SoNNix uto 28.12.2021 18:59

Pozdrav, trebala bi mi mala pomoc ako netko zna. Imam bmw 1 118d Sportline LCI iz 2017 godine. Posto je tvornicki M paket nizi od sportline-a za 10 do 15mm kupio sam opruge orginal M, skinute sa f 20 samo sto nije LCI. E sad me zanima dali ce to pasati na mortizer od sportline-a, jer inace je previsok na 18" izgleda kao kobila a ne bih stavljao eibach. Unaprijed hvala na pomoci 

ivanoile uto 28.12.2021 20:20
SoNNix kaže...

Pozdrav, trebala bi mi mala pomoc ako netko zna. Imam bmw 1 118d Sportline LCI iz 2017 godine. Posto je tvornicki M paket nizi od sportline-a za 10 do 15mm kupio sam opruge orginal M, skinute sa f 20 samo sto nije LCI. E sad me zanima dali ce to pasati na mortizer od sportline-a, jer inace je previsok na 18" izgleda kao kobila a ne bih stavljao eibach. Unaprijed hvala na pomoci 

 Samo ces bacit amortizere brze nego inace. Ako su polovni tj. auto je polovan onda ih baci i kupi neki nizi set od Konija, KWa ili Bilsteina. I potpuno "nelogicno" spustanje auta, tj. nista korisno, samo stetno.

SoNNix uto 28.12.2021 21:05

A za moje oci nije bas nepotrebno, auto ima 45tkm sad ne znam koliko to steti amirtizerima, jer ipak mislim da bi trebalo bit isto tvornicki. Nisam neki znalac, trazim neko pametnije misljenje. Sport na 18" felgama izgleda previsok i ruzno je vidit dok na m paket izgleda lijepo a auto nije spusteno