Automobili

Auti - ultimativna tema

jozef pet 2.12.2022 01:37
Memphis kaže...

 

Caddy 2.0 TDI produženi sa chipom iza paleta boje oko 700 kg tereta (ne brutto) ide 200 po autoputu kad reno nadživi takvu vožnju onda ću mu skinut kapu. A nije ni čudo kaj su novima stavili ograničenja na 190 kmh u svrhu sigurnosti ... jer bi se raspao na toj brzini.

 daj reci gdje voziš natovarenog Caddya 200 čisto da znam izbjegavat tu dionicu ceste. 

Jarvan kaže...

Relacije Moskva.-Madrid, malo su sadisti ,,, danas se vozi Aston i Jag. Clio ih je zaradio.

 Jel to neka kokainska ruta? :-)

Memphis pet 2.12.2022 10:16
jozef kaže...
Memphis kaže...

 

Caddy 2.0 TDI produženi sa chipom iza paleta boje oko 700 kg tereta (ne brutto) ide 200 po autoputu kad reno nadživi takvu vožnju onda ću mu skinut kapu. A nije ni čudo kaj su novima stavili ograničenja na 190 kmh u svrhu sigurnosti ... jer bi se raspao na toj brzini.

 daj reci gdje voziš natovarenog Caddya 200 čisto da znam izbjegavat tu dionicu ceste. 

Jarvan kaže...

Relacije Moskva.-Madrid, malo su sadisti ,,, danas se vozi Aston i Jag. Clio ih je zaradio.

 Jel to neka kokainska ruta? :-)

 sam ti brini za svoj volan i čvrsto se obesi na njega te kad je netko brži od tebe u lijevoj makni se iz te trake i nebuš imal strahova ni problema.

jozef pet 2.12.2022 13:10
Memphis kaže...

 sam ti brini za svoj volan i čvrsto se obesi na njega te kad je netko brži od tebe u lijevoj makni se iz te trake i nebuš imal strahova ni problema.


FYI završio sam PSDS prije 20+ godina. 
Dok sam bio mlađi radovito sam i ja vozio preko 200, ali čak i kao takav balavac nisam bio toliko bedast da bih to radio u natovarenom dostavnom vozilu. To što radiš je precijenjivanje mogućnosti vozila i zato ljudi ginu.
Ja u današnje vrijeme niti Golfa vulgaris nebih vozio preko 160-170, jednostavno nemam povjerenja u automobil, ali u jednom drugom autu na autobahnu stisnem i >260 kad nema gužve. Možeš ti anticipirati promet koliko hoćeš, pri velikim brzinama je bitno teže reagirati na gluposti drugih sudionika u prometu jer neki automobili nemaju longitudinalnu stabilnost i dobiju aerodinamički uzgon pa ti je kontrola minimalna. Ma koliko bio pametan protiv fizike ne možeš, kao niti protiv činjenice da ti je u tako natovarenom Caddyu zaustavni put duži oko 40%.

ivanoile pet 2.12.2022 16:01
Memphis kaže...
ivanzu kaže...

Nisko od strane koja je napravila 1.6tdi diznatora i još pun kurac profulanih motora.

 A reno 1.5 dci nije? aj se malo informiraj prije nego počneš tafljat gluposti i prebacivat VAG ono isto što je reno napraio.

 

pa nije đabe ležajeve radilice menjal na renolu kad su svakom drugom 1.9 prolupali ...

 Zivim za dan kad ces ti upoznat pamet. Doduse Caddy 2.0 ti i je domet ocito s obzirom na sto si sve izdrobio stranicama unazad. 

RuskeGTT pet 2.12.2022 16:50
domac5 kaže...
RuskeGTT kaže...
Memphis kaže...
Strm kaže...
Memphis kaže...

I kaj je tu dobro? 8,5 litara? ako nije pod teretom to je puno, autoput i vožnja gradom 2 različita svijeta ... leteći preventivno? Moj VAG ima 350k ništa preventivno nije rađeno samo kaj je ošlo a ništa od značajnog nije ošlo osim kvačila, ulje svakih 10k.

