Bonbon

Bonbon - internet sim paketi

mp3david ned 16.10.2022 18:19

Neznam dali je ovo nova ponuda, cini mi se da je..jer im je objava trenutno na naslovnoj stani.

Na internet sim kartici nude 20Gb za 75kn
50gb za 90kn
120gb za 150kn

Ovo mi se cini odlicna ponuda..stavis u mob jednu internet sim a u drugi obicnu si karticu i na njoj eventualno aktiviras pozive kome treba...ali meni koji najvise trosim na net, se ovo cini super stvar..

WillyWonka pon 17.10.2022 11:25
mp3david kaže...
Neznam dali je ovo nova ponuda, cini mi se da je..jer im je objava trenutno na naslovnoj stani.

Na internet sim kartici nude 20Gb za 75kn
50gb za 90kn
120gb za 150kn

Ovo mi se cini odlicna ponuda..stavis u mob jednu internet sim a u drugi obicnu si karticu i na njoj eventualno aktiviras pozive kome treba...ali meni koji najvise trosim na net, se ovo cini super stvar..

 Po meni imaš još bolju ponudu.

 

4.9. Ponuda kombinacije

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

 

Ova ponuda je takorekuć skrivena u cjeniku.

Nazoveš službu za korisnike (cekat ces 10-15 minuta da se netko javi) i kažeš da želiš promociju sa 40kn popusta na gotove kombinacije. U jako velikoj kombinaciji za 70kn imaš 3000 minuta, 400 SMS-ova i 30gb, sve što ne potrošiš prelazi u sljedeći mjesec i maksimalno možeš imati jedinica duplo od svega navedenoga. Uspostava poziva se ne naplaćuje. U ponudi Velika kombinacija za 55kn imaš isto minuta i SMS-ova i 6 ili 7 gb.

 

Uzmeš pretplatu bez ugovorne obveze i ovu promociju možeš koristiti dvije godine. Račun stigne na mail/njihovu aplikaciju i to je to.

 

Ovo možeš koristiti ako nikad nisi bio pretplatnik na bonbonu, a i ako jesi i ako ti se da zezat, možeš promjenit mrežu pa se vratit na bonbon i opet možeš.

Zaporožac pon 17.10.2022 12:29
WillyWonka kaže...

 4.9. Ponuda kombinacije

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

 

Ova ponuda je takorekuć skrivena u cjeniku.

Nazoveš službu za korisnike (cekat ces 10-15 minuta da se netko javi) i kažeš da želiš promociju sa 40kn popusta na gotove kombinacije. U jako velikoj kombinaciji za 70kn imaš 3000 minuta, 400 SMS-ova i 30gb, sve što ne potrošiš prelazi u sljedeći mjesec i maksimalno možeš imati jedinica duplo od svega navedenoga. Uspostava poziva se ne naplaćuje. U ponudi Velika kombinacija za 55kn imaš isto minuta i SMS-ova i 6 ili 7 gb.

 

Krajem mjeseca mi istječe ugovor s T-com od 2 godine, jer sam i jedan mobitel uzeo s tim i plaćao sam 204 kn... Magenta opcija.

Dobro, to sad nije bitno.

 

Čitao sam o toj tajnoj ponudi bonbona, no, ne znam je li to još uvijek aktualno.

 

Našao sam si samo ovu opciju, pošto malo nazivam, a prosječno trošim internet, pa s priključenjem na kafiće hot spot i kućno korištenje Tcom flata, to bi mi bilo dovoljno.

Ovo je opcija za 100 Kn, što sam sebi iskombinirao, a da je najpovoljnije.

 


 

Ipak, dobro ti kažeš.

Treba ih nazvati, jer je ta ponuda iz 2021 dosta stara, negdje sam imao link na tu stranicu, ali bog te pita vrijedi li to još.

CrniPero pon 17.10.2022 12:47
Zaporožac kaže...
WillyWonka kaže...

 4.9. Ponuda kombinacije

Od 21.6.2021. novi korisnici bonbon pretplate mogu ostvariti ponudu Velika kombinacija za 55 kn (s PDV), Jako velika kombinacija za 70 kn (s PDV) te Jako jako velika kombinacija za 100 kn (s PDV). Korisnici koji ostvare ponudu mogu ju koristiti 24 mjeseca od dodjele.

