Automobili

Auti - ultimativna tema

zeryx sri 3.11.2021 12:22
gamer34 kaže...
Balvan8 kaže...

Pozdrav,

 

kupujem zimske gume.

 

Koje bi bile bolje gume u dimenziji 175/65 R14. Cijena guma je jednaka. Auto je Twingo 2, 90% gradska vožnja, svaki vikend relacija ZG -Veliko Trgovišće - auto je od žene (nije agresivan vozač). 

 

 

Uniroyal MS Plus 77 

Hankook Winter I*Cept RS2

 

Taj Hankook se trenutno doima kao apsolutni best buy. Na vecini testova vrlo dobro kotira, pogotovo na vlaznom, a cijenom je poprilicno povoljan. 

 Slazem se. Imam i ljetnu i zimsku. Ljetna je na kisi nesto losija, na suhom odlicna.

Zimska je jako dobra. Malo glasnija od ostalih zimskih koje sam imao.

ivanzu sri 3.11.2021 15:31

Je li itko išta naručivao od Lagerosa i koliko se dugo čeka odgovor na email? Imam OK cijenu na Autokreši ali čekam odgovor od Lagerosa da vidim koja je ponuda bolja, ako se čeka dugo jednostavno ću uzeti od Kreše ili Impexa.

ZdravkoZ sri 3.11.2021 16:48

Imam Boschove brisače godinu dana i ostavljaju mi tanke linije vode svakih nekoliko cm razmaka cijelom putanjom rada.Skinuo ih očistio,guma mekana i nema niti mikro tragova oštećenja,medjutim i dalje ostaju isti tragovi.U čemu bi bio problem?

gamer34 sri 3.11.2021 17:00

Ima tko iskustva s nekim hobby kompresorima za opruge? Htio bih zamijeniti amortizere i lezajeve u kucnoj radinosti, ali ne baca mi se prevelika lova na alat koji bi koristio svake prijestupne, ako i tad 

cvaja997 sri 3.11.2021 17:07

Imaš 2 vrste TS motora. Oni koji su prolupali i oni koji će prolupat. Znaju bit dobri, al najbolje je kad sam znaš i imaš sa čime šarafit po njima. Konkretno, susjedu u 145 1.4TS je trajao cca 170000 i još je savršen motor, ali je nešto bilo i pukao je blok te je miješao ulje i vodu i curila je voda van. Ne znam kaj se dogodilo, mislim da je pao na pod prilikom zamjene nečega radi čega je motor izvađen. Onda 1.6 bez varijatora nije dugo trajao, bio umoran. 1.6 sa varijatorom, pukao mikrokanalni i podvukao se pod zupčasti. 1.8 al umorni prije ovog odličnog 2.0 koji je sada gore. Sve na 1.4 getribi i sa 1.4 strujom i mapom goriva/ubrizgavanja/paljenja. Sad je 2.0 ecu, potrošnja je bila puno manja sa 1.4 ecu, tako kaže. Fascinantno mi je kaj sve to može radit i radilo je. I sad se to sve čini puno (je), ali ako je kupio u sloveniji za 2000 kuna auto i prodao ono kaj mu ne treba, nije izgubio niti lipe. Primjera radi. "zaradu" je uložio u nove dijelove, set za veliki servis, ovjes...
Čitam za adblue u osobnim automobilima. Netko je napisao da naplaćuju 700 kuna za otopljenu salitru u vodi? Pardon, urea.

Switch sri 3.11.2021 19:05
ZdravkoZ kaže...
Imam Boschove brisače godinu dana i ostavljaju mi tanke linije vode svakih nekoliko cm razmaka cijelom putanjom rada.Skinuo ih očistio,guma mekana i nema niti mikro tragova oštećenja,medjutim i dalje ostaju isti tragovi.U čemu bi bio problem?

 E ovo i mene zanima. Identičan problem imam. Već sam počeo tražiti nove da kupim...

