Bicikli i električni romobili

Prvi Hrvatski “ZELENI TRANSPORT”

MAX Industrial pet 31.12.2021 15:25

Što je zeleni transport? Pa ukratko da vam objasnim što je moj cilj! Naime nikada nisam bio u mogućnosti da si platim autoškolu za teretna vozila (Šleper) zapravo kategoriju C+E jer iskreno to jako puno košta a i nisam završio srednju školu pa mi je to još više dodatno otežalo raditi ono što volim. Do prije nekoliko mjeseci zaista sam kombinirao kako otvoriti nešto svoje i raditi samo da se radi o transportu, međutim došao sam na ideju koju sam iskreno vidio na youtub-u a to je baviti se transportom unutar grada ili ti ga gradski prijevoz kroz ulice i strogi dio grada di automobilom stanovnici ne mogu doći. Tako da sam odlučio izraditi si bicikl koji bi služio kao transportno vozilo unutar strogog centra grada ali i vozilo koje bi mi ujedno i donosilo neku zaradu! 

 

 

Ovakva vozila se već koriste i ovo je slika preuzeta sa interneta koja mi je dala ideju da pokrenem svoj posao! Dakle zaista bio presretan što mi je jednim dijelom napokon omogućeno da radim nešto što volim a to je transport i prijevoz stvari za moje korisnike. Tada sam došao na ideju zašto bih ja sam radio ovakav posao i došao na ideju da budem možda prvi i jedini biciklo-prijevoznik u Hrvatskoj trenutno radim na tome da proizvedem prvi ovakvo vozilo te se zaposlim jednu osobu za početak a možda i sam da krenem prvo pa kasnije kako se pokaže interes mojim budućim klijentima da proširim posao i na ostatak Hrvatske. Iskreno nadam se ugodnom druženju sa svima vama koji možda imate isto mišljenje i istu ideju ali naj više bih se želio povezati sa svima vama koji bi htijeli raditi ovaj posao pa ako mogu pomoći da si svi međusobno pomognemo!  Sve informacije i sve što vas zanima možete mi slati na email: max.industrial@mailfence.com ili se pridružiti mojoj VIBER Zajednici na slijedećem linku: VIBER ZAJEDNICA