Bonbon

BonBon kartica blokirana

Genoxxx pon 12.11.2012 15:58

ovo moram podjeliti sa vama da vidite kako su bonbonovci nesposobni. Naime prije ljeta sam kupio bonbon karticu (bio mi je vec pun k lihvara iz tmobilea) da vidim kako sve to funkcionira i jesu li doista jeftini, cijene su im ok i nemam tu prituzbi ali kako mozete odabrati broj koji zelite rekoh odabrat cu neki koji cu lako zapamtit. I sve je radilo odlicno do nedavno tj petka, dok sam bio u skoli slusao nastavu/kopao po mobitelu skuzio sam da mi pise no service, prvo sam pomislio da nesto nije bilo u redu sa mobom jer se to isto desilo sa sestrinim (nije htio uhvatiti mrezu), mislio sam updetom cu to rjesit ali nisam imao vremena za napraviti update. U subotu sam otisao do frenda na pes i on mi je poslao poruku oces vise doc p**** (nije za javnost :D) i dok smo igrali pes neko njemu odgovara tko je to?, ja gledam u mob i cudim se sta je sad ovo, pa ja nemogu slati poruke. Onda rekoh idem nazvati sebe pa da vidim u cemu je stvar kad ono javi se neki tip Josip iz Rijeke, prvo sam pomislio da mi je neko ukrao karticu ali to nije moguce i jos da dode cak do rijeke a i na kraju krajeva koji bi lumen to isao napraviti. Onda smo skuzili da je vjerojatno problem u tome sto kad sam isao odabrat novi broj, odabrao sam bas onaj koji je taj Josip dobio sa karticom (heba me moja sreca). Sad kad god tko mene zove on ce se javit, poslao sam email bonbon-u i oni su rekli da ce provest ''istragu''... Na kraju cu vjerojatno morati kupovati novi broj i opet sve ispocetka... Hebeni bonbon, steta sto nemogu nazvati njihovu sluzbu za korisnike da cuju sto im imam za rec i moje misljenje o njihovoj mrezi {#}