Strm sri 3.11.2021 19:09
ZdravkoZ kaže...
Imam Boschove brisače godinu dana i ostavljaju mi tanke linije vode svakih nekoliko cm razmaka cijelom putanjom rada.Skinuo ih očistio,guma mekana i nema niti mikro tragova oštećenja,medjutim i dalje ostaju isti tragovi.U čemu bi bio problem?

 

Switch kaže...
ZdravkoZ kaže...
Imam Boschove brisače godinu dana i ostavljaju mi tanke linije vode svakih nekoliko cm razmaka cijelom putanjom rada.Skinuo ih očistio,guma mekana i nema niti mikro tragova oštećenja,medjutim i dalje ostaju isti tragovi.U čemu bi bio problem?

 E ovo i mene zanima. Identičan problem imam. Već sam počeo tražiti nove da kupim...

 Oštećene metlice, može biti od ljetne topline, leda, kamenčića itd..

 

Preporučam svakako Bosch Aerotwin jer najduže izdrže, meni se i Wurth pokazao izuzetno kvalitetnim no nešto su kraćeg vijeka od Boscha, no obzirom na cijenu nebi im zamjerio

Strm sri 3.11.2021 19:13
cvaja997 kaže...

Imaš 2 vrste TS motora. Oni koji su prolupali i oni koji će prolupat. Znaju bit dobri, al najbolje je kad sam znaš i imaš sa čime šarafit po njima. Konkretno, susjedu u 145 1.4TS je trajao cca 170000 i još je savršen motor, ali je nešto bilo i pukao je blok te je miješao ulje i vodu i curila je voda van. Ne znam kaj se dogodilo, mislim da je pao na pod prilikom zamjene nečega radi čega je motor izvađen. Onda 1.6 bez varijatora nije dugo trajao, bio umoran. 1.6 sa varijatorom, pukao mikrokanalni i podvukao se pod zupčasti. 1.8 al umorni prije ovog odličnog 2.0 koji je sada gore. Sve na 1.4 getribi i sa 1.4 strujom i mapom goriva/ubrizgavanja/paljenja. Sad je 2.0 ecu, potrošnja je bila puno manja sa 1.4 ecu, tako kaže. Fascinantno mi je kaj sve to može radit i radilo je. I sad se to sve čini puno (je), ali ako je kupio u sloveniji za 2000 kuna auto i prodao ono kaj mu ne treba, nije izgubio niti lipe. Primjera radi. "zaradu" je uložio u nove dijelove, set za veliki servis, ovjes...
Čitam za adblue u osobnim automobilima. Netko je napisao da naplaćuju 700 kuna za otopljenu salitru u vodi? Pardon, urea.

 Ma dobri su twin sparkovi generalno, problem je šta su te alfe dosta jeftine a imaju dosta jake i složene motore obzirom na cijenu i kupuje ih ekipa koja si ne može priuštiti kvalitetnog majstora i održavanje i jebiga

Moja je prolupala jer je prošli vlasnik stavio radilicu ili tak nekakav dio koji fizički paše, ali nije identičan, od drugog TS motora, i moj majstor to nije mogao znati prilikom izmjene letećih i jebiga.. 

RuskeGTT sri 3.11.2021 20:13
ivanzu kaže...

Je li itko išta naručivao od Lagerosa i koliko se dugo čeka odgovor na email? Imam OK cijenu na Autokreši ali čekam odgovor od Lagerosa da vidim koja je ponuda bolja, ako se čeka dugo jednostavno ću uzeti od Kreše ili Impexa.

