Bug

Drugi po redu DVD oštećen

Zelja pon 2.1.2017 18:05

Kupovao sam do sada skoro pa svaki mjesec BUG ali više neću.

Drugi put zaredom dobivam DVD koji nije dobro snimljen,tako je bilo sa prošlo mjesečnim koji je štekao pri učitavanju tako je i s ovim.

U prilogu stavljam sliku tj dokaz.

kipo pon 2.1.2017 19:21
Zelja kaže...

Kupovao sam do sada skoro pa svaki mjesec BUG ali više neću.

Drugi put zaredom dobivam DVD koji nije dobro snimljen,tako je bilo sa prošlo mjesečnim koji je štekao pri učitavanju tako je i s ovim.

U prilogu stavljam sliku tj dokaz.

Ne bih da umanjujem tvoj problem (jer si potpuno u pravu), ali zanimljivo mi je da danas uopće netko i koristi te DVD-e. Što to imaš na DVD-u, a da ne možeš sam skinuti s neta?

Miro pon 6.3.2017 23:27
Mirko935 kaže...

 

Koliko se sjećam, ljudima su slali nove DVD-e u tim slučajevima. Probaj ih kontaktirati putem ovog obrasca, ima Bug DVD među ponuđenim temama:

http://www.bug.hr/poruke/

 Točno, može se reklamacija poslati preko forumulara.

 

Ili izravno mailom, na:

bugdvd@bug.hr

ili

pretplata@bug.hr

 

I dalje se sve dogovori.

 

Događa se u proizvodnji ili pri pakiranju da neki budu oštećeni, koliko god se mi oko toga natezali s proizvođačem... I nas to ljuti.

Miro pon 6.3.2017 23:35
kipo kaže...
Zelja kaže...

Kupovao sam do sada skoro pa svaki mjesec BUG ali više neću.

Drugi put zaredom dobivam DVD koji nije dobro snimljen,tako je bilo sa prošlo mjesečnim koji je štekao pri učitavanju tako je i s ovim.

U prilogu stavljam sliku tj dokaz.

Ne bih da umanjujem tvoj problem (jer si potpuno u pravu), ali zanimljivo mi je da danas uopće netko i koristi te DVD-e. Što to imaš na DVD-u, a da ne možeš sam skinuti s neta?

 Pa malo si se ovaj put za*****! (piše zaletio, a ne ono što si prvo pomislio)

 

Ovog mjeseca doista je na DVD-u sadržaj kojeg nema na Internetu: http://www.bug.hr/bug/medij/ozujak-2017/94449.aspx

 

Ali i inače - ima stvari koje je daleko komotnije, lakše i brže skinuti s DVD-a, nego li se registrirati na nekim stranicama, ili se pogubiti među klonovima i alternativama...

kipo uto 7.3.2017 13:29
Miro kaže...

 Pa malo si se ovaj put za*****! (piše zaletio, a ne ono što si prvo pomislio)

 

Ovog mjeseca doista je na DVD-u sadržaj kojeg nema na Internetu: http://www.bug.hr/bug/medij/ozujak-2017/94449.aspx

 

Ali i inače - ima stvari koje je daleko komotnije, lakše i brže skinuti s DVD-a, nego li se registrirati na nekim stranicama, ili se pogubiti među klonovima i alternativama...

OK, ajmo malo proširiti pitanje - ne bi li bilo lakše (pogotovo za vas) da sadržaj DVD-a postavite na svoje stranice, DVD izbacite, a cijenu časopisa smanjite? 
Download bi mogao biti dostupan samo registriranim pretplatnicima ili bi mogli ubaciti kod za download u časopis (nešto slično kodovima za nagradne igre). Ako je problem u legalnosti takvog downloada, mislim da bi i sami linkovi na download s "original" stranica bili dovoljni.

ddarknessfairyy uto 7.3.2017 13:41
kipo kaže... 

OK, ajmo malo proširiti pitanje - ne bi li bilo lakše (pogotovo za vas) da sadržaj DVD-a postavite na svoje stranice, DVD izbacite, a cijenu časopisa smanjite? 
Download bi mogao biti dostupan samo registriranim pretplatnicima ili bi mogli ubaciti kod za download u časopis (nešto slično kodovima za nagradne igre). Ako je problem u legalnosti takvog downloada, mislim da bi i sami linkovi na download s "original" stranica bili dovoljni.

