Televizijski signal (DVB-T/C/S, IPTV, HD, 3D)

KAON KSTB 4020 vs Samsung univerzalni daljinski

vani ned 3.1.2021 10:30

Bok, ima li još tko problem sa Samsung univerzalnim daljinskim i KAON 4020 internet tv prijemnikom?

 

Prvo ga je instalirao tehničar, ali ista stvar se ponovila i kad sam sam podesio.

Televizor i STB rade u skladu cijeli dan, ali navečer kad zgasim telku, STB lampica ostane zelena, a ujutro kad prvi put upalim telku, automatski se zgasi STB.

Nekad se upali tek nakon isključivanja struje.

 

Po danu mogu gasit i palit TV koliko put hoću, ne desi se isključivanje STB-a.

Kao da mu Samsung pošalje komandu za gašenje po noći, ali ovaj baš ne reagira do jutra, pa se malo stilta.

Vavoom ned 3.1.2021 15:54
vani kaže...

Bok, ima li još tko problem sa Samsung univerzalnim daljinskim i KAON 4020 internet tv prijemnikom?

 

Prvo ga je instalirao tehničar, ali ista stvar se ponovila i kad sam sam podesio.

Televizor i STB rade u skladu cijeli dan, ali navečer kad zgasim telku, STB lampica ostane zelena, a ujutro kad prvi put upalim telku, automatski se zgasi STB.

Nekad se upali tek nakon isključivanja struje.

 

Po danu mogu gasit i palit TV koliko put hoću, ne desi se isključivanje STB-a.

Kao da mu Samsung pošalje komandu za gašenje po noći, ali ovaj baš ne reagira do jutra, pa se malo stilta.

 Da li ti nije slučajno u postavkama upaljen HDMI-CEC? On ti inače kontrolira bilo kakvi uređaj koji je spojen na HDMI bez obzira na još jedan daljinac.

 Rekao si da imaš novi Kaon KSTB4020. Ja ti ništ' ne znam za njega jer ja imam samo stari Kaon VM-1200 (2 komada).