 2 do 3 dana od upita do isporuke

cijene i dostupnost sta kod mene u ciaku nema ili u intercarsu - oni imaju...

andelko je VRH ljudina, sve objasni, opise, ponudi, isporuci odmah...

kad bi svi trgovci bili poput njega

domac5 sri 3.11.2021 23:28
Strm kaže...
ZdravkoZ kaže...
Imam Boschove brisače godinu dana i ostavljaju mi tanke linije vode svakih nekoliko cm razmaka cijelom putanjom rada.Skinuo ih očistio,guma mekana i nema niti mikro tragova oštećenja,medjutim i dalje ostaju isti tragovi.U čemu bi bio problem?

 

Switch kaže...
ZdravkoZ kaže...
Imam Boschove brisače godinu dana i ostavljaju mi tanke linije vode svakih nekoliko cm razmaka cijelom putanjom rada.Skinuo ih očistio,guma mekana i nema niti mikro tragova oštećenja,medjutim i dalje ostaju isti tragovi.U čemu bi bio problem?

 E ovo i mene zanima. Identičan problem imam. Već sam počeo tražiti nove da kupim...

 Oštećene metlice, može biti od ljetne topline, leda, kamenčića itd..

 

Preporučam svakako Bosch Aerotwin jer najduže izdrže, meni se i Wurth pokazao izuzetno kvalitetnim no nešto su kraćeg vijeka od Boscha, no obzirom na cijenu nebi im zamjerio

 Gdje se mogu kupiti wurthovi brisaci? 

Hacker002 sri 3.11.2021 23:43

Ja koristim već godinama Valeo aero brisače, čak ne znam ni koji model, i pokazali su se fantastični. Na prošlom autu sam ih imao 4 godine i tek onda su počeli pokazivati znakove korištenja, tako da sam ih i na sljedeći stavio iako su bili skuplji od Aerowtwina koji su došli s autom, ali po meni vrijede svake kune. Kupljeni u Intercarsu. Čak mislim da te na prošlom autu trenutni vlasnik još nije promijenio, što znači da brišu gotovo 5 godina do sada.

vrinho čet 4.11.2021 07:23

Na Bazzaru se mogu naći wurthove metlice. Kupio sam i nakon 3 mjeseca razočaranje, crte počeli ostavljati tako da se i dalje držim aerotwina. Sve moguće sam isprobao i one traju najdulje, da nema njih uzeo bih valeo, isto su mi se pokazale dobre.

mika2210 čet 4.11.2021 07:31
cvaja997 kaže...

Imaš 2 vrste TS motora. Oni koji su prolupali i oni koji će prolupat. Znaju bit dobri, al najbolje je kad sam znaš i imaš sa čime šarafit po njima. Konkretno, susjedu u 145 1.4TS je trajao cca 170000 i još je savršen motor, ali je nešto bilo i pukao je blok te je miješao ulje i vodu i curila je voda van. Ne znam kaj se dogodilo, mislim da je pao na pod prilikom zamjene nečega radi čega je motor izvađen. Onda 1.6 bez varijatora nije dugo trajao, bio umoran. 1.6 sa varijatorom, pukao mikrokanalni i podvukao se pod zupčasti. 1.8 al umorni prije ovog odličnog 2.0 koji je sada gore. Sve na 1.4 getribi i sa 1.4 strujom i mapom goriva/ubrizgavanja/paljenja. Sad je 2.0 ecu, potrošnja je bila puno manja sa 1.4 ecu, tako kaže. Fascinantno mi je kaj sve to može radit i radilo je. I sad se to sve čini puno (je), ali ako je kupio u sloveniji za 2000 kuna auto i prodao ono kaj mu ne treba, nije izgubio niti lipe. Primjera radi. "zaradu" je uložio u nove dijelove, set za veliki servis, ovjes...
Čitam za adblue u osobnim automobilima. Netko je napisao da naplaćuju 700 kuna za otopljenu salitru u vodi? Pardon, urea.