 Ma stvarno, a zaboravljaš koliko ljudi na ovim prostorima ima spori internet, slabe veze ili ograničenu količinu prometa?

Zašto bi netko sa 2 ili 5Gb mjesečnog prometa i 2 Mbit/s skidao programe ili gledao online video i trošio svoj promet ako to isto može dobiti na DVD-u kojeg je platio? 

Neki od vas konstantno samo gledaju na svoje dupe i komentiraju kao da svi žive na prostorima na kojima je brz internet normalna pojava.

kipo uto 7.3.2017 15:08
ddarknessfairyy kaže...

 Ma stvarno, a zaboravljaš koliko ljudi na ovim prostorima ima spori internet, slabe veze ili ograničenu količinu prometa?

Zašto bi netko sa 2 ili 5Gb mjesečnog prometa i 2 Mbit/s skidao programe ili gledao online video i trošio svoj promet ako to isto može dobiti na DVD-u kojeg je platio? 

Neki od vas konstantno samo gledaju na svoje dupe i komentiraju kao da svi žive na prostorima na kojima je brz internet normalna pojava.

Spori internet? Gdje i koliko je to "sporo" u stvari sporo? 2Mbit/s ne samo da nije sporo nego je i više nego dovoljno za skidanje baš svih sadržaja koji se nalaze na DVD-u (mada mi nije jasno zašto bi itko skidao ama baš sve što se nalazi na DVD-u i to svaki mjesec).
S druge strane - ako netko nema mogućnost zakupa više od 5GB mjesečnog prometa, siguran sam da bi itekako pozdravio opcionalno pojeftinjenje časopisa ako bi se izbacio DVD.
I, na kraju - više sam gledao na tvoje dupe jer Bug nisam kupio dobrih desetak godina, ali ajde...

bill_jobs uto 7.3.2017 15:18
kipo kaže...

OK, ajmo malo proširiti pitanje - ne bi li bilo lakše (pogotovo za vas) da sadržaj DVD-a postavite na svoje stranice, DVD izbacite, a cijenu časopisa smanjite? 

Pa bilo bi lakše i da djeca u škole više ne nose 7 kila knjiga na leđima nego da su knjige u pdf-u na nekom tabletu, ali što bi onda tiskare tiskale i na čemu bi zarađivale milijune svake godine?

Ista stvar je i ovdje, netko s nekime u dogovoru zarađuje dobre novce od proizvodnje tih beskorisnih dvd-ova.

Diablo86 uto 7.3.2017 15:23
ddarknessfairyy kaže...

 Ma stvarno, a zaboravljaš koliko ljudi na ovim prostorima ima spori internet, slabe veze ili ograničenu količinu prometa?

Zašto bi netko sa 2 ili 5Gb mjesečnog prometa i 2 Mbit/s skidao programe ili gledao online video i trošio svoj promet ako to isto može dobiti na DVD-u kojeg je platio? 

Neki od vas konstantno samo gledaju na svoje dupe i komentiraju kao da svi žive na prostorima na kojima je brz internet normalna pojava.

 Imao sam i ja ograničen i spor internet i opet mi se nije dalo otvarati ladicu i petljati sa tim prahistorijskim frizbijima.

PzKpfw uto 7.3.2017 15:26

Ma, joj vječno pitanje koje je po meni luzersko. Ak' ti treba BUG kao magazin bez DVD jednostavno ignoriraš DVD.

U čemu je problem, u par kuna višoj cijeni??

 

Hm, ne kupuješ BUGa radi samo zbog DVD, nego zato kaj sadrži kvalitetan sadržaj.

Osobno, volim imati bugov DVD uvijek sa sobom, kada sam blizu wire ili daleko, jer uvijek dobro dođe. Kad sam blizu wire, onda zato što je sve na jednom mjestu, a i novi programi su zanimljivi za proučavanje, a kada nisam pri Internetu, hm to je samo po sebi razumljivo zašto ga volim imati uza sebe.

 

bill_jobs uto 7.3.2017 15:28
ddarknessfairyy kaže...