 

Ova ponuda je takorekuć skrivena u cjeniku.

Nazoveš službu za korisnike (cekat ces 10-15 minuta da se netko javi) i kažeš da želiš promociju sa 40kn popusta na gotove kombinacije. U jako velikoj kombinaciji za 70kn imaš 3000 minuta, 400 SMS-ova i 30gb, sve što ne potrošiš prelazi u sljedeći mjesec i maksimalno možeš imati jedinica duplo od svega navedenoga. Uspostava poziva se ne naplaćuje. U ponudi Velika kombinacija za 55kn imaš isto minuta i SMS-ova i 6 ili 7 gb.

 

Krajem mjeseca mi istječe ugovor s T-com od 2 godine, jer sam i jedan mobitel uzeo s tim i plaćao sam 204 kn... Magenta opcija.

Dobro, to sad nije bitno.

 

Čitao sam o toj tajnoj ponudi bonbona, no, ne znam je li to još uvijek aktualno.

 

Našao sam si samo ovu opciju, pošto malo nazivam, a prosječno trošim internet, pa s priključenjem na kafiće hot spot i kućno korištenje Tcom flata, to bi mi bilo dovoljno.

Ovo je opcija za 100 Kn, što sam sebi iskombinirao, a da je najpovoljnije.

 

 

 

Ipak, dobro ti kažeš.

Treba ih nazvati, jer je ta ponuda iz 2021 dosta stara, negdje sam imao link na tu stranicu, ali bog te pita vrijedi li to još.

Nije to staro nego aktualno

 https://www.bonbon.hr/ponuda/cjenik/cjenik-pretplata/ostalo

 

Posljednja izmjena: 07.10.2022.

Ivan35 pon 17.10.2022 20:44
mp3david kaže...
Neznam dali je ovo nova ponuda, cini mi se da je..jer im je objava trenutno na naslovnoj stani.

Na internet sim kartici nude 20Gb za 75kn
50gb za 90kn
120gb za 150kn

Ovo mi se cini odlicna ponuda..stavis u mob jednu internet sim a u drugi obicnu si karticu i na njoj eventualno aktiviras pozive kome treba...ali meni koji najvise trosim na net, se ovo cini super stvar..

 49kn/60GB

https://www.hrvatskitelekom.hr/internet/internet-posvuda

Zaporožac uto 18.10.2022 06:01

Svi su oni seronje.

Možeš dobiti puno gigabajta za relativno malo novaca, ali ne vezano s pozivima.

 

Mi nikada ne slažemo "svoje" tzv. gotove kombinacije, već "njihove".

 

Što će meni npr 5000 jedinica za pozive kada potrošim do 100 mjesečno ?!

Nema jeftinije opcije ako želim iole pristojnu količinu gigabajta interneta.

 

** sad me je @ivan11duke educirao da bih mogao uzeti jednu internet karticu, i jednu karticu bez pretplate ---bonbon, i uplaćivati si novac mjesečno za razgovore.

 

Ionako u mobitelu ima mjesta, odn. mob je dual sim.

 

Vjerojatno tako može.

 

 

Zaporožac uto 18.10.2022 06:12
ivan11duke kaže...

Moze se i u mobu koristit... Naravno ako je mob dual sim. Ja već dosta dugo koristim bez problema. 

 Ovdje piše da ne može, odn navedeno je u kojim uređajima može raditi ?!

Ali, ako može u tabletu,pa može i u mobitelu, zar ne 

 

 

najdix pet 21.10.2022 17:02

Nije potrebno upisivati APN, prilikom prvog spajanja na mrežu povuče i postavke APN-a. Može se koristiti fms.ht.hr ili internet.ht.hr APN.
Daleko najjeftiniji "mobilni" internet. Simica ide i radi bez ikakvih problema u mobitelu. Može se uzeti bez obzira što nemate još neku uslugu u HT-u. Dakle, kao samostalna usluga. Uzme se dostava računa na e-mail i plaćanje Aircashom bez naknade i voila. Odličnih 60Gb za točno 49kn. Svugdje u HR. Moj telekom app ne radi sa Internet posvuda opcijom, ako je to jedina usluga HT-a. Prije godinu dana je radilo i uredno se mogao platiti račun karticom, sada imaju problema i ne radi.