 Za renault kangoo 90ks koji ima sa teretom iza oko 1600-1700kg i oblika je kutije za cipele i 140km na sat to je odlična potrošnja (autocesta rijeka zagreb). Po gradu on ne prelazi 6litara ali se i ne vozi po gradu.

leteći preventivno jer auto radi cijeli životni vijek na 3500okr i to sa izmjenom na 20tis km ulja(auto se puno vozi i nema smisla nikako svaki mjesec mijenjati ulje), sumnjam da bi tvoja VA*ina  to izdržala 

 Ajde ne izmišljaj 1700 kila? To sa autom ... da ... leteći preventivno? Tko to mijenja osim onoga tko zan da ima kramu i može takvo što od nje očekivat. Moj VAG će nadživjet 2 tvoja renola ne samo moj neko svaki drugi. Meni se smiješ a ti preventino šarafaš po autu. Čim mi kažeš da nema smisla mijenjat ulje odmah znam da nemaš pojma.

 

Caddy 2.0 TDI produženi sa chipom iza paleta boje oko 700 kg tereta (ne brutto) ide 200 po autoputu kad reno nadživi takvu vožnju onda ću mu skinut kapu. A nije ni čudo kaj su novima stavili ograničenja na 190 kmh u svrhu sigurnosti ... jer bi se raspao na toj brzini.

 zasto ne? nije da kostaju 1000 2000kn...i nije da treba vadit cijeli motor i potrosit 1 2 dana rada...
a kako komentiras volvovo ogranicenje na 180? ili nisi upucen, nego si upucen samo za SRAT po renaultu?
od svih auta kojih sam imao, jedino mi se PRESVETI TFSI razletio, sve ostalo sam gazio i nista...najvise od svega jadnog megana, koji vidi slucajnosti dan danas veselo vozi po gradu...a bio je vjecito na blokadi na 5800, na toplo, hladno, itd. po grobniku vozio X puta...

 Sjecam se kad si pisao o francuzima i njihovoj struji i uvijek nekim problemima, seat ti je nakon citroena bio super jer je sve radilo kako treba.. Ubijao si ga po stazama, mapirao na ko zna koji stage i jbg razletio se, a takvih vozaca je malo, ostali obicni ljudi koji voze normalno tesko da ce dozivit to s tim motorom

 probleme sa strujom sam imao sa c4 vts, i te poluproizvode (PSA grupacija) necu kupit vise ni mrtav. renoV je miljama daleko od PSA po tom pitanju...a i po mnogo drugom 

mapirao sam cupru na stg2 i to oslabljeni, bas radi toga da se ne razleti + mjenjac da podnese, moment je bio srezan za 50nm. zato mozda nisam radio 10.x 100-200 kako se ocekivalo, nego 11.0, ali zabolilo me za tih par desetinki...i opet se razletio

samo renoV i tocka

Strm pet 2.12.2022 21:01

Koje baterije idu u taj ključ?

Bio je čovjek na njuškalu prodavao crXXXX baterije koje idu u oem ključeve, meni držale preko godinu dana u keyless ključevima

nixass pet 2.12.2022 22:02
ivanzu kaže...

Opet će trebati promijeniti bateriju u ključu, izdrži oko 8 mjeseci.  Koliko vama dugo drže na keylessu?

ja taman mijenjao prije mjesec dana.

original baterija je drzala7 godina.

stavio sam nutra duracell pa cemo vidjet

Strm kaže...

Koje baterije idu u taj ključ?

Bio je čovjek na njuškalu prodavao crXXXX baterije koje idu u oem ključeve, meni držale preko godinu dana u keyless ključevima

ovisi.

meni u BMW ide CR2032 a u Toyoti je bila CR2016

Memphis pet 2.12.2022 22:42
jozef kaže...
Memphis kaže...

 sam ti brini za svoj volan i čvrsto se obesi na njega te kad je netko brži od tebe u lijevoj makni se iz te trake i nebuš imal strahova ni problema.


FYI završio sam PSDS prije 20+ godina. 
Dok sam bio mlađi radovito sam i ja vozio preko 200, ali čak i kao takav balavac nisam bio toliko bedast da bih to radio u natovarenom dostavnom vozilu. To što radiš je precijenjivanje mogućnosti vozila i zato ljudi ginu.
Ja u današnje vrijeme niti Golfa vulgaris nebih vozio preko 160-170, jednostavno nemam povjerenja u automobil, ali u jednom drugom autu na autobahnu stisnem i >260 kad nema gužve. Možeš ti anticipirati promet koliko hoćeš, pri velikim brzinama je bitno teže reagirati na gluposti drugih sudionika u prometu jer neki automobili nemaju longitudinalnu stabilnost i dobiju aerodinamički uzgon pa ti je kontrola minimalna. Ma koliko bio pametan protiv fizike ne možeš, kao niti protiv činjenice da ti je u tako natovarenom Caddyu zaustavni put duži oko 40%.