Neki od vas konstantno samo gledaju na svoje dupe i komentiraju kao da svi žive na prostorima na kojima je brz internet normalna pojava.

 A ti opet gledaš dupe vas trojice koji nemate brzi internet pa bi sad svi trebali plaćati veću cijenu časpopisa i dobivat DVD kojeg ne koriste i koji će završiti u smeću.

Sorry ali u teškoj si manjini i nema se smisla ravnati prema tebi.

bill_jobs uto 7.3.2017 15:33
PzKpfw kaže...

Ma, joj vječno pitanje koje je po meni luzersko. Ak' ti treba BUG kao magazin bez DVD jednostavno ignoriraš DVD.

U čemu je problem, u par kuna višoj cijeni??

 Da, problem je u većoj cijeni i problem je u razbacivanju s resursima i štancanju nečega što koristi 1% ljudi i što je odavno pregazilo vrijeme.

Posebno je smiješno što taj DVD izdaje časopis koji promovira nove tehnologije, a DVD je toliko star da ga nitko više ni ne ugrađuje u PC/laptope, kao što je već rečeno.

ddarknessfairyy uto 7.3.2017 15:40
kipo kaže...

Spori internet? Gdje i koliko je to "sporo" u stvari sporo? 
I, na kraju - više sam gledao na tvoje dupe jer Bug nisam kupio dobrih desetak godina, ali ajde...

 Ne trebaš puno mudrovati, prolistaj teme o brzinama interneta i problemima i uostalom kog se vraga uopće buniš ako ni ne kupuješ Bug? Tek toliko da zvocaš?

bill_jobs kaže...

 A ti opet gledaš dupe vas trojice koji nemate brzi internet pa bi sad svi trebali plaćati veću cijenu časpopisa i dobivat DVD kojeg ne koriste i koji će završiti u smeću.

Sorry ali u teškoj si manjini i nema se smisla ravnati prema tebi.

  Dušo draga ja imam flat i brzinu koja je meni čisto dovoljna da mogu skidati i gledati što želim, ali se neću sebično buniti kad znam da ima puno korisnika (čak i ovdje na forumu) kojima DVD treba.

Šta ste si umislili da će Bug bez DVD-a automatski biti 50% jeftiniji? Yebate sad nedavno je bio članak o tome kako smo među zadnjima u Europi po brzinama interneta i digitalizaciji a vi baljezgate o nekakvom Europskom standardu u kojem je DVD prahistorija. 

bill_jobs uto 7.3.2017 15:51
ddarknessfairyy kaže...
Dušo draga ja imam flat i brzinu koja je meni čisto dovoljna da mogu skidati i gledati što želim, ali se neću sebično buniti kad znam da ima puno korisnika (čak i ovdje na forumu) kojima DVD treba.

 Kako ti znaš da ima puno korisnika kojim treba DVD? Provodio si neko istraživanje?

Eto nek ovi iz bugu stave anketu da li ljudi žele DVD ili par kn nižu cijenu, mogu ti odmah reći rezultate, DVD neće dobiti ni 2%.

 

ddarknessfairyy kaže...

Yebate sad nedavno je bio članak o tome kako smo među zadnjima u Europi po brzinama interneta i digitalizaciji a vi baljezgate o nekakvom Europskom standardu u kojem je DVD prahistorija. 

Je, bio je članak ali je problem što ga ti nisi pročitao niti razumiješ brzine interneta.

Istraživanje kaže da imamo prosječnu brzinu od 5.5 mbps, može to biti najsporije u europi, pa i na svijetu, ali to je i više nego odlična brzina za bilo kakav download, što će reći da je idiotarija tražiti softver po dvd-ovima.

 

ddarknessfairyy uto 7.3.2017 16:16
bill_jobs kaže...

 Kako ti znaš da ima puno korisnika kojim treba DVD? Provodio si neko istraživanje?

Eto nek ovi iz bugu stave anketu da li ljudi žele DVD ili par kn nižu cijenu, mogu ti odmah reći rezultate, DVD neće dobiti ni 2%.

 

 A ti si očito uvjeren da su kupci Bug časopisa isključivo forumaši sa pristupom internetu od 0-24 samo iz republike Hrvatske....nice.

