Rosano uto 12.1.2021 20:15

Poz, vidio sam negdi na internetu da je netflix najjeftiniji u turskoj i to cak 10USD manje, pa me zanima prvo jeli to istina i jeli moguce pomocu VPN napravid "turski" acc?

Takoder ako je moguce, zanima me jeli bi bilo vecina sadrzaja ist o kao i u hr i jeli se moze stavit eng/hr jezik :D 

Rosano sri 13.1.2021 18:57

kad tako kazete nije nego napravit taj turski acc, jbt jos i oni meni plate pa to je bolje od otvaranja stednje na banci...

Aj ne p... to san procito negdi pa me zanimalo pisalo je kao da je basic 2-3USD...

dado16 sri 13.1.2021 20:03
nike098 kaže...
Nasa ponuda je katastrofa nema najbolje serije breaking bad, nema najboljeg filma dark knight ono wtf...

 kako ne? ja pogledao sve sezone breaking bad na hr netflixu.....dark knight sam isto gledao...

gocc01 sri 13.1.2021 21:15

Pisali su da je nekolicina serija i filmova nestala nakon lokalizacije. Jel to riješeno ili? Vidim da više nema Interstellar a pošto shaream account nisam vlasnik pa ne mogu na svom TVu prebacit na engleski da vidim kaj se događa. A bi da mogu.

nike098 sri 13.1.2021 22:32
dado16 kaže...
nike098 kaže...
Ima sa engleskim titlovima ali neki neznaju engleski

 ima i sa njemackim i talijanskim najcesce uz engleski....a sad ak ne znas nijedan strani jezik, to bih se vec zapitao

Nije bitno jeli znam, nego nije uredu da prodaju uslugu a neke najbolje naslove nemaju titlovane za tu regiju di prodaju uslugu. I usput znam i talijanski savrseno i engleski.

nike098 sri 13.1.2021 22:39
dado16 kaže...
nike098 kaže...
Ima sa engleskim titlovima ali neki neznaju engleski

 ima i sa njemackim i talijanskim najcesce uz engleski....a sad ak ne znas nijedan strani jezik, to bih se vec zapitao

 Non importa se conosco l'italiano o l'inglese perche' vendono un prodotto senza offrire i sottotitoli della regione alla quale offrono il loro servizio

bloodborne sub 27.2.2021 16:14

Ja na netflix gledam ovak cura i ja smo u prosjeku jednom

mjesecno isli u kino placali to nachosima pizdarijama

150+ kn za jedan film.

 

A ovdje za 90kn mjesecno imam biblioteku filmova, serija,

dokumentaraca...

Naravno nije aktualno iz kina, nije veliko platno.

Ali u svakom slucaju jeftinije i isplatljivije.

i jos ako si nades ekipu od 5 ljudi ispadne te 200kn

godisnje.

Damir22 sub 27.2.2021 16:19

Ja iskreno ne kuzim taj netflix....

Uzeo sam trial jedan mjesec,s najboljom namjerom da placam maksimalnu ponudu.

Medjutim, tamo prakticki (za mene) nema nista za gledati. Odgledao ponovo stranger things, odgledao alice in borderland, dvije tri komedije......

I to je to.

Mislim, vecina ponude su im filmovi stari par godina, ako ima nesto novije onda je to japansko/skandinavsko/europsko....

Sto mogu pogledati, ali.....

Dali je to ponuda samo u probnom periodu, jer iskreno, 120-130 eura godisnje davati da bi gledao ono sto me ne zanima ili sam vec ionako gledao,filmove stare desetljece......orevise mi je to.

Damir22 sub 27.2.2021 18:46

Mislim mozda me je torrent razmazio, no te serije koje pratim radije skinem.....ionako ih nema na tom.netflixu, iskreno sam ocekivao da ce taj netflix biti daleko s vecom ponudom, kad ono - preporuka za vas - zombieland.... ;)

Nemo nemo ned 28.2.2021 13:34
Games55 kaže...

Acc na aliexpresu 20$ godinu dana, koristim to već dvije godine i radi super.. Dijelite acc sa drugim ljudima imate svoj profil postavite pin i nitko vam ne može ući 

 Možeš dati link sa alija?

I malo pojasniti to postavljanje svog profila na dijeljeni acc kao i postavljanje PIN-a! PIN postavljaš, pretpostavljam na svoj profil?

Hvala!