Automobili

Puknuo metalni prikljucak kod akumulatora

Dadi65 sub 15.5.2021 23:01

Pozdrav svima, znam da je naslov glup, ali ne znam stvarno sta je u pitanju. Nesto me zeza akumulator i danas sam digla haubu da vidim sta je i vidim da je ovaj zaokruženi dio napuknuo. Jel mi moze netko reci sta je to i sta da ocekujem 🙈 inace je auto Fiat Panda 169 Imola 2003

Dadi65 sub 15.5.2021 23:13

Zahaltao me neki dan covjek i molio me da mu pomognem jer ne moze upaliti auto pa da na kleme upali i vjerujem da je zbog toga 🙈 jer mu je u jednom trenutku odletila i mislim da je onda to puklo, na tom je pokusavao 🙈 smrdao mi se odmah i radio, nadam se samo da nije nesto vece 🙈

MrBlc pon 17.5.2021 08:51

Ako je tad i pukla, morala je već biti debelo u komi i pukla bi prilikom sljedećeg skidanja akumulatora.

 

Kleme se gotovo pa potrošni materijal, ali uz adekvatno održavanje mogu trajati koliko i auto (čišćenje i korištenje namjenske masti, te odmjereno stezanje).

Dadi65 pon 17.5.2021 21:14

Hvala svima na pomoći. Ma to je jos najmanji problem, trebao mi je hitno auto i skuzila sam naravno naknadno da nesto far zajebava i promijenila zarulju i nije do nje, sve mi se cini da je nesto jako skupo 😩 dnevna svjetla rade, ali nocno prvo desno zajebavalo pa proradilo, a sad lijevo i ne radi nikako. Samo ja mogu tako naletiti 🙈

nicky.sl uto 18.5.2021 20:07
Dadi65 kaže...

Hvala svima na pomoći. Ma to je jos najmanji problem, trebao mi je hitno auto i skuzila sam naravno naknadno da nesto far zajebava i promijenila zarulju i nije do nje, sve mi se cini da je nesto jako skupo 😩 dnevna svjetla rade, ali nocno prvo desno zajebavalo pa proradilo, a sad lijevo i ne radi nikako. Samo ja mogu tako naletiti 🙈

 Star je to auto sklon hrđanju i očito je da te kontakti zezaju. Odvezi ga nekom autoelektričaru da to sredi. 

Dadi65 uto 18.5.2021 21:04

Ma odvezla sam ga majstoru i rekla da mi zamijeni sve kleme i ocisti i evo slika sta je napravio 🙈🙈 a za svjetla sam nasla da je zajebano jako kod tog modela Pande i mora se mijenjati u vecini slucajeva cijeli Body Computer tako da mi je vec prisjelo sto sam morala na brzinu kupiti auto. Sad ga se rijesiti kako sam ga i nasla 😅