Uostalom meni spočitavaš ne čitanje članaka a ti nisi u stanju ni pročitati s kim diskutiraš.

kipo uto 7.3.2017 16:28
ddarknessfairyy kaže...
kipo kaže...

Spori internet? Gdje i koliko je to "sporo" u stvari sporo? 
I, na kraju - više sam gledao na tvoje dupe jer Bug nisam kupio dobrih desetak godina, ali ajde...

 Ne trebaš puno mudrovati, prolistaj teme o brzinama interneta i problemima i uostalom kog se vraga uopće buniš ako ni ne kupuješ Bug? Tek toliko da zvocaš?

bill_jobs kaže...

 A ti opet gledaš dupe vas trojice koji nemate brzi internet pa bi sad svi trebali plaćati veću cijenu časpopisa i dobivat DVD kojeg ne koriste i koji će završiti u smeću.

Sorry ali u teškoj si manjini i nema se smisla ravnati prema tebi.

  Dušo draga ja imam flat i brzinu koja je meni čisto dovoljna da mogu skidati i gledati što želim, ali se neću sebično buniti kad znam da ima puno korisnika (čak i ovdje na forumu) kojima DVD treba.

Šta ste si umislili da će Bug bez DVD-a automatski biti 50% jeftiniji? Yebate sad nedavno je bio članak o tome kako smo među zadnjima u Europi po brzinama interneta i digitalizaciji a vi baljezgate o nekakvom Europskom standardu u kojem je DVD prahistorija. 

Nakon ovako sadržajnog posta u kojem si me sahranio argumentima, moram priznati da sam spoznao u kolikoj zabludi živim te si me naveo na sljedeće zaključke:

  1. većina čitatelja BUG-a mora svaki mjesec koristiti DVD i sav sadržaj koji se tamo nalazi
  2. brzina od 2MBit/s je nedovoljna za skidanje softvera koji se inače nalazi na DVD-u
  3. nema razloga da bi BUG bez DVD-a bio jeftiniji
  4. to što smo zadnji po digitalizaciji uklesano je u kamenu i ne daj bože da se netko usudi uvesti ikakve promjene koje bi takvu statistiku mijenjale
  5. razmjena mišljenja na forumu je zvocanje i baljezganje, a ja se, kao osoba koja ne kupuje časopis, nemam što buniti na ovoj temi

Nema druge nego da ti se zahvalim što si mi otvorio oči i izbavio me iz neznanja - nadam se da ću ti se jednom moći i odužiti za tako nesebičan čin.

ddarknessfairyy uto 7.3.2017 16:50
kipo kaže...

Nakon ovako sadržajnog posta u kojem si me sahranio argumentima, moram priznati da sam spoznao u kolikoj zabludi živim te si me naveo na sljedeće zaključke:

  1. većina čitatelja BUG-a mora svaki mjesec koristiti DVD i sav sadržaj koji se tamo nalazi
  2. brzina od 2MBit/s je nedovoljna za skidanje softvera koji se inače nalazi na DVD-u
  3. nema razloga da bi BUG bez DVD-a bio jeftiniji
  4. to što smo zadnji po digitalizaciji uklesano je u kamenu i ne daj bože da se netko usudi uvesti ikakve promjene koje bi takvu statistiku mijenjale
  5. razmjena mišljenja na forumu je zvocanje i baljezganje, a ja se, kao osoba koja ne kupuje časopis, nemam što buniti na ovoj temi

Nema druge nego da ti se zahvalim što si mi otvorio oči i izbavio me iz neznanja - nadam se da ću ti se jednom moći i odužiti za tako nesebičan čin.

1) gdje sam napisaLA sa svaki korisnik mora koristiti DVD i sav sadržaj??? NapisaLA sam sa još uvijek postoje korisnici kojima DVD treba i da ne možeš sve ravnati prema sebi.

2) Gdje sam napisaLA da 2 mbit/s nije dovoljno za skidanje. NapisaLA sam zašto bi netko sa ograničenim prometom i brzinom od 2Mbit/s skidao programe ako ih može dobiti na dvd-u. 

3) Gdje sam napisala da BUG bez DVD-a nebi bio jeftiniji???? Napisala sam da ste si umislili da bi dvd bio 50% jeftiniji koliko grakćete.

4) Po čemu mijenjaš statistiku ukidanjem DVD-a??? 

