Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

dado16 uto 28.3.2023 21:41

ne znam jel itko zainteresiran da napravimo naš plex server, strani + naši filmovi/serije + sinkani crtići...za sad jedino je teško naci povoljan hosting a da podrzava veci broj direct konekcija a i da ima storage-a dosta a da svima bude jeftino...bila bi neka mj "donacija" ipak se treba to odrzavat ali ak ima zainteresiranih mogao bih malo dublje uci u to (nadam se da ne kršim nikakvo pravilo, jer ovo je teoretska diskusija, ništa nije share-ano piratski hehe )

 

David87 sri 29.3.2023 20:32
dado16 kaže...

ne znam jel itko zainteresiran da napravimo naš plex server, strani + naši filmovi/serije + sinkani crtići...za sad jedino je teško naci povoljan hosting a da podrzava veci broj direct konekcija a i da ima storage-a dosta a da svima bude jeftino...bila bi neka mj "donacija" ipak se treba to odrzavat ali ak ima zainteresiranih mogao bih malo dublje uci u to (nadam se da ne kršim nikakvo pravilo, jer ovo je teoretska diskusija, ništa nije share-ano piratski hehe )

 

 Ja sam na 2 free servera i super je, BluRay kvaliteta svega, a nema čega nema.

dado16 sri 29.3.2023 20:48
David87 kaže...
dado16 kaže...

ne znam jel itko zainteresiran da napravimo naš plex server, strani + naši filmovi/serije + sinkani crtići...za sad jedino je teško naci povoljan hosting a da podrzava veci broj direct konekcija a i da ima storage-a dosta a da svima bude jeftino...bila bi neka mj "donacija" ipak se treba to odrzavat ali ak ima zainteresiranih mogao bih malo dublje uci u to (nadam se da ne kršim nikakvo pravilo, jer ovo je teoretska diskusija, ništa nije share-ano piratski hehe )

 

 Ja sam na 2 free servera i super je, BluRay kvaliteta svega, a nema čega nema.

 da i 0% naših sadržaja, zato bi bas volio taj dio napraviti...imam i ja par free servera i par kojih placam, free su daleko lošiji ali tko ne zeli davat novce razumijem, nije loša solucija...ja bi rado to napravio free ali nazalost hosting košta

Pote pet 31.3.2023 11:42
torrente kaže...

mogu li kako dobit 2

programa..

netko spakira dva linka u m3u za vlc?

Mtv80

Mtv90

 

kompenziram po želji..može i blaže sexualne usluge.

 

btw koja lista ima ta dva programa i pošto je?

 Javi se dadotb, njegova lista ima

RenyDB pet 31.3.2023 14:47
torrente kaže...

mogu li kako dobit 2

programa..

netko spakira dva linka u m3u za vlc?

Mtv80

Mtv90

 

kompenziram po želji..može i blaže sexualne usluge.

 

btw koja lista ima ta dva programa i pošto je?

 Moja lista ima MTV 80s i MTV 90.
Ako hoces dodatne informacije javi se u PP. :)

BoTiA sri 5.4.2023 09:52
veles_cly kaže...
Topla preporuka tvviet, slika je odlična, podrška također super. Znalo je biti trzanja ili pucanja veze, ali to je sasvim zanemarivo, treba isto prilagoditi očekivanja

 nisam znao da TVVIET ima slovačke kanale

BoTiA čet 6.4.2023 11:06
veles_cly kaže...
Pa nisam odgovorio njemu, samo pišem post 😎

Ja sam stvarno prezadovoljan tvvietom (već pola godine), ocjena 9.5/10 za listu i kvalitetu, podrška 10/10

tako je ispalo :)

 

nema ti smisla davati ocjene, jer svak trazi nesto drugo

 

viet nema mogucnost vraćanja live programa, videoteka mu se slabo ažurira, pokriva samo (nekome samo, a nekome više nego dovoljno) exYU područje, problema ima (vjerojatno malo manje nego drugi, ali opet ne mogu uspoređivati jer ne gledam druge toliko dugo) ali se uspješno nose s njima :)

 

ono što iz izdvaja od drugih, (uz stvrano izvrsnu podršku) je kvaliteta slike za koju se trude da bude što  bolja i to se odmah vidi kad usporedite s nekom jeftinijom listom (gdje drugi imaju SD oni imaju HD, na sportu se trude dodati 50fps gdje god mogu)

 

također, meni jako bitno, EPG radi i pokriva 98% kanala

 

 

veles_cly čet 6.4.2023 11:20

Sve se slažem, meni je videoteka neki bonus, ne spada u ocjenu. Nekome je to presudno

Ako je bitna stabilnost, kvaliteta slike i programi, EPG - prešli su igricu

Koji euro više nije problem kad u miru uživaš, preporučam entuzijastima spajanje liste sa Tivimateom, jer je razina više kad si sam složiš sve po svom ukusu

Trawis pet 7.4.2023 09:41
T.J.11 kaže...

