fango pon 4.5.2020 08:54

Molio bih nekoga od korisnika STB-a GX-HT500EL da mi potvrdi da li mu na MaxTV radi opcija korištenja jednog daljinskog za kontrolu TV/MaxTV, jer ni uz najbolju volju na Samsung 50RU7172 ne uspijevam podesiti univerzalni daljinski upravljač, tv ima podršku za hdmi cec, no kod postavljanja univerzalnog daljinskog uopće ne radi test kanal gore/dolje, točnije ne mijenja kanal, pojačavanje/stišavanje da, a naknadno u ponudi podržanih uređaja ne pronalazi GX-HT500EL.

 

unaprijed zahvalan!

fango uto 5.5.2020 14:01
Lobinka kaže...
fango kaže...

Molio bih nekoga od korisnika STB-a GX-HT500EL da mi potvrdi da li mu na MaxTV radi opcija korištenja jednog daljinskog za kontrolu TV/MaxTV, jer ni uz najbolju volju na Samsung 50RU7172 ne uspijevam podesiti univerzalni daljinski upravljač, tv ima podršku za hdmi cec, no kod postavljanja univerzalnog daljinskog uopće ne radi test kanal gore/dolje, točnije ne mijenja kanal, pojačavanje/stišavanje da, a naknadno u ponudi podržanih uređaja ne pronalazi GX-HT500EL.

 

unaprijed zahvalan!

meni jučer stigao 65ru7092 tv i imao sam isti problem, ali uspjelo prepoznati daljinski odnosno taj isti uređaj iz HT-a preko ove opcije universal remote i tipke mu rade normalno

 

preko ove automatike nije nikako iz par pokušaja prebacivalo kanale, tebi vidim radilo za glasnoću a meni je samo palilo onaj tv guide ili kako se već zove ono gdje se vidi sadržaj onog što je na programu

 

evo na slici vidiš da mi je tv prepoznao taj uređaj iz HT-a

.. pa to sam i ja radio, izaberem kod davatelja usluge HT, pojavi se trenutni mini ekran programa koji sam gledao i daje mi 4 puta mogućnost kanal gore/dolje odabira, ni na jednom nije prebacivao kanale već samo se na prvoj opciji pali taj tv guide što si spomenuo, ništa drugo .. a pojačavanje je radilo od početka samo od sebe .. već sam i resetirao tv i meni ne piše kao kod tebe Hrvatski telekom, nego HDMI1 .. čudno

 

hvala!

assassin.st pet 30.10.2020 16:35

Evo ja tamam presao s A1 na MaxTV i nikako da rjesim kontrolu prijamnika preko Samsung remotea.

 

Kod A1 mi je to uredno radilo, ovdje nikako, kao sto je gore spomenuto.

 

Jel netko nasao nacin da osposobi One remote s MaxTVom?