5) nisi ni prvi ni zadnji koji po forumu mudruje bez da koristi ili gleda sadržaj o kojem se govori 

 

I nemoj mi se zahvaljivati jer očito ni ti ni kolega niste u stanju dovoljno otvoriti oči da vidite s kim razgovarate i da me pravilno oslovljavate. A kad već to niste u stanju uvidjeti onda stvarno ne vidim svrhu natezanja jer što god napišem vi ćete to prilagoditi i pročitati kao vama odgovara. 

kipo uto 7.3.2017 17:24
ddarknessfairyy kaže...
kipo kaže...

Nakon ovako sadržajnog posta u kojem si me sahranio argumentima, moram priznati da sam spoznao u kolikoj zabludi živim te si me naveo na sljedeće zaključke:

  1. većina čitatelja BUG-a mora svaki mjesec koristiti DVD i sav sadržaj koji se tamo nalazi
  2. brzina od 2MBit/s je nedovoljna za skidanje softvera koji se inače nalazi na DVD-u
  3. nema razloga da bi BUG bez DVD-a bio jeftiniji
  4. to što smo zadnji po digitalizaciji uklesano je u kamenu i ne daj bože da se netko usudi uvesti ikakve promjene koje bi takvu statistiku mijenjale
  5. razmjena mišljenja na forumu je zvocanje i baljezganje, a ja se, kao osoba koja ne kupuje časopis, nemam što buniti na ovoj temi

Nema druge nego da ti se zahvalim što si mi otvorio oči i izbavio me iz neznanja - nadam se da ću ti se jednom moći i odužiti za tako nesebičan čin.

1) gdje sam napisaLA sa svaki korisnik mora koristiti DVD i sav sadržaj??? NapisaLA sam sa još uvijek postoje korisnici kojima DVD treba i da ne možeš sve ravnati prema sebi.

2) Gdje sam napisaLA da 2 mbit/s nije dovoljno za skidanje. NapisaLA sam zašto bi netko sa ograničenim prometom i brzinom od 2Mbit/s skidao programe ako ih može dobiti na dvd-u. 

3) Gdje sam napisala da BUG bez DVD-a nebi bio jeftiniji???? Napisala sam da ste si umislili da bi dvd bio 50% jeftiniji koliko grakćete.

4) Po čemu mijenjaš statistiku ukidanjem DVD-a??? 

5) nisi ni prvi ni zadnji koji po forumu mudruje bez da koristi ili gleda sadržaj o kojem se govori 

 

I nemoj mi se zahvaljivati jer očito ni ti ni kolega niste u stanju dovoljno otvoriti oči da vidite s kim razgovarate i da me pravilno oslovljavate. A kad već to niste u stanju uvidjeti onda stvarno ne vidim svrhu natezanja jer što god napišem vi ćete to prilagoditi i pročitati kao vama odgovara. 

Moja duboka isprika što nisam skužio da se radi o dami, nadam se da ćeš mi to moći oprostiti?

  1. Vrtimo se u krug, ha? Ranije sam napisao da se ne ravnam po sebi već samo iznosim ideju koja bi (po meni) uvela poboljšanja i otklonila probleme korisnika koji je pokrenuo ovaj topic. Ti se s tim ne slažeš i to je OK - nije li svrha foruma upravo razmjena mišljenja?
  2. Tvoje spominjanje "brzine od 2MBit/s" me navelo na zaključak kako si mišljenja da ta brzina predstavlja problem pri skidanju sadržaja s interneta. Ako sam donio krivi zaključak, nije mi baš jasno zašto si uopće spomenula taj podatak?
  3. Ako bi bio jeftiniji, ne bi li to bilo olakšanje za čitatelje - pogotovo za one koji si ne mogu priuštiti veći mjesečni promet (mislim da ćeš se složiti sa mnom da je jedino mjesečni promet faktor koji treba uzeti u obzir)?
  4. Ti si u topic uvela temu o digitalizaciji, ja sam se samo nadovezao. A što se tiče statisitike - ne misliš li da bi se DIGITALIZACIJOM nečega povećala ukupna količina digitalizacije u određenoj statistici?
  5. Znači, moram nešto koristiti da bih imao pravo to isto i komentirati? Ne misliš li da me to (isto tako i tebe, a i većinu ostalih forumaša) diskvalificira iz ogromnog broja tema na forumu?

