnji dio zadnje epizode snimam u Zagrebu ljudi? jel mi moze ko rec? vidi se nas tramvaj i katedrala ako se ne varam u daljini u sceni di Lalo ide provalit u kuću od one zene

GitaristRoko uto 30.8.2022 14:56
dankogrg kaže...

Je li zadnji dio zadnje epizode snimam u Zagrebu ljudi? jel mi moze ko rec? vidi se nas tramvaj i katedrala ako se ne varam u daljini u sceni di Lalo ide provalit u kuću od one zene

 To je sve CGI koliko sam čitao. Zapravo taj tramvaj nije u potpunosti sličan kao zagrebački. 

Uglavnom, vrh od serije. Breaking Bad mi je na prvom mjestu, ova je druga. Ali poprilično me zajebao sistem jedne epizode po tjednu u zadnjoj sezoni, to mi jako uništi gušt gledanja. Zadovoljan sam s krajem mada sam očekivao puno akcije. Žao mi je što je taj univerzum sada iza mene jer mi je apsolutno svaki dan u glavi i lud sam za njim. Zasada se govori da se ništa ne sprema od bilokakvih projekata u tom svijetu, ali vjerovatno ćemo dobit nešto kad-tad. Iako to možda nebi bilo pametno jer treba se i stat da se zadrži kvaliteta.