Pranja uto 28.2.2012 10:48

Stigao je novi broj našeg omiljenog časopisa.

 

Glavna tema je kako zaraditi na internetu, nagradna igra nam donosi 2x PSVita i 1xPSP,u Bug lab su pristigle Radeon HD 7950 3 Gb,a testiraju se procesori do 1000 kn i mini ITX MBO i kučišta.

 

Ovaj broj je natrpan procesorima,grafama,laptopima,SSD-ima tako da će hardverski sladokusci doći na svoje.

 

Raspravlja se i o piratluku,ACTA-i,a pojavio se i vodič za kupovinu prijenosnika.

 

 

 

Kupite novo Smilje & Bugovlje i uživajte. {#}

 

 

 

Hrvojestr uto 28.2.2012 11:19

I meni stigao novi Bug.

 

 

Imam samo malu pritužbu na kurirsku službu koja ga dostavlja.Jednom su mi ga nagurali u kaslić i operacija vađenja je trajala sigurno 5min kako se zaglavio.Naravno da se dosta poderao.Danas ga je čovjek nagurao između betonskog stupa(hrapavog) i kaslića(razmak 10-tak cm) i dok sam ga vadio poderao se na vrhovima prvih par stranica.Samo da bude malo nježnije ostalo je sve super :) 

 

 

Tema broja mi se sviđa,sadržaj je pun zanimljivih stvari kao i uvijek. :) Sve pohvale 

Pranja uto 28.2.2012 11:20
Hrvojestr kaže...

I meni stigao novi Bug.

 

 

Imam samo malu pritužbu na kurirsku službu koja ga dostavlja.Jednom su mi ga nagurali u kaslić i operacija vađenja je trajala sigurno 5min kako se zaglavio.Naravno da se dosta poderao.Danas ga je čovjek nagurao između betonskog stupa(hrapavog) i kaslića(razmak 10-tak cm) i dok sam ga vadio poderao se na vrhovima prvih par stranica.Samo da bude malo nježnije ostalo je sve super :) 

 

 

Tema broja mi se sviđa,sadržaj je pun zanimljivih stvari kao i uvijek. :) Sve pohvale 

 Meni se malo podere omot u sandučiću iako sam ga obložio gumom. Ali Bug uvijek bude neoštećen (što je najvažnije).

Vesna1 uto 28.2.2012 13:21
Hrvojestr kaže...

I meni stigao novi Bug.

 

 

Imam samo malu pritužbu na kurirsku službu koja ga dostavlja.Jednom su mi ga nagurali u kaslić i operacija vađenja je trajala sigurno 5min kako se zaglavio.Naravno da se dosta poderao.Danas ga je čovjek nagurao između betonskog stupa(hrapavog) i kaslića(razmak 10-tak cm) i dok sam ga vadio poderao se na vrhovima prvih par stranica.Samo da bude malo nježnije ostalo je sve super :) 

 

 

Tema broja mi se sviđa,sadržaj je pun zanimljivih stvari kao i uvijek. :) Sve pohvale 

Poštovani, Vaša primjedba na dostavu časopisa je proslijeđena odgovornima u dostavnu službu.

 

Pozdrav

Vesna Ujaković

BUG d.o.o.

Odjel pretplate i distribucije

mario.L_hr uto 28.2.2012 21:25
Hrvojestr kaže...

 

Imam samo malu pritužbu na kurirsku službu koja ga dostavlja.Jednom su mi ga nagurali u kaslić i operacija vađenja je trajala sigurno 5min kako se zaglavio.Naravno da se dosta poderao.Danas ga je čovjek nagurao između betonskog stupa(hrapavog) i kaslića(razmak 10-tak cm) i dok sam ga vadio poderao se na vrhovima prvih par stranica.Samo da bude malo nježnije ostalo je sve super :) 

Ovo je glavni razlog zbog kojeg sam odlazim po svoj primjerak. Imam izuzetno loše iskustvo s dostavom časopisa (stručna tematika i nema veze s BUG-om), ako bi 1 od 5 preživio uguravanje u kaslića bio sam izuzetno sretan. Na kraju sam odustao od pretplate jer jedan broj sam morao poderati kako bih ga izvukao van.