Na kraju još jednom isprika, ali mislim da iz tvojih postova nikako nisam mogao zaključiti kako se radi o osobi ženskog spola, a bilo bi krajnje bezobrazno od mene da takve zaključke donosim isključivo iz tvog avatara...

ddarknessfairyy uto 7.3.2017 18:02
kipo kaže...

Moja duboka isprika što nisam skužio da se radi o dami, nadam se da ćeš mi to moći oprostiti?

  1. Vrtimo se u krug, ha? Ranije sam napisao da se ne ravnam po sebi već samo iznosim ideju koja bi (po meni) uvela poboljšanja i otklonila probleme korisnika koji je pokrenuo ovaj topic. Ti se s tim ne slažeš i to je OK - nije li svrha foruma upravo razmjena mišljenja?
  2. ...

1) Gle u principu ja nemam ništa protiv toga da se uvede naprimjer neki oblik digitalnog DVD-a, mjesta na kojem bi se moglo dowloadati sadržaj dvd-a kad već i onako postoji digitalni oblik časopisa, ali mislim da to onima koji koriste dvd kao takav nebi puno značilo i isto tako mislim da jedno automatski ne mora isključivati drugo.

2) Navela sam brzinu u smislu imaš mali dozvoljen promet i još i brzinu kojom gubiš živce normalno da će ti sve zajedno biti problem. Ukoliko se zbog npr autorskih prava nebi moglo stavljati programe direkt na bug download stranicu već bi se ljude slalo na određenu stranicu to bi mogao ljudima sa malim brzinama biti problem jer i sam sigurno znaš da na masi stranica ima cijelo čudo nepotrebnih videa, reklama i ostalih bedastoća koje promoviraju taj proizvod pa bi i samo učitavanje stranice korisniku moglo generirati veći promet i novu glavobolju. Ti si se ulovio tih 2mbit/s ko pijan plota 

3) Tih par kuna koliko bi bug bio jeftiniji bez dvd-a(budimo realni teško da bi cijena bila niža za više od 3-5kn) nebi značajno pomoglo korisniku u plaćanju flat računa jer je flat skuplji od toga, a za pristup sadržaju dvd-a bi morao imati veću količinu prometa jer npr ovaj dvd sadrži materijale sa BFS-a koje sigurno neće moći skinuti negdje drugdje.

4) Da bi se povećala količina digitalizacije potrebno je prvo ljudima omogućiti način na koji uopće mogu pristupiti tom novom sadržaju. Bezveze je inzistirati na digitaliziranju nečega ako korisnik nema načina kojim bi tom sadržaju pristupio.

5) Možeš ti komentirati, svatko može komentirati, ali inzistirati na nečemu kao nepotrebnom a ne biti korisnik istog je malo bezveze zar ne? 

 

Ono što ja cijelo vrijeme pokušavam reći je da se ne možemo ponašati kao da smo vrhunski razvijena regija(govorim regija jer Bug kupuju i druge zemlje u našem susjedstvu što je vidljivo i po autoru teme) i ne možemo inzistirati na nekim "europskim standardima" kad je vidljivo da je kod nas razvijenost informatike još jako slaba. Netko je napisao kako se proizvode laptopi i računala bez DVD čitača, točno, ali se isto tako još uvijek uz komponente daje cd. Mislim da ti je jasno koja bi se bura digla kad bi netko uz komponente kao jedini način dolaska do drivera stavio skidanje s internet stranice. 

 

Što se tiče spola, sve pet samo me već jako živcira da me nakon 3 godina konstantnog baljezganja po forumu po gotovo svim područjima još uvijek u svakoj novoj raspravi bar jedan svrsta pod muško. Znam ja da tu ima muških sa ženskim avatarima, ali uz avatar, nadimak, napisano da sam žensko u profilu, abnormalnim količinama smajlića po postu i načinu pisanja mislim da bi stvarno već trebalo to biti vidljivo. Mogu si još samo napisati na čelo a to opet neće biti vidljivo. 

Miro uto 7.3.2017 20:41
kipo kaže...

