Marko :D ned 9.5.2021 18:44
dawor kaže...
Može mala pomoć ? Onaj glupi Strong uređaj mi nakon par mjeseci korištenja hvata samo 10 % signala. kada antenu prebacim na TV onda imam oko 90 - 95 %. njihova služba kaže da mi nije antena dobro postavljena. Kada na TV-u ( znači bez evo TV uređaja) skeniram kanale svi evo TV programi imaju signal oko 80% ?? Samo što ih ne mogu gledati jer nemam onaj modul. Pošto je TV potpuno nov i ima prihvat za te module po nekakvoj logici sam skužio da bi mi sa tim modulom onda bio dobar signal ?? Ili ?

Vrati na ga tvorničke postavke.

dawor kaže...
Pošto je TV potpuno nov i ima prihvat za te module po nekakvoj logici sam skužio da bi mi sa tim modulom onda bio dobar signal ?? Ili ?

Ako televizor ima CI+ utor i podržava DVB-T2 HEVC, možeš kupiti EVOtv modul i gledati EVOtv kanale na televizoru. Štoviše, to je i preporučeno jer onda ne moraš imat dva daljinska nego samo jedan—onaj od televizora.

Cijena EVOtv modula je 299 kn. ➡ https://moj.evotv.hr/#/uredaji/evotv-startpaket-uz-tv-modul

FiTop čet 24.6.2021 10:05

Pozdrav,

Evo muku mučim sa signalom u spavaćoj sobi. Znači nemam EvoTV, no Samsung TV mi ne počeo izbacivati poruku "Kodiran signal, Nisu pronađeni modul CI+ ili pametna kartica. Provjerite je li ispravno umetnut"

Kolko sam skužio nađe mi sve EvoTV kanale ali mi ne rade jer nemam taj CI+ modul, a niti neću to, nego hoću običnu digitalnu televiziju. E sad živim u zgradi, moguće da je neko negdje krivo spojio tu utičnicu? Neki dan normalno gledali Novu, danas upalim i problemi... To traje još od prelaska na DVBT2 standard, uvijek neki vrag s tim TV u spavaćoj sobi

zelenapaprika pet 25.6.2021 10:26
FiTop kaže...
Pozdrav,

Evo muku mučim sa signalom u spavaćoj sobi. Znači nemam EvoTV, no Samsung TV mi ne počeo izbacivati poruku "Kodiran signal, Nisu pronađeni modul CI+ ili pametna kartica. Provjerite je li ispravno umetnut"

Kolko sam skužio nađe mi sve EvoTV kanale ali mi ne rade jer nemam taj CI+ modul, a niti neću to, nego hoću običnu digitalnu televiziju. E sad živim u zgradi, moguće da je neko negdje krivo spojio tu utičnicu? Neki dan normalno gledali Novu, danas upalim i problemi... To traje još od prelaska na DVBT2 standard, uvijek neki vrag s tim TV u spavaćoj sobi

TV će ti uvijek pronaći i te plative programe osim ako mu ne kažeš da želiš samo one besplatne. Dodatno, ako si u zgradi, pitaj onoga tko vam održava zajednički antenski sustav jesu li pojačala i sve ostalo podešena za određene kanale na kojim se sada emitira dvb-t2. Imaš ovdje nekoliko tema o tome, pa pogledaj.

lola25 ned 18.7.2021 11:55

Za koliko mjesecne pretplate bi se mogao dobiti evo tv , tri buketa plus sport 1 (arena 1-5) ..Novi korisnik je u pitanju.

Ima li kakva caka za povoljnije, gledam posebne ponude na njihovoj stranici, ništa ne mogu naći.

zelenapaprika ned 18.7.2021 14:54
lola25 kaže...

Za koliko mjesecne pretplate bi se mogao dobiti evo tv , tri buketa plus sport 1 (arena 1-5) ..Novi korisnik je u pitanju.

Ima li kakva caka za povoljnije, gledam posebne ponude na njihovoj stranici, ništa ne mogu naći.

Piše jedino "u pola cijene 6 mjeseci". Drugo ne vidim. Otkako ih ne preuzeo HT, čini mi se da se smanjio broj popusta.