 

Mini ITX je pun pogodak, barem u mom slučaju. Sam sam zainteresiran za takvu kombinaciju a i frend se zapalio. Možda nešto iskemijamao.

Pranja uto 28.2.2012 21:30
mario.L_hr kaže...

 

Ovo je glavni razlog zbog kojeg sam odlazim po svoj primjerak. Imam izuzetno loše iskustvo s dostavom časopisa (stručna tematika i nema veze s BUG-om), ako bi 1 od 5 preživio uguravanje u kaslića bio sam izuzetno sretan. Na kraju sam odustao od pretplate jer jedan broj sam morao poderati kako bih ga izvukao van.

 

Mini ITX je pun pogodak, barem u mom slučaju. Sam sam zainteresiran za takvu kombinaciju a i frend se zapalio. Možda nešto iskemijamao.

 Šteta što si odustao od pretplate. Još je meni bilo čudno kako sam ja dobio svoj broj a ti nisi otvorio temu.

mario.L_hr uto 28.2.2012 21:47
Pranja kaže...

 Šteta što si odustao od pretplate. Još je meni bilo čudno kako sam ja dobio svoj broj a ti nisi otvorio temu.

Nisam ja odustao od pretplate na BUG već od pretplate na stručni časopis.

 

Još jučer je gđa. Vesna poslala e-mail da mogu doći po novi broj ali nije mi bilo usput pa sam ga danas pokupio.{#}

 

Ne znam koliko su u BUG-u zainteresirani ali ja svima preporučam pretplatu na način da sam odeš po svoj primjerak.

Hrxxx čet 1.3.2012 17:51

Do prošlog mjeseca uvijek mi je stizao prije nego što bi došao na kioske, što je bio i jedan od razloga zašto sam uzeo pretplatu. U veljači mi nije nikako stizao pa mi je moj primjerak poslala vrlo ljubazna i poduzetna Vesna Ujaković iz odjela pretplate i distribucije. Naknadno mi ga je dostavila i dostavna služba negdje oko 08.02. Izgleda da opet ovaj mjesec ista priča, još ga nema, a vi već pročitali sve. Jao...  {#}

Davor pet 2.3.2012 09:42
live4cro kaže...

uzeo ga(nisam platio,dobio sam) samo radi procesora da vidim i ocekivao sam da ce biti amd 960t

a niti jedan phenom nisu uvrstili u test.

zatvorio bug i stavio ga sastrane,

 

Phenomi nisu uvršteni test iz razloga što ih u trenutku izrade testa nitko nije mogao ustupiti na testiranje. To ne uključuje samo informatičke trgovine s kojima surađujemo (a njih je mnogo), već smo procesore tražili i od AMD-a direktno. Nažalost, još uvijek ne testiramo nešto čega nema na tržištu :)

Vesna1 pet 2.3.2012 11:42
dasoo988 kaže...

Prekjucer kad sam kupovao Bug na kiosku koji god uzmem nema DVD-a... veli meni prodavacica na kiosku kao ona ih vadi jer ih djeca kradu.. LOL...  *ebote nisam znao da i to kradu {#}

Poštovani, molimo Vas javite nam o kojem kiosku se radi.

 

 

Vesna Ujaković

BUG d.o.o.

Odjel pretplate i distribucije

pretplata@bug.hr

 

milinho pet 2.3.2012 12:55

Vidim nisam jedini koji nije zadovoljan sa dostavljačkom službom. Dosta pretplatnika ima problema da im ne dođe Bug ili da im je naguran u sandučić. Isti problem imam i sam, doslovno skoro svaki mjesec kontaktiram "A1 Direkt" jer ili mi naguraju Bug ili Mrežu u sandučić da se to nakon "izvlačenja" ne može listat, ili časopis ne dođe uopće. Zadnjih par puta ih nisam kontaktirao preko Bugove pretplate, nego direktno, i svaki put mi ljubazna gospodična kaže kako će pokušati to srediti, ali idući mjesec opet ista priča. Kupio sam si veliki sandučić samo zbog toga i sad imam dva, jedan za Bug i Mrežu, jedan za ostalu poštu {#} . Međutim, nisam još dobio novi Bug, a sad vidim da je svima stigao, i pretplatnicima i kioscima (a živim u Zagrebu). Sačekat ću do ponedjeljka ili utorka, pa ako ne dođe (a sigurno neće), onda ću morati kontaktirati odjel pretplate.