OK, ajmo malo proširiti pitanje - ne bi li bilo lakše (pogotovo za vas) da sadržaj DVD-a postavite na svoje stranice, DVD izbacite, a cijenu časopisa smanjite? 
Download bi mogao biti dostupan samo registriranim pretplatnicima ili bi mogli ubaciti kod za download u časopis (nešto slično kodovima za nagradne igre). Ako je problem u legalnosti takvog downloada, mislim da bi i sami linkovi na download s "original" stranica bili dovoljni.

 

Jim Raynor kaže...

DVD je postao arhaičan medij, tu rasprave nema. Nitko više ne kupuje DVD čitače, laptopi ne dolaze s njima. Izbacite ga i smanjite cijenu.

 Čekajte, u temi u kojoj se kupac žali jer je dobio tehnički neispravan medij i ljut je zbog toga te najavljuje prestanak kupovanja časopisa ako se to ne riješi, vas dvojica ste našli za shodno da savjetujete kako bi bilo puno bolje da uopće nemamo DVD kao prilog?!?

 

 Pa zar ne vidite da ima kupaca koji žele taj DVD? I ovdje je o njima i njihovim primjedbama riječ, a ne o tome treba li ili ne odbaciti DVD.

 

Jim Raynor uto 7.3.2017 20:53

Da, izbacivanje DVDa nije tema i da, OT smo ali što ima veze? Evo, s obzirom da na web stavljate svakakve ankete upitne svrhe, ubacite jednu o DVDu pa ćete vidjeti mišljenje puka. DVD je mrtav, a vaša tvrdoglavost je začuđujuća. Uđite u 21. stolječe i ustrojite download sekciju kao zamjenu za DVD.

PzKpfw uto 7.3.2017 20:57

@Jim Raynor

 

Frende, BUG je odavno u 21.stoljeću.

DVD ima svoju praktičnu svrhu, kaj je ekipa već objasnila ovdje na temi.

Kome smeta DVD, ne mora ga koristiti, a eventualna manja cijena zbog toga je zanemariva.

Kaj kostantno jašete po istome???

Nađite si neku drug zabavu...

 

Jim Raynor uto 7.3.2017 21:00
PzKpfw kaže...

@Jim Raynor

 

Frende, BUG je odavno u 21.stoljeću.

DVD ima svoju praktičnu svrhu, kaj je ekipa već objasnila ovdje na temi.

Kome smeta DVD, ne mora ga koristiti, a eventualna manja cijena zbog toga je zanemariva.

Kaj kostantno jašete po istome???

Nađite si neku drug zabavu...

 

 Eno Denis nedavno u časopisu sastavio PC od 200 000 kn a u budžetu mu se nije našlo 120 kn za DVD čitač. Bug DVD na aparatima.

vid_speed uto 7.3.2017 21:01

A dajte ljudi ,smirite se malo ,tosite si tipkovnice,ajd sad nabacit jedan zen i malo joge i tih cuda i bit ce vam bolje ,btw imate privatne poruke za rasprave jer kolko vidim za ovu temu vecinu ljudi boli djon,trebalo bi neku anketu napraviti ,a ne se ovako svadjati ,a sad da nebudem oftopik totalno :ja sam za da se dvdovi zadrze,puno mi jednostavnije dvd dat u komp skinut sta trebam i dovidjenja,a ne po internetu trazit(uvijek je neki bolji,besplatan,itd.),stvar principa,i ta tvrdnja da vecina ljudi niti nema dvd reader je tocna ali glupa,npr netko ima stari komjuter(kanta zesca) ,i los je po toj logici bolje mu je bez kompjutera,a dvdovi su cool kad frendu na komp nesto treba instalirat(neki program koji je na dvdu),i kad ih lik vidi misli da radite u NASA-i(zbog tih slova na prednjoj srani).Isto tako neki ljudi u mom kvartu na balkon objese dvdove da bljeskanjem tjeraju ptice ;D Dakle samo chill ,niko nije tu elita ,tu se samo prijateljski raspravlja.

Jim Raynor uto 7.3.2017 21:09
vid_speed kaže...
Sad citam sto sam napisao i shvacam da je jako mutavo napisano,ali ono sto je pisac vtio reci je po meni jasno ,tak da problema nebi trebalo biti

 Umjesto double posta, mogao si gornji editirati i srediti