 Aha nemaš povjerenja u golfa 2018. al si imao u sojadina? Sve si reko ...to kaj si ti danas ili nekad me najmanje zanima. A tu filozofiju ostavi za sebe koji se voziš 120 sigurno se tak vozim 200 zato kaj ništa ne znam, lol. A ti koji si na 120 znaš puno velikim brzinma nego oni koji se tak konstantno voze.

ivanoile kaAže...
Memphis kaže...
ivanzu kaže...

Nisko od strane koja je napravila 1.6tdi diznatora i još pun kurac profulanih motora.

 A reno 1.5 dci nije? aj se malo informiraj prije nego počneš tafljat gluposti i prebacivat VAG ono isto što je reno napraio.

 

pa nije đabe ležajeve radilice menjal na renolu kad su svakom drugom 1.9 prolupali ...

 Zivim za dan kad ces ti upoznat pamet. Doduse Caddy 2.0 ti i je domet ocito s obzirom na sto si sve izdrobio stranicama unazad. 

A ti koji nemaš dume o ničemu si kao pametan? Daj kreni prvo od sebe, Ne nego obično radno vozilo. Ti nemaš ni za to tak da ne vidim čemu sve to.

1BIT sub 3.12.2022 12:00

Ima tko iskustva sa underseat slim subwooferima?

Jel valja to išta?

Gledam si možda piknut kojega, al svi mi kažu ako sub nema kutiju, nema ni sreće od njega

A ne želim baš cijeli gepek popunit sa sub-om...

  

Pa mi ovi slim izgledaju fora ako ih ugradim na mijesto za set za krpanje gume, jer nemam prostora ni za rezervni kotač

 

Long story short...
Furam Pioneer MVH 280fd koji daje 4x100w peak, tj 4x40W rms-a class D i vrh je, roka bez pojačala

Naprijed imam komponentne Focal KIT 165AS

 

Iza koaksijalce Alpine R-S65.2

 

Bočne strane sam kompletno dampao, išao sam do te mjere da sam i kopče panela oem suzuki mijenjao za oem od mercedesa, jer imaju gumeni dihtung (bolje drže, smanjuju vibracije bočnih panela)

 

 

E sad, LPF filter sam morao limitirati na 65Hz, jer sam tako nekako najugodnije dobio zvuk, ako pustim širi spektar, onda mi bass pojede mid range i nije to to, jer ipak bočne 16ce nisu all in one...
Pa razmišljam piknut neki "stealth" sub, da mi preuzme nisku frekvu (duboke tonove), a na bočne 16ce furat srednju i visoku frekvu...

Ovaj DLS dosta hvale, što zbog metalnog kućišta, što zbog 10" 25cm woofera...

video

 

A ti underseat sub-ovi su redom svi skuplji od klasičnih box-shape sub-ova...
Ovaj Alpine je skoro u pola cijene...

omomomomoomm sub 3.12.2022 12:02
ivanzu kaže...

Opet će trebati promijeniti bateriju u ključu, izdrži oko 8 mjeseci.  Koliko vama dugo drže na keylessu?

 Meni oko godinu dana.  Jednom sam zanemarivao obavijest da je prazna cca mjesec dana i jedan dan nisam mogao otkljucati auto. Sad imam stalno doma barem dvije CR2032 baterije i miran sam.

nine sub 3.12.2022 13:06
1BIT kaže...

Gledam si možda piknut kojega, al svi mi kažu ako sub nema kutiju, nema ni sreće od njega

 

ima subova koji idu u jako male kutije, ali mislim da to za ispod sjedala i nije neka sreća..

jesi razmišljao o mdf polici sa malom kutijom ispod? frend je tak imal phase linear alliante u 14l kompresijskoj ako se ne varam, bio je prejeben.. samo treba dobro pojačalo kako bi ga se gonilo..

Strm sub 3.12.2022 17:17

Best buy jeNakamichi(klik)

Novi kosta 1200kn, prodaje ga sluzbeni zastupnik za Hrvatsku, KR HiFi centar Sesvete.

imao ga u dva auta odlicno radi, kvalitetno napravljen, zvuci bolje od alpine i pionera tog cjenovnog ranga

 

Bio mi ispod sjedala u oba auta, jedino po ljeti kad je auto ugasen i slusa se na najjace pocne se pregrijavati(ima zastitu, pa se samo ugasi dok se ne ohladi), no cim upalim ventilaciju da puse zrak iz otvora ispod sjedala rijesi se problem

 

Ima covjek fizicku trgovinu u sesvetama mislim da se moze probati tamo

1BIT sub 3.12.2022 22:26
nine kaže...

