nex987 sri 22.7.2020 13:29
cvaja997 kaže...

Gledam Fairy Tail, navukao sam se.  100 epizoda u mjesec dana, zabavno je.

 Nažalost poslje je sve lošiji i lošiji, priča ni glave ni repa, razvoja likova nema, jedva sam se natjerao da pogledam do kraja

MasterG sri 22.7.2020 19:38

Ja sam na Baki (li-la), Boruto (meh), tower of God (ok), assassination classroom (odličan), full time magister (vidio neki dan da je izašla 4-ta sezona, čekam da uhvatim vremena, ooooodlične prve tri)

Filox čet 24.9.2020 12:31
cvaja997 kaže...

Gledam Fairy Tail, navukao sam se.  100 epizoda u mjesec dana, zabavno je.

 Fairy Tail je bio zabavan, ali i meni je dosadio do kraja. Dobro mi je bilo što nisam morao pratit 200 epizoda razvoja likova koji polako otrivaju svoje moći i snagu, nego dođe Natsu i odmah pokaže sve što zna. E sad, to je i dvosjekli mač, jer sam isti potez vidio tisuću puta i dosadi više.

 

Bolje od Fairy Taila, a nekako me podsjeća na njega, je Black Clover. Puno smislenije i bolja priča, pogotovo sad kad se malo razvilo sve i kad znamo malo više pozadine u svijetu magije i demona.

 

Nedavno je izašao i Dragon's Dogma od Netflixa. Nije loše, 7 epizoda i gotovo.

cvaja997 čet 24.9.2020 12:39

Meh, stao sam, dosadilo je. Pogledao najbolje borbe na kraju na YT i gotovo. Postalo je predvidljivo. Volim Erzu, samo zbog nje bih se mogao silit gledat, ali nema smisla.

Filox čet 24.9.2020 12:52

Ali ljudi, BAKI. Baki Hanma. Koji brutalan crtani. Nikad još nisam vidio ovako brutalne scene borbe, a svašta sam gledao. Ovi fajtovi su nešto spektakularno, pogotovo kad dođe Kaoru Hanayama. Govorim o novom Bakiju, jer vidim da ima i neki stari, kad je bio klinac još. Nisam taj stari gledao, ali ovaj novi je graphical violence level 100. Vrhunski i svaka preporuka. Malo kad se mogu vidit ovakve scene u jednom animeu. Osim japanaca, nitko drugi ne bi napravio i izdao ovako nešto, nema teorije. Ajme, a kako je tek prikazan odnos Bakija i one njegove cure, majko mila koja neugoda, meni je to bilo neugodno za gledat, pravi japanci, nema šta.

Cansee čet 24.9.2020 13:58
Filox kaže...

Ali ljudi, BAKI. Baki Hanma. Koji brutalan crtani. Nikad još nisam vidio ovako brutalne scene borbe, a svašta sam gledao. Ovi fajtovi su nešto spektakularno, pogotovo kad dođe Kaoru Hanayama. Govorim o novom Bakiju, jer vidim da ima i neki stari, kad je bio klinac još. Nisam taj stari gledao, ali ovaj novi je graphical violence level 100. Vrhunski i svaka preporuka. Malo kad se mogu vidit ovakve scene u jednom animeu. Osim japanaca, nitko drugi ne bi napravio i izdao ovako nešto, nema teorije. Ajme, a kako je tek prikazan odnos Bakija i one njegove cure, majko mila koja neugoda, meni je to bilo neugodno za gledat, pravi japanci, nema šta.

 

jel to ono na netflixu? neki fajteri jel?

Filox čet 24.9.2020 14:01
Cansee kaže...
Filox kaže...

Ali ljudi, BAKI. Baki Hanma. Koji brutalan crtani. Nikad još nisam vidio ovako brutalne scene borbe, a svašta sam gledao. Ovi fajtovi su nešto spektakularno, pogotovo kad dođe Kaoru Hanayama. Govorim o novom Bakiju, jer vidim da ima i neki stari, kad je bio klinac još. Nisam taj stari gledao, ali ovaj novi je graphical violence level 100. Vrhunski i svaka preporuka. Malo kad se mogu vidit ovakve scene u jednom animeu. Osim japanaca, nitko drugi ne bi napravio i izdao ovako nešto, nema teorije. Ajme, a kako je tek prikazan odnos Bakija i one njegove cure, majko mila koja neugoda, meni je to bilo neugodno za gledat, pravi japanci, nema šta.

 

jel to ono na netflixu? neki fajteri jel?

 Nemam pojma jel na Netflixu, ne koristim te servise koji se plaćaju.

 

Fajteri, na šake se mlate, brutalni su, lome i drobe sve.

Filox čet 24.9.2020 14:07

Nedavno je i završio još jedan dio Sword Art Online franšize, Alicization, War of Underworld. Meni je bio dobar kao i sve ostalo s Kiritom Kirigayom, Kuro no Kenshi. Odlična je ideja i sviđa mi se realizacija.

MasterG sub 26.9.2020 18:07
Cansee kaže...
Filox kaže...