 

Sve ovo kaj si naveo nije problem s motorom nego sa lošim održavanjem motora. Istina je da ti motori nisu bajni, ali nisu ni tolko loši. Najveća mana su im prijašnji vlasnici koji ih nisu održavali.

domac5 čet 4.11.2021 19:26

Ja prosle zime namontirao bosch aerotwin.. Nisam jedan od onih sto staklo odleduju tako da stisnu ruckicu i cekaju da tekucina i brisaci odrade svoje i vec sad ostavljaju crte, 7-8 crta po sredini sigurno 

Ziga čet 4.11.2021 19:42

Ekipa imam neki glupi "problem" pa mi treba vaše mišljenje/savjet:

 

već duže vremena imam problem oko ponašanja auta dok krećem s mjesta nakon što je bio parkiran duže vrijeme:

dolazim na svoje parkirno mjesto u garaži, krećem u rikverc i motam lijevo.... imam osjećaj da je s desne strane kao ulegnuta/prazna guma pa nekako auto kao da "neravnomjerno" napravi okret kotača dok ne izravnam volan. nekad se desi i kad krenem ravno da se to kratko osjeti i više kasnije ne.

 

ista stvar ako krećem s asfalta ili betona ili glatke eposki podloge u garaži

 

dok je bilo ljeto i ljetne gume, problem je pristuan, sad kad je na autu zimska guma i bez obzira da li je mokro/suho vrijeme problem je i dalje tu

 

 auto kad jednom krene se voziti, bilo naprijed/nazad to se ne dešava već isključivo nakon što je stajao parkiran neko vrijeme

možda čeljusti ne otpuštaju ili ? ljetne su bile na 2.4 bara, zimske su na 2.3 bara

auto u vožnji ne podrhtava i drži pravac kad se pusti volan

 

ima tko kakvu ideju što bi moglo biti?

ivanzu pet 5.11.2021 12:18

Šta bi ste vi od ove dvije opcije? Lageros otpada pošto nema odgovora, a Impex nema ulje i svjećice.

Krešo- 965kn

Ford original- 957kn + 40kn poštarina

 

Naginjem na original ali ne znam pošto bi probao Hengst.

CoKsA pet 5.11.2021 12:50

https://www.autoto.hr/mazda-3-14i-benzin-rabljeno-vozilo-at006819.aspx 

 

Mišljenje o autu? Dobio sam prvi posao i vozit ću dnevno 50-ak kilometara gradske vožnje. Namjeravam kupiti benzinca i odmah u njega ugraditi plin (ili da plin već postoji). Sigurno bih ga volio voziti 5 godina. Što se tiče cijene, što jeftinije i što pouzdanije vozilo mi treba :D platio bih 20-40 tisuća kuna, s time da ako plaćam 40 tisuća očekujem da nema ulaganja u auto barem godinu dvije.

Kakve su Mazde i znate li možda što znači ovo "nije u PDV-u"?

Nuclear_Phoenix pet 5.11.2021 13:18

Previše za taj auto. 2008. godina, anemični benzinac. Računaj da ti treba koliko, još 5-6k za plin?

 

U toj klasi imaš od benzinaca Fiestu, Opel Astru H (običnu ili GTC), Bravo, Punto, Škodu Fabiu.. Sve bolji izbori od ovog čuda. Ako imaš 40k, nemoj ulupati sve u auto jer će sigurno biti nešto (gume, akumulator, mali servis, kakva sitnica za popraviti) koliko god te netko uvjeravao da nema ulaganja i da je baš jučer napravio servis. Ostavi 1k eur po strani i kupi nešto za 25-35k kuna.

 

Ja bi na tvom mjestu tražio po ovim parametrima. I recimo ispadne ovo - Fiat Bravo 1.4ova Kia, Astra GTC... Sve bolje nego ova Mazda koju si linkao.

Hacker002 pet 5.11.2021 13:19

Mislim da je 84ks preslabo za taj auto, neće ići s mjesta a trošit će kao veći motor jer nema snage.