 

ima subova koji idu u jako male kutije, ali mislim da to za ispod sjedala i nije neka sreća..

jesi razmišljao o mdf polici sa malom kutijom ispod? frend je tak imal phase linear alliante u 14l kompresijskoj ako se ne varam, bio je prejeben.. samo treba dobro pojačalo kako bi ga se gonilo..

 A tvornički već imam preklopivu plastičnu policu, ali vidiš, možda bi mogao taj ispod prostor iskoristit za sub, trenutno mi je zatrpan sa protupožarnim aparatima i raznim alatom...
Morat ću izmjerit dimenzije, pa razmislit i o tome

  

Strm kaže...

Best buy jeNakamichi(klik)

Novi kosta 1200kn, prodaje ga sluzbeni zastupnik za Hrvatsku, KR HiFi centar Sesvete.

imao ga u dva auta odlicno radi, kvalitetno napravljen, zvuci bolje od alpine i pionera tog cjenovnog ranga

 

Bio mi ispod sjedala u oba auta, jedino po ljeti kad je auto ugasen i slusa se na najjace pocne se pregrijavati(ima zastitu, pa se samo ugasi dok se ne ohladi), no cim upalim ventilaciju da puse zrak iz otvora ispod sjedala rijesi se problem

 

Ima covjek fizicku trgovinu u sesvetama mislim da se moze probati tamo

 Opaa, znam za Nakamichi, ali vidiš nisam ih opće vidio kod nas u prodaji
Thx za info, baš ću pogledati.





EDIT:
Off topic, kupio danas par mirisnih "borića" u plodinama je areon na akciji 6.99Kn, pa ako kome treba

 

Zaporožac ned 4.12.2022 00:09

Imao sam Renault 4... 5 godina, i s njim prešao cijelu Yugu,  prešao nekih 200.000 km

Uvijek je bio natovaren pjačalom za bass, gitarom, bubnjem, miksetom i nas dvojica (druga ekipa je išla golfom jedinicom)..

 

Četvorka ide kroz snijeg s onim tankim gumama kao ralica, Golf natovaren leluja. U jutro na minus 15C upali iz prve, Golf ne može, čeka da popusti hladnoća.. 

Platinasta dugmad u svakoj trgovini auto dijelova..ponegdje i na benzinskoj..

 

Podna limarija je bila loša, propuh sa svih strana, slab ali 100% pouzdan motor, no to je Reno4 ..radnički automobil.

Drugih kvarova ni na vidiku.

Jarvan pon 5.12.2022 11:51
BORG kaže...

1.5dci je milina motor.

Troši ko upaljač, miran, tih uglađen, regeneraciju ni ne primjetiš da radi.

Našao sam na yt jedan sa lijepim kilometrima: 790 374 km

https://youtu.be/Dbfab0HAhwY?t=181

 

 

I mislim ak već uspoređuješ 1.5dci sa tdi motorima onda je ekvivalent 1.6 tdi, nikakav 2.0 tdi.

 

 Na Logan (mpv 2018.g.) imam 45.000 km, teško pali čim je ispod 5 stupnjevam, sve ispravno ... ali teško pali.

Nikud nejde, a troši 6+ litara.

Daleko od štedljivog.

Po pitanju buke je klasičan traktor, ali ako uzmem u obzir limenku Daciu u kojoj se nalazi ekstremno glasno je. Nedajbože ići preko 120 km/h, potrošnja ode preko 7, a toliko je glasno da radio treba pojačat na više od 50%.

 

S druge strane "isti" motor u Qashqai 30% jači, radi tiho, nije toliko mrtav, troši isto ...

 

Usporedbe radi, duplo jači benzinac mi troši 7 litara.

 

Poanta, motor se nalazi u svakojakim autima, a najbolji je u samom ćaći Renaultu, jer koliko vidim oko sebe Nisan se kvari, tj. ima previše posla kod električara.

MasterOfDisaster pon 5.12.2022 13:03
Jarvan kaže...

 Na Logan (mpv 2018.g.) imam 45.000 km, teško pali čim je ispod 5 stupnjevam, sve ispravno ... ali teško pali.

Nikud nejde, a troši 6+ litara.

Daleko od štedljivog.

Po pitanju buke je klasičan traktor, ali ako uzmem u obzir limenku Daciu u kojoj se nalazi ekstremno glasno je. Nedajbože ići preko 120 km/h, potrošnja ode preko 7, a toliko je glasno da radio treba pojačat na više od 50%.

 

S druge strane "isti" motor u Qashqai 30% jači, radi tiho, nije toliko mrtav, troši isto ...

