Automobili

Skuter Baotian 50ccm PROBLEM!

Mato_Ivanovac sub 19.6.2010 12:11

Evo ovako imam Baotian 50ccm i blokade su skinute...išao je 80KM/h i sada ide max 55KM/h,odvezao sam ga kod lokalnog servisera no i on nezna u čemu je problem,dali netko zna slučajno u čemu je problem? HVALA! HITNO!

mtopol sub 19.6.2010 12:37
mrog 33 kaže...

A kinez što se čudiš?, Vjerojatno su mu karike pri kraju

u pravu si, manjak kompresije uzrokovan istrošenošću karika i cilindra... simptomi su manja snaga, manje ubrzanje, manja max brzina... A i možda se i auspuh malo zastopao, pa bi ga mogo ocistiti...

zokiN sub 19.6.2010 13:19
Mato_Ivanovac kaže...

Auspuh sam skinuo i propirio kompresorom,te karike i cilndri di to ima za uzet i koja je otprilike cjena? HVALA!

bolje kupi drugi baotian..

Mato_Ivanovac sub 19.6.2010 13:22
zokiN kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

Auspuh sam skinuo i propirio kompresorom,te karike i cilndri di to ima za uzet i koja je otprilike cjena? HVALA!

bolje kupi drugi baotian..

Ma baš mi se da dat oko 3500kn za novi,i to je od stare sada u 2 mjesecu 2011g če biti na mom imenu.

Mato_Ivanovac sub 19.6.2010 14:06
denix kaže...

Sorry što ovako upadam, ali nisi li skršio skuter? Ili to nije taj?

Stara ima svoj buraz ima svoj (isti samo je od buraza plavi) burazov sam skršio a od stare nisam,njen je išo ravno 80km/h sada jedva 55km/h,koliko te karike koštaju (karike su ošle)

mtopol sub 19.6.2010 14:16
Mato_Ivanovac kaže...
denix kaže...

Sorry što ovako upadam, ali nisi li skršio skuter? Ili to nije taj?

Stara ima svoj buraz ima svoj (isti samo je od buraza plavi) burazov sam skršio a od stare nisam,njen je išo ravno 80km/h sada jedva 55km/h,koliko te karike koštaju (karike su ošle)

oko 100Kn

Mato_Ivanovac sub 19.6.2010 14:32
mtopol kaže...
Mato_Ivanovac kaže...
denix kaže...

Sorry što ovako upadam, ali nisi li skršio skuter? Ili to nije taj?

Stara ima svoj buraz ima svoj (isti samo je od buraza plavi) burazov sam skršio a od stare nisam,njen je išo ravno 80km/h sada jedva 55km/h,koliko te karike koštaju (karike su ošle)

oko 100Kn

Hvala! Sory što te zamaram dali znaš di ima u OS za uzet? Tamo u onoj tomos trgovini,u tomos trgovini iza kružnog je kupljen taj motor.

luka_cro pon 21.6.2010 14:20

nisi smio opce skidati blokade jer ti kinezi su tak....da ne govorim...kak si rekel,to je za tvoju staru koja vozi 20km/h dok ide na plac po mrkvu, ako oces se vozit 80 onda kupi bolji skuter jer ces imati samo probleme s tim boatinama jer znam po sebi,to mi je bio prvi skuter i zao mi je sto sam ga opce kupio.

Mato_Ivanovac pon 21.6.2010 14:34
skank666 kaže...

mama ti vozi "frizirani skuter"? omg

Zašto ne? Stari vozi isto baotiana sa klipom 90,ide 90km/h baotian,a ja i stara smo se dogovorili prodat čemo ovoga i uzet Ital Scootera od 125ccm i to ti to.I stara vozi 80km/h taj motor...ona ga raspali kolko ide da ide,isto tako i sa autom 120-130km/h ide.

BORG pon 21.6.2010 14:41
Mato_Smrad kaže...
skank666 kaže...

mama ti vozi "frizirani skuter"? omg

Zašto ne? Stari vozi isto baotiana sa klipom 90,ide 90km/h baotian,a ja i stara smo se dogovorili prodat čemo ovoga i uzet Ital Scootera od 125ccm i to ti to.I stara vozi 80km/h taj motor...ona ga raspali kolko ide da ide,isto tako i sa autom 120-130km/h ide.

što je bilo kad si se probudio?

skank666 pon 21.6.2010 14:47
Mato_Ivanovac kaže...

Zašto ne? Stari vozi isto baotiana sa klipom 90,ide 90km/h baotian,a ja i stara smo se dogovorili prodat čemo ovoga i uzet Ital Scootera od 125ccm i to ti to.I stara vozi 80km/h taj motor...ona ga raspali kolko ide da ide,isto tako i sa autom 120-130km/h ide.

u tebe sve neki overklokeri! sve sto imas si klokao

Mato_Ivanovac pon 21.6.2010 14:50
skank666 kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

Zašto ne? Stari vozi isto baotiana sa klipom 90,ide 90km/h baotian,a ja i stara smo se dogovorili prodat čemo ovoga i uzet Ital Scootera od 125ccm i to ti to.I stara vozi 80km/h taj motor...ona ga raspali kolko ide da ide,isto tako i sa autom 120-130km/h ide.

u tebe sve neki overklokeri! sve sto imas si klokao

Nije baš tako,sutra idem po nove karike i moram remen i još neke stavke uzet.

Mato_Ivanovac pon 21.6.2010 15:43
mind_challenge kaže...

Kolkiko si platio sve te dijelove, i kod koga si ih kupio?

Sutra idem u Tomos trgovinu u OS tamo je uzet taj baotianer pa če se uzet djelovi.Kod sebe imam 1600kn to je za motor.

mind_challenge pon 21.6.2010 15:49
Mato_Ivanovac kaže...
mind_challenge kaže...

Kolkiko si platio sve te dijelove, i kod koga si ih kupio?

Sutra idem u Tomos trgovinu u OS tamo je uzet taj baotianer pa če se uzet djelovi.Kod sebe imam 1600kn to je za motor.

 Ajd javi onda kolko te izašlo sve skupa

Mato_Ivanovac pon 21.6.2010 15:51
mind_challenge kaže...
Mato_Ivanovac kaže...
mind_challenge kaže...

Kolkiko si platio sve te dijelove, i kod koga si ih kupio?

Sutra idem u Tomos trgovinu u OS tamo je uzet taj baotianer pa če se uzet djelovi.Kod sebe imam 1600kn to je za motor.

 Ajd javi onda kolko te izašlo sve skupa

Hoću,uzet ču još ako bude bilo para onaj mali rep(spojler umjesto kutije).

BORG pon 21.6.2010 15:52
mind_challenge kaže...
Mato_Smrad kaže...
mind_challenge kaže...

Kolkiko si platio sve te dijelove, i kod koga si ih kupio?

Sutra idem u Tomos trgovinu u OS tamo je uzet taj baotianer pa če se uzet djelovi.Kod sebe imam 1600kn to je za motor.

 Ajd javi onda kolko te izašlo sve skupa

Po mogućnosti to sam ugradi da uštediš lovu.

AlienWare1 pon 21.6.2010 15:55
Mato_Ivanovac kaže...

Zaboli me koliko če me izač jer taj motor mene i moju staru služi več 3 godine,i on se mora popraviti.

Je, ali znaš ti da ti Bajotijani rikavaju ka mačke nakon 3 godine i 1 mjeseca? Bolje ga mijenjaj i to hitno...

 

Pa na čemu će tvoja stara juriti 110 na sat ako joj rikne Bajotijan?