Automobili

PRESVLAČENJE AUTA u foliju

Jarvan uto 21.1.2020 13:10

Materijal za neki prosječni hatchback cca 5-6000 kn. I sad tko koliko ruke računa.

 

Car wrap https://www.golmax.hr/firma/kontakt

 

Pošalji upit sa podacima o autu, već danas ćeš dobiti ponudu.

 

Dosad nitko nije imao problema s njima.

 

Alternativa je i https://www.linea.hr/index.php?opt=formular&lang=hr

 

Mada je Golmax jeftiniji (ne računaju ruke ko da su zlatne).

 

U Zagrebačkoj županiji car wrap firmi ima dvadesetak, jedine dvije pouzdane su 4 km jedna od druge i to van glavnog grada.

Do Ivanić Grada autoputom iz Zg imaš 15 minuta.

Jarvan čet 23.1.2020 08:11

Puni wrap ako je zahtjevniji auto i ako imaš materijal pri ruci kao i potreban alat je 2 dana max.

Ja ko laik sam omotao Insigniu za dan i pol s frendom. Prije 5 godina, još sad se drži odlično osim dijela gdje kamenčići napravili svoje.

bugovac222 čet 23.1.2020 08:20

Bravo, oko tog wrap-a se pravi takva znanost da je to nevjerojatno, a neki su se i obogatili na tome. Pogotovo ako kupac često mijenja reklame ili je veće taxi poduzeće. Zapravo treba spretne ruke i nešto vježbe.

Grozni_Zabac čet 23.1.2020 09:37

Da ne otvaram novu temu, imam jedno pitanje.

 

Prije dosta vremena sam razbio retrovizor i kupio drugi polovan. Problem mi je sto je taj crni, a boja auta je plavo-ljubicasta. Sad, zanima me hoce li biti ikakvih problema sto se tice prometne/legalnosti auta ako bi oba retrovizora dao omotati u karbonsku foliju? Vec imam dio na autu koji dolazi od karbona (makar isto mislim da je to folija, ali je originalni dio u tom paketu) na donjem dijelu zadnjeg branika pa bi onda i retrovizore omotao da pasu izgledom uz to.

 

Razmatram jel pametnije to omotati ili dati lakirati retrovizor u boju auta?

 

Čitatelj čet 23.1.2020 09:55

Nebi trebalo biti problema, posto vec imas karbonske dijelove, moguce da je to upisano u knjizicu.

 

A ako i pogledas, nova vozila se mogu kupiti sa crnim retrovizorima, u boji vozila, karbon presvucena ili u nekoj dodatnoj boji,

tako da mislim da te za to nemaju sta zezat.

BORG čet 23.1.2020 11:09
Grozni_Zabac kaže...

Da ne otvaram novu temu, imam jedno pitanje.

 

Prije dosta vremena sam razbio retrovizor i kupio drugi polovan. Problem mi je sto je taj crni, a boja auta je plavo-ljubicasta. Sad, zanima me hoce li biti ikakvih problema sto se tice prometne/legalnosti auta ako bi oba retrovizora dao omotati u karbonsku foliju? Vec imam dio na autu koji dolazi od karbona (makar isto mislim da je to folija, ali je originalni dio u tom paketu) na donjem dijelu zadnjeg branika pa bi onda i retrovizore omotao da pasu izgledom uz to.

 

Razmatram jel pametnije to omotati ili dati lakirati retrovizor u boju auta?

 

Nema problema nikakvih.

Ja sam na proslom autu stavio u foliju retrovizore, i krov u crno (naravno auto nije bio crne boje).

Čitatelj čet 23.1.2020 11:26

Inace, vidio sam automobil koji je presvucen u dva dana, izdaleka izgleda super, al kad se priblizis i vidis kako su lose odradjeni rubovi,

cini se kao bacen novac. Good things need time, if you push it, it is shit.

 

Uvjek bilo i uvjek ce biti.

Jarvan čet 23.1.2020 11:34
Čitatelj kaže...

Inace, vidio sam automobil koji je presvucen u dva dana, izdaleka izgleda super, al kad se priblizis i vidis kako su lose odradjeni rubovi,

cini se kao bacen novac. Good things need time, if you push it, it is shit.

 

Uvjek bilo i uvjek ce biti.

 Očito budale radile.

Čitatelj čet 23.1.2020 11:45

Negdje u sloveniji, ne znam tko ni gdje. Fina folija, crna sa ljubicastim odsjajem,

sreo sam tu obitelj u Zadru, Ford Mustang, divan automobil, i bas pitam za folije,

pa gledam, i nije mi jasno kako je tako ofrlje odradjeno. Al i vlasnik je primjetio

te nedostatke tek nakon nekog vremena, pa je za plakanje kasno.