 

Usporedbe radi, duplo jači benzinac mi troši 7 litara.

 

Poanta, motor se nalazi u svakojakim autima, a najbolji je u samom ćaći Renaultu, jer koliko vidim oko sebe Nisan se kvari, tj. ima previše posla kod električara.

Prvo treba razlikovati 1.5 dCi sa 5 i 6 brzina, razlika u potrošnji vidljiva.

Nadalje imam Nissan Qashqai 1.5dCi (6 brzina) iz 2015. godine, sada sam na 223.000 km prosječna potrošnja mi je 4,3L, ali moram priznati da mi je 90% vožnja po otvorenoj cesti u gradu je oko 6-7L.

Kvarova na Qashqai-u u ovih 223.000 km nemam nikakvih, samo redovni servisi (u ovlaštenom servisu) i vozi.

Imam i Renault Megane 1.5dCi (6 brzina) iz 2016. godine i ista situacija kao i kod Qashqai-a samo on je drugi auto i ima samo 124.000 km.

Nije realno očekivati da će Renault jednako kvalitetno raditi dijelove i sve ostalo u Daciji i to za puno manju cijenu.

Jarvan pon 5.12.2022 14:34
MasterOfDisaster kaže...
Jarvan kaže...

 Na Logan (mpv 2018.g.) imam 45.000 km, teško pali čim je ispod 5 stupnjevam, sve ispravno ... ali teško pali.

Nikud nejde, a troši 6+ litara.

Daleko od štedljivog.

Po pitanju buke je klasičan traktor, ali ako uzmem u obzir limenku Daciu u kojoj se nalazi ekstremno glasno je. Nedajbože ići preko 120 km/h, potrošnja ode preko 7, a toliko je glasno da radio treba pojačat na više od 50%.

 

S druge strane "isti" motor u Qashqai 30% jači, radi tiho, nije toliko mrtav, troši isto ...

 

Usporedbe radi, duplo jači benzinac mi troši 7 litara.

 

Poanta, motor se nalazi u svakojakim autima, a najbolji je u samom ćaći Renaultu, jer koliko vidim oko sebe Nisan se kvari, tj. ima previše posla kod električara.

Prvo treba razlikovati 1.5 dCi sa 5 i 6 brzina, razlika u potrošnji vidljiva.

Nadalje imam Nissan Qashqai 1.5dCi (6 brzina) iz 2015. godine, sada sam na 223.000 km prosječna potrošnja mi je 4,3L, ali moram priznati da mi je 90% vožnja po otvorenoj cesti u gradu je oko 6-7L.

Kvarova na Qashqai-u u ovih 223.000 km nemam nikakvih, samo redovni servisi (u ovlaštenom servisu) i vozi.

Imam i Renault Megane 1.5dCi (6 brzina) iz 2016. godine i ista situacija kao i kod Qashqai-a samo on je drugi auto i ima samo 124.000 km.

Nije realno očekivati da će Renault jednako kvalitetno raditi dijelove i sve ostalo u Daciji i to za puno manju cijenu.

 U obitelji su bila 2 fukaškaja, benzinac i dizel, godina dana razlike u starosti, došli s 120.000 km, otišli s 250.000 km.

S nijednim problema, dok sam se naslušao kako drugi vlasnici proklinju dan kupnje istog vraga.

 

Fun fact, benzinac (2.0 16V 104kW) je imao konstantno problema s podvozjem, a vožen je po istim cestama ko traktorski mu buraz. Po pitanju struje i motora s nijednim nekakvih kvarova, redovni servisi i vozi. Na dizelu nije bilo klasičnih dizelskih problema (dizne, grijač samo jedan mijenjan, ostali bili stari i ispravni, egr i sl. ... ništa nije zezalo), a benzinac peri deri atmosferac, malo bolje svjećice da stalno se ne zezaš i gas.

Strm pon 5.12.2022 22:00

Baj d vej

Autek mi ima dimenziju 215 55 17 za gume

Gume su katastrofa skupe

Htio bi montirati 225 45 17 jer je razlika po gumi oko 300-400kn

Je li ih mogu montirati i onda ici traziti atest ili sta? Cak i da radim atest ispalo bi me jeftinije a mislim da ta dimenzija svakako paše na auto bez da igdje zapinje

Hacker002 uto 6.12.2022 08:13

možeš, atest se radi po felgi, ne po gumi (logika, RH, dobrodošli) - tako da ako imaš original felge brenda auta to je praktički samo formalnost, platiš 300 i nešto kuna i gas