Ivan M. pet 2.3.2012 15:25
dasoo988 kaže...

Prekjucer kad sam kupovao Bug na kiosku koji god uzmem nema DVD-a... veli meni prodavacica na kiosku kao ona ih vadi jer ih djeca kradu.. LOL...  *ebote nisam znao da i to kradu {#}

I meni je jednom tako bilo. Povadili sve DVD-ove. Ako kradu, pa isto im je ukrali bug bez DVD-a ili sa DVD-om... {#}

 

milinho kaže...

Vidim nisam jedini koji nije zadovoljan sa dostavljačkom službom. Dosta pretplatnika ima problema da im ne dođe Bug ili da im je naguran u sandučić. Isti problem imam i sam, doslovno skoro svaki mjesec kontaktiram "A1 Direkt" jer ili mi naguraju Bug ili Mrežu u sandučić da se to nakon "izvlačenja" ne može listat, ili časopis ne dođe uopće. Zadnjih par puta ih nisam kontaktirao preko Bugove pretplate, nego direktno, i svaki put mi ljubazna gospodična kaže kako će pokušati to srediti, ali idući mjesec opet ista priča. Kupio sam si veliki sandučić samo zbog toga i sad imam dva, jedan za Bug i Mrežu, jedan za ostalu poštu {#} . Međutim, nisam još dobio novi Bug, a sad vidim da je svima stigao, i pretplatnicima i kioscima (a živim u Zagrebu). Sačekat ću do ponedjeljka ili utorka, pa ako ne dođe (a sigurno neće), onda ću morati kontaktirati odjel pretplate.

Nisu svi pretplatnici još dobili, ovaj put izgleda svima kasni dostava.

NiramX uto 24.4.2012 21:04
Ivan M. kaže...

I meni je jednom tako bilo. Povadili sve DVD-ove. Ako kradu, pa isto im je ukrali bug bez DVD-a ili sa DVD-om... {#}

 

Tijekom svih godina još za to nisam čuo. Barem kada je BUG u pitanju. Možda nam kiosk štiti BUG Security?

Crayox sri 25.4.2012 23:03

Hm, nije nitko komentirao kolumnu Ante Vrdelje? Točnije njen početak. Mislim da se u zadnjih 6-9 mjeseci počelo dešavati da u tisak prođu precrtane riječi ili više njih, ali ne kao geg, nego više kao greška u komunikaciji lektora, urednika i grafičara koji radi prijelom. Ne sjećam se da se to prije događalo.

 

Ovoga puta je stvarno bila in your face greška, očita i lagano neprimjerena šala.

 

Heeee, glavni uredniče, valja čitati tekstove prije nego li odu u tisak ;)

Miro pet 27.4.2012 21:28
Crayox kaže...

Hm, nije nitko komentirao kolumnu Ante Vrdelje? Točnije njen početak. Mislim da se u zadnjih 6-9 mjeseci počelo dešavati da u tisak prođu precrtane riječi ili više njih, ali ne kao geg, nego više kao greška u komunikaciji lektora, urednika i grafičara koji radi prijelom. Ne sjećam se da se to prije događalo.

 

Ovoga puta je stvarno bila in your face greška, očita i lagano neprimjerena šala.

 

Heeee, glavni uredniče, valja čitati tekstove prije nego li odu u tisak ;)

Vrdeljini tekstovi su tako dobri da objavljujemo i ono što autor odbaci! {#}

 

Ali imaju i jednu manu - traže čitatelje koji su im dorasli... {#}