Možeš zaboraviti da ćeš kupiti bilo koji auto i da godinu dvije nećeš morati ulagati, pogotovo za taj iznos.

domac5 pet 5.11.2021 13:32
ivanzu kaže...

Šta bi ste vi od ove dvije opcije? Lageros otpada pošto nema odgovora, a Impex nema ulje i svjećice.

Krešo- 965kn

Ford original- 957kn + 40kn poštarina

 

Naginjem na original ali ne znam pošto bi probao Hengst.

 Kaj ne nazoves lageros? Na poruke nikad ne odgovaraju jer su pretrpani i ovak pozivima..

Pero Dinamit pet 5.11.2021 15:12

Coksa, pogledaj i Swifta od 2013.god.
Ja imao benzinjaru 1.2 sa 94ks, samo servis i toci i vozi. Za grad zakon, mal preko 6l prosjecna potrosnja za zg/autoput tu i tamo i nesto malo otvorene. Prodao ga za 45k. Znam da je mal vise love, ali da mi treba opet takav gradski auto definitivno bi ga uzeo.
Mane su mu mali prtljaznik i losija izolacija na autocesti.

ivanzu pet 5.11.2021 15:49
domac5 kaže...
ivanzu kaže...

Šta bi ste vi od ove dvije opcije? Lageros otpada pošto nema odgovora, a Impex nema ulje i svjećice.

Krešo- 965kn

Ford original- 957kn + 40kn poštarina

 

Naginjem na original ali ne znam pošto bi probao Hengst.

 Kaj ne nazoves lageros? Na poruke nikad ne odgovaraju jer su pretrpani i ovak pozivima..

 Ne da mi se zezati sa zvanjem, znam da je Andjelko ljudina ali nemam vremena zvati radnim danima. Sumnjam da bi bila neka ogromna razlika u cijeni jer ipak su ovo stvari za mali servis, uzeo na kraju od KF autodijelovi. Što se tiče cijeni u ovlaštenom Ford je jeftiniji za održavati od VW i Opela.

omomomomoomm sub 6.11.2021 10:14

Ja sam prije 2-3 tjedna kupio auto bas za 40tkn. Ima kramih kakvih oces. Na kraji sam kupio C3 medvescak 1.2 vti. Od prve vlasnice sa 65tkm.  Motor je jako trom i trosi cca 8-9 l na prosjek brzine od 17-25kmh. Zena ga koristi iskljucivo po zagrebu.

Batista sub 6.11.2021 14:16
Ziga kaže...

Ekipa imam neki glupi "problem" pa mi treba vaše mišljenje/savjet:

 

već duže vremena imam problem oko ponašanja auta dok krećem s mjesta nakon što je bio parkiran duže vrijeme:

dolazim na svoje parkirno mjesto u garaži, krećem u rikverc i motam lijevo.... imam osjećaj da je s desne strane kao ulegnuta/prazna guma pa nekako auto kao da "neravnomjerno" napravi okret kotača dok ne izravnam volan. nekad se desi i kad krenem ravno da se to kratko osjeti i više kasnije ne.

 

ista stvar ako krećem s asfalta ili betona ili glatke eposki podloge u garaži

 

dok je bilo ljeto i ljetne gume, problem je pristuan, sad kad je na autu zimska guma i bez obzira da li je mokro/suho vrijeme problem je i dalje tu

 

 auto kad jednom krene se voziti, bilo naprijed/nazad to se ne dešava već isključivo nakon što je stajao parkiran neko vrijeme

možda čeljusti ne otpuštaju ili ? ljetne su bile na 2.4 bara, zimske su na 2.3 bara

auto u vožnji ne podrhtava i drži pravac kad se pusti volan

 

ima tko kakvu ideju što bi moglo biti?

 Tocno taj problem imam ja, nesto je do podvozja.

 Promjenio sam krajnike, al trebalo bi valjda selene, balans stangice itd...

 

 Idem na spur pa ce mi majstori valjda znat preciznije reci...