Ivanjino96 pon 7.11.2022 16:01
Tascam kaže...

Može li se negdje u Plex-u podesiti da ispravno prikazuje HR titlove čžš?

 Moja pretpostavka je da ti TV ne podrzava format u kojem su titlovi odnosno encoding moras namjestiti u samoj datoteci titl. Vjerojatno ti je stavljen na ANSI a treba ti UTF-8

Tascam uto 8.11.2022 18:54
Ivanjino96 kaže...
Tascam kaže...

Može li se negdje u Plex-u podesiti da ispravno prikazuje HR titlove čžš?

 Moja pretpostavka je da ti TV ne podrzava format u kojem su titlovi odnosno encoding moras namjestiti u samoj datoteci titl. Vjerojatno ti je stavljen na ANSI a treba ti UTF-8

 Daj malo pomogni.Gdje i sa čime promijenim u UTF-8?

x18x05x uto 8.11.2022 19:11
Tascam kaže...
Ivanjino96 kaže...
Tascam kaže...

Može li se negdje u Plex-u podesiti da ispravno prikazuje HR titlove čžš?

 Moja pretpostavka je da ti TV ne podrzava format u kojem su titlovi odnosno encoding moras namjestiti u samoj datoteci titl. Vjerojatno ti je stavljen na ANSI a treba ti UTF-8

 Daj malo pomogni.Gdje i sa čime promijenim u UTF-8?

 Googlaj malo, lako je. 

Flying Dutchman uto 8.11.2022 20:52
Tascam kaže...
Ivanjino96 kaže...
Tascam kaže...

Može li se negdje u Plex-u podesiti da ispravno prikazuje HR titlove čžš?

 Moja pretpostavka je da ti TV ne podrzava format u kojem su titlovi odnosno encoding moras namjestiti u samoj datoteci titl. Vjerojatno ti je stavljen na ANSI a treba ti UTF-8

 Daj malo pomogni.Gdje i sa čime promijenim u UTF-8?

 Možeš sa Notepadom++, Encoding > Convert to UTF-8

punkrockos sri 9.11.2022 23:38

bok. imam problema sa plex serverom koji je na laptopu. Npr. danas pogledam nesto preko tva koja je klijent i sve okej, probam sutra i dođe poruka "server currently unavailable" i nece nikako ni jedan klijent se spojit na njega...primjetio sam da pomaze reset routera al ono, tko ce to stalno radit.. je li imao netko sličnih problema ili još bolje rješenje?

Friday pet 19.1.2024 18:57
David87 kaže...
Ima netko neki free plex server s filmovima?

 

Mogu ti ja dati pristup na moj server ako hoces. Nije ne znam sta... 600-tinjak filmova i oko 120 kompleta serija. S time da skroz dodajem nove stvari

Javi mi se na PM ako hoces