ansha sub 29.12.2018 20:19
XXX kaže...

Kod mene zadnji bios vs početni, osjetno usporavanje memorije i grafe sa zadnjim biosom, srećom uspio se vratiti na početni.

 

Intel i njihovi mikrokodovi za viruse

To ti 104% nema nikakve veze sa mikrokodovima i biosima...

XXX sub 29.12.2018 20:22
ansha kaže...
XXX kaže...

Kod mene zadnji bios vs početni, osjetno usporavanje memorije i grafe sa zadnjim biosom, srećom uspio se vratiti na početni.

 

Intel i njihovi mikrokodovi za viruse

To ti 104% nema nikakve veze sa mikrokodovima i biosima...

 Sa biosom ima veze 100000000000000000001%

 

Vrtio sam te testove više puta, test je sam po sebi prilično neprecizan ali razlike su bile ogromne na dva različita bioasa. Također u FC 5 bencmarku je bilo manje FPS-a. Vratio stari BIOS i imam stare performanse.

ansha sub 29.12.2018 20:25
XXX kaže...
ansha kaže...
XXX kaže...

Kod mene zadnji bios vs početni, osjetno usporavanje memorije i grafe sa zadnjim biosom, srećom uspio se vratiti na početni.

 

Intel i njihovi mikrokodovi za viruse

To ti 104% nema nikakve veze sa mikrokodovima i biosima...

 Sa biosom ima veze 100000000000000000001%

 

Vrtio sam te testove više puta, test je sam po sebi prilično neprecizan ali razlike su bile ogromne na dva različita bioasa. Također u FC 5 bencmarku je bilo manje FPS-a. Vratio stari BIOS i imam stare performanse.

Ma test te je*e, ne moze ti zbog bios-a past memorijska propusnost sa 26gb/s na 8gb/s... 

Kod mene razliciti biosi pokazuju razlike u performansama ali to je sve unutar 1-2%...

ansha sub 29.12.2018 21:52
XXX kaže...

A vidiš da može, iako je test sranje. Kao što sam napisao u FC 5 takođe primjetno manje FPS-a.

To nema veze sa intelovim zakrpama jer one minimalno utjecu na fps... Nesto ne valja s tim bios-om koji toliko usporava. .

_mark0_69 čet 10.1.2019 00:46

Čitam po netu da se ljudi često žale na nizak gpu score no nitko ne nudi neko rješenje. Za vrijeme gpu testa ni jedna jezgra nije preko 20%, a gpu ne ide preko 65%, čudno... Bar ostali rezultati nisu loši.

 

 

dreadmoore čet 10.1.2019 09:51
_mark0_69 kaže...

Čitam po netu da se ljudi često žale na nizak gpu score no nitko ne nudi neko rješenje. Za vrijeme gpu testa ni jedna jezgra nije preko 20%, a gpu ne ide preko 65%, čudno... Bar ostali rezultati nisu loši.

 

 

 Malo klokaj graficku nemoguce da toliko imas losije rezultate od mene 

ansha čet 10.1.2019 09:57
dreadmoore kaže...
_mark0_69 kaže...

Čitam po netu da se ljudi često žale na nizak gpu score no nitko ne nudi neko rješenje. Za vrijeme gpu testa ni jedna jezgra nije preko 20%, a gpu ne ide preko 65%, čudno... Bar ostali rezultati nisu loši.

 

 

 Malo klokaj graficku nemoguce da toliko imas losije rezultate od mene 

Ma taj GPU test je single thread cpu test zapravo, plus sta memorija utjece dosta... Nema veze s gpu testom...