Ja sam cuo od prijatelja da je tvviet lose u zadnje vrijeme. Steka, kvalitet los itd. Neznam dali su vec popravili, ali bilo je jedno vrijeme katastrofe kako su mi rekli.  Pozzz

"čuo od xyz" realno ne znači ništa dok ne vidiš sam jer svatko ima različita iskustva s različitim listama. Slično kao i s operaterima, nekima jedan valja, drugima ne, itd.

 

Ne branim nikoga, ali najbolji test je kad uzmeš mjesec dana neku listu i vidiš kako se ponaša, potraje duže (i ima više zezancije), ali nakon par isprobanih lista našao sam sebi koja mi najviše paše - uloženo/dobiveno.

Hexfire pet 7.4.2023 10:01
T.J.11 kaže...

Ja sam cuo od prijatelja da je tvviet lose u zadnje vrijeme. Steka, kvalitet los itd. Neznam dali su vec popravili, ali bilo je jedno vrijeme katastrofe kako su mi rekli.  Pozzz

 Istina, cijeli ožujak je bilo li-la. Situacija ovisno od tekme do tekme, ali neke su bile negledljive. Nešto je svakako bilo.

 

Ali recimo Barca Real neki dan je radilo savršeno.  

torrente sub 8.4.2023 10:30

oni koji torentaju na iptorrentu, znaju da ima onaj kutak gdje donatori trackera dobiju njihovu iptv listu.

malo čitao njihov forum trackera... bogati, tamo ljudi već 6-7 godina gledaju tu listu i nitko se ne žali.

 

početna kao na trackeru kreće sa 10$. imaju fino sučelje u kojem čovjek sam iz gomile desetina tisuća programa sam složi svoju listu i skine m3u fajl.

kada te god volja, ubaciš ili ukloniš druge programe.

evo za sada sve radi uredno.

mene sport ne zanima, a vidim da je beskrajno more tih sportskih programa... US i UK gomila sporta.

 

jeli tko sa teme probao listu torentaša?

RenyDB sub 8.4.2023 19:03
TypeR8011 kaže...

Nakon godinu dana bez IPTVa, htio bih ga ponovno upogoniti. Prije sam koristioTvviet. Kakva je sad situacija, odnosno koji preporucate? 

 Ja ti posjedujem vrhunsku listu, takodjer sam i na forum.hr

Poslao sam ti privatnu poruku :) 

ZdravacVZ sub 8.4.2023 20:24
torrente kaže...

oni koji torentaju na iptorrentu, znaju da ima onaj kutak gdje donatori trackera dobiju njihovu iptv listu.

malo čitao njihov forum trackera... bogati, tamo ljudi već 6-7 godina gledaju tu listu i nitko se ne žali.

 

početna kao na trackeru kreće sa 10$. imaju fino sučelje u kojem čovjek sam iz gomile desetina tisuća programa sam složi svoju listu i skine m3u fajl.

kada te god volja, ubaciš ili ukloniš druge programe.

evo za sada sve radi uredno.

mene sport ne zanima, a vidim da je beskrajno more tih sportskih programa... US i UK gomila sporta.

 

jeli tko sa teme probao listu torentaša?

 Ja imam tu listu radi USA i UK kanala.

Da, nemam primjedbi, pisao sam o tome i ovdje, al eto, ovdje su je popljuvali jer eto, zastaju australski kanali i puno ih ne radi...   :)

generator ned 9.4.2023 07:23

Proslo je par godina od kada sam zadnji put koristio tvviet uslugu. U ono vrijeme nije bilo moguce dobiti m3u link da bi se importirao u tivimate. Sada vidim unazad par stranica da gledate tvviet na tivimateu dosta, znaci moze se zatraziti link na listu?

Kakva je situacija sa kasnjenjem sportskih kanala? Znam da mora malo kasniti, ali trazim neku listu u kojoj je kasnjenje minimalno... Kakva je kvaliteta maxsport kanala za nas okorjele HNL fanatike?

fukavac ned 9.4.2023 08:46

popeli ste se na k.ac  sa tim kašnjenjem dečko kupi si max tv i gledaj bez kašnjenja ,a ne tu filozofirat o stvarima o kojima nemaš pojma .. znači uzmi si testove od svih listi i šamaraj  ,a nemoj zamarat tu 

generator ned 9.4.2023 09:15
generator kaže...

Proslo je par godina od kada sam zadnji put koristio tvviet uslugu. U ono vrijeme nije bilo moguce dobiti m3u link da bi se importirao u tivimate. Sada vidim unazad par stranica da gledate tvviet na tivimateu dosta, znaci moze se zatraziti link na listu?

Kakva je situacija sa kasnjenjem sportskih kanala? Znam da mora malo kasniti, ali trazim neku listu u kojoj je kasnjenje minimalno... Kakva je kvaliteta maxsport kanala za nas okorjele HNL fanatike?

 

fukavac , "dečko" ako imaš problema sa razumjevanjem pročitaj boldano, podcrtano i žuto još koji put pa ti možda bude jasnije napisano. Naravno da mi je razlika kasnilo 3 minute kao na nekim jeftinijim listama ili 1 minutu kao na nekim boljim. Odi liječi komplekse negdje drugdje.

 

 

Pitao sam za prijedloge kolege forumase na temi na kojoj je to i namjenjeno.