Ali ljudi, BAKI. Baki Hanma. Koji brutalan crtani. Nikad još nisam vidio ovako brutalne scene borbe, a svašta sam gledao. Ovi fajtovi su nešto spektakularno, pogotovo kad dođe Kaoru Hanayama. Govorim o novom Bakiju, jer vidim da ima i neki stari, kad je bio klinac još. Nisam taj stari gledao, ali ovaj novi je graphical violence level 100. Vrhunski i svaka preporuka. Malo kad se mogu vidit ovakve scene u jednom animeu. Osim japanaca, nitko drugi ne bi napravio i izdao ovako nešto, nema teorije. Ajme, a kako je tek prikazan odnos Bakija i one njegove cure, majko mila koja neugoda, meni je to bilo neugodno za gledat, pravi japanci, nema šta.

 

jel to ono na netflixu? neki fajteri jel?

 je na netflixu je...ne znam, ok je za pogledat...al osobno nisam previše impresioniran...nije mi to klasični anime, više kako si i napisao crtani :)

al sam zapeo za OP anime The Misfit of Demon King Academy ko budala  i The God of High School mi je odličan.

Filox sri 14.10.2020 13:32
nex987 kaže...

Preporuka za RE: Zero - Starting Life in Another World, sad sam ponovo pogledao prvu sezonu Directors cut, opet odlična, nadam se da druga sezona neće razočarati

 Jučer počeo gledat i dobar je, negdje sam oko osme epizode, za sada mi se sviđa, fino napreduje priča, fino se razvijaju likovi, ali nisam baš skroz zagrizao, kao na neke druge.

 

Ovo sam počeo gledat, jer sam upravo dovršio gledat That time I got reincarnated as a slime, odnosno Tensei Shitara Slime Datta Ken. Odličan, slično Overlordu u nekim stvarima, ali nije Lord of the Undead u pitanju, nego obični mali slime. 

 

I'm not a bad slime!

 

Super mi je Slime, potvrdili su drugu sezonu koja bi uskoro trebala krenut.

 

EDIT:

 

Nakon još desetak epizoda Re:Zero moram priznat da se sve malo zakompliciralo, postaje mračnije, inteligentnije i ozbiljnije. Više volim neozbiljnu zabavu za miran san, ali mislim da je ovako anime postao kvalitetniji, iako nešto teži za gledanje. U svakom slučaju, poprilično originalna priča. Dobar je Re:Zero, samo se sve nadam da će se glavni lik uspit skulirat do kraja.

Filox sri 16.12.2020 10:30
MasterG kaže...

Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly Cautious - po meni solidan novi anime, klasični NEgejmer style...kad počnete gledat shvatit ćete  - preporuka

The Rising of the Shield Hero - također anime na sličnu tematiku, također solidan - po ozbiljnosti bih rekao i bolji od gornje navedenog - preporuka

 

nikako da se natjeram pogledat Vinland saga - ima jako dobru ocjenu i mišljenja gledaoca...al kad nisam ja za to ako nije neki SF, iako sam skinuo sve i čeka me 

 

 

Odgledao Cautious Hero - Kono Yūsha. Skroz je dobar.

Ovaj Rising of the Shield Hero planiram gledat uskoro.

 

Sad gledam Jujutsu Kaisen. Novo, tek je 11 epizoda izašlo, jučer odgledao i baš sam zadovoljan.

Rodić sri 16.12.2020 17:55

Pratim pratim :)))
Odlicno su prve dvije epizode napravili, vidi se da je malo drukciji stil kod Mappa studia ali sam se navikao vec. Jos 2 ep ja msm pa bi mogli doci do dolaska Survey Corpsa 

cvaja997 sri 16.12.2020 20:41

Da, sredina 1. sezone. Za one koji misle da je osrednji anime, ne slazem se. Dobar je i vrlo dobar. Priča je super složena i razradena. Točno se zna što žele i kojim pravcem idu. Svida mi se tajnovitost. Animacija i uvodna muzika, nisam ljubitelj. Sve u svemu dobar anime.

AmonZero sri 16.12.2020 20:46

Meni je super kad ga prvi put gledas. Sjecam se da sam ga htio pogledat ponovo prije sezonu, dvije (da se prisjetim i ponovo zabavim) i nisam se mogo natjerat. Tolko praznina i rupa izmjedju bitnih radnji mi se previse bilo i onda sam zakljucio da taj anime vise nikad necu gledat ispocetka. Al kad ga gledas prvi put, remek dijelo

Rodić čet 17.12.2020 12:10

Neznam, prve trii sezone prati mangu skroz skoro, rupa bas i nema. Treca sezona je malo sporija, barem part 1. Nova sezona ako je netko citao mangu ima masu preokreta i iznenadjenja. Ja nedavno prije nove sezone opet sve pogledao.

Filox čet 17.12.2020 12:20

Ja mislim da sam ja jedan od rijetkih koji obožava razne anime i mange, ali mi taj Attack on Titan nikako nije sjeo. Bezveze mi je sve, od početka bilo, prestao sam gledat prije kraja prve sezone. Neznam zašto, sve skupa, radnja i svijet me baš nije oduševilo. Čudno, znam.

MasterG uto 12.1.2021 08:25
Filox kaže...

Pogledao The Misfit of Demon King Academy. Vrhunski, sve do 2 scene kad počnu pjevat.    

 da, ono pjevanje sam samo zastao onak WTF se događa sad XD