ZovemseZoranidolazimizRijeke pon 11.3.2024 09:50

 

Nabrijao sam se da ga uzmem, stvarno prekrasno izgleda, ima 7 mjesta, fenomenalne mogućnosti definiranja pozicije sjedišta, izgleda kao camper, nije preogroman, izuzetno je skup.

Lagana chill vožnja vikendima. Za grad mi ne treba gotovo nikada.

 

Čekam da me netko uvjeri da je ovo vrlo loš izbor. Ne treba mi sigurno 7 mjesta (treba mi samo za vozača i za paseka  ), ali mi treba prostor povremeno. A sjedišta za onih 0.1% vremena kad budu trebala izvade se iz šupe i namontiraju.

Baš je super, srce kaže da, mozak kaže ne...

 

 

 

ZovemseZoranidolazimizRijeke pon 11.3.2024 13:26
picajzla0707 kaže...

što je tu prekrasno, izgleda kao cigla na kotačima 

al ljepota je, ofkors, u oku promatrača (ovom slučaju bauštelca) 

 

mogucnost prilagodbe, vrlo komotne voznje 6 putnika, kampiranje i spavanje, ili voznje masivnog namjestaja iz Ikee. Prosjecna potrosnja do 6 litara na otvorenoj cesti. Sve u dimenzijama veceg automobila kojeg cak i mozes parkirati na parkirno mjesto za automobil, ovisno o vlastitim sposobnostima. Meni je to vrlo sexy

picajzla0707 pon 11.3.2024 13:34

to je nešto sasvim drugo, kao da kažeš da je auto prekrasan jer ima 50 litara veći prtljažnik od konkurencije

to su funkcionalnosti, ljepota je u obliku, dizajnu, a oblik cigle je sve samo ne prekrašan

 

EDIT

i još nešto... sam si s pesekom, a kupuješ kombi?

kupi si normalan auto, a kad ti povremeno zatreba kombi za prijevoz, relativno jeftino iznajmiš takvo što

Boris grozni pon 11.3.2024 15:55

Vozio sam nedavno stariji model, high line iz tamo neke 2010 nisam siguran za tocnu godinu, brutalno nesto iznutra i izvana! Izgledao je kao da je izasao iz salona i dan danas za to cudo se dobije sumanuta cifra. Ipak je to vw! Ovaj zgleda fantasticno uzimaj ak imas love i ne vodi brigu.😁

Boris grozni uto 12.3.2024 18:28
Petar hw kaže...

gledam sada na njuskalu, 2005.godiste drzi cijenu 15k eur wtf

Malo je proizvođača čija se auta voze dugo kao Vw. I to nekaj govori o nečemu da ne nabrajamo :)! Cijena je takva iz razloga jer za te novce konkurencija nema nista slicno zapravo je ni nemaju!