el pistlero123 pon 15.8.2016 17:46
njok2 kaže...

poz.

 

da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje koje je best buy rjesenje za pc gamepad a da je najslicniji ps4 gamepadu. cijena sto niza. hvala.

 za PC ti je daleko najbolje kupiti xbox 360 gamepad, ak očeš jeftinije onda logitech f-serija. Mislim da na pc isto i može taj od ps4. Nemoj gledati cijenu, jer ćeš se zajebati ko ja. Kupio sam speedlinkov torid ( za nemalih 200kn ) i nakon mjesec dana gotovo sve tipke se zaglave, pa onda za 3 mjeseca gljive crknu uglavnom smeće. Tako da xbox-ov za PC je best buy.

mrgud1 sri 26.4.2017 11:06
simsis sri 26.4.2017 13:11

Ja sam svog kupio u Instaru, vidim da je i sad jeftiniji (262kn)

 

Uglavnom, držao sam u ruci f710 i xbox 360. Na logitechu mala (7 godina) nije mogla doseći gljive palcima, a meni je bio full čudan osjećaj. Kupio sam žičani xbox 360, godinu dana radi bez problema, igre ga kuže i mala rastura (i ja, naravno :D)

chuspy uto 1.8.2017 17:16

Trebala bi mi preporuka za gamepad koji nativno radi sa win 10 da ga mogu koristit u windows store igrama (asphalt 8 i sl...). Trebao bi imat nativnu podršku bez petljanja sa kontrolama, emulatorima i sl... i vibraciju.

Probao sam neki sa ebaya ali 0 bodova tako da trazim dalje ako ima, ako ne xbox 360 origigi. Ovdi se prica o speedlink torid kontroleru, jel ima petljancije s njim na win 10 ili je out of the box.

p.s. preferiram ps dizajn, ali nije uvjet

Grozni_Zabac uto 1.8.2017 17:48
chuspy kaže...

Trebala bi mi preporuka za gamepad koji nativno radi sa win 10 da ga mogu koristit u windows store igrama (asphalt 8 i sl...). Trebao bi imat nativnu podršku bez petljanja sa kontrolama, emulatorima i sl... i vibraciju.

Probao sam neki sa ebaya ali 0 bodova tako da trazim dalje ako ima, ako ne xbox 360 origigi. Ovdi se prica o speedlink torid kontroleru, jel ima petljancije s njim na win 10 ili je out of the box.

p.s. preferiram ps dizajn, ali nije uvjet

 Xbox One controller?

Grozni_Zabac uto 1.8.2017 22:46
chuspy kaže...

s obzirom koliko malo igram ima li sta jeftinije, iako ne odbacujem ko mogucnost.

 Moje mišljenje je da mi je isplativije dat cca 50 € za Xbone controller, nego svaka dva-tri mjeseca po 10-ak za ove koji će se raspasti kad ih malo jače stisnem ili da se raspadnu senzori ili nešto drugo