enloz ned 24.10.2010 04:03

Na veliku žalost kupio Leadtek TV2000 Expert, 

reko staro je i tak je sve iz kine, al' samo da mogu slušat radio na kompu

 

software je toliko katastrofičan, da to ne mogu vjerovat. Retardiran totalno... 30% toga uopče ne radi

:0 

 

Pod TV modom, imam samo šum, što je razumljivo... no niti ne mogu uloviti niti jednu FM stanicu!! Indikator signala pokazuje po frekvama da ima signala al zvuka nema. Sa tim playerom mogu svirat mp3, tak da nije problem sa audio output ili driverima

Probao sa NeroHome al niti on ne lovi FM, nije kopaktabilan sa Windows Media Center edition

 

Jel postoji neki alternativni software ili da je jednostavno bacim u smeće

Gion ned 24.10.2010 08:56

Meni radi bez problema na starom kompu, takoreć ista kartica,samo nije Expert.Ne znam je li imaš kabelsku TV,kao ja.Jesi li ručno instalirao drivere nakon instalacije softwera?Moraš ići u Device manager i sa umetnutim CDom softwera ići na manualno traženje drivera označene sa onim žutim ikonicama kojih će biti 3 čini mi se vezanih za pravilno funkcioniranje kartice,zvuka i videa(multimedia controler i sl.).

Drugo,prilikom skeniranja programa,ako si na kabelskoj stavi na Cable-Germany(područje).Audio aux i out u settingsu mora biti Line in.

enloz ned 24.10.2010 09:28

Nisam niš ručno (iako sam i to probao), imam origigy cd... sve drivere mi je sam instalirao, kao što rekoh taj shugavi FM player vrti mp3-ce al radio neće(prepoznaje zvucnu karticu), i nisam na kabelskoj -> obična antena za FM

 

ugl driveri su uredno instalirani

 

također Nero je normalno prepoznao karticu, ali prilikom skeniranja niti jedan kanal nije našao....

enloz ned 24.10.2010 09:33

završim DEINSTALACIJU softwarea... i odjednom mi se pojavi "Windows Multimedia Runtime 8 Installation!", hahaha, klikneš no! al on ne reagira, ponovo se pojavi "loop" -> restart komp...

 

i takav je cijeli soft, strašno