Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

dadotb pet 7.10.2022 10:25
m77 kaže...
Ja sam na ht-u...

Nego, tivi mate za 27 eura je trajna licenca jel?

 jeste...i vrijedi svaki eur, ja uzimam godisnju pretplatu i poklonim koristenje TI vi mate na 2 uredjaja covjeku koji mi daje skenirane liste, posten odnos

lucluc sub 8.10.2022 12:32

HAHAHAHHAHA. Pa cim su prekopirali nas brand name TVVIET, odmah je jasno koliko nude i kako nude. To ti je isto Iphone i Iphone vrhunska alibaba kopija na pik.ba ili njuskalo.hr. hahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahhahahaha

 

Znas li da je NetTVVIET do sada promijenio 12 ili 13 razlicitih dobavljaca. To je resellerska usluga.

 

Na njihovom FB pise i "VIŠE PRIPORUČIŠ VIŠE DOBIJAŠ". Znaci PRIPORUCI i dobit ces svasta. hahaahahahhahahah

Silent horror1992 ned 9.10.2022 23:04
Mamafu kaže...

Pozdrav ekipi, da li ste vi primjetili na tvviet, da arene su malo izgubile na kvalitetu,tj kvalitet slike. Ili se meni čini to🤔🤔Nebo i zemlja razlika u odnosu na SK

 

Dvo već par sati štekaju svi kanali koje sam probao.

Gledao Barcelonu buffering na arena6, arena 5 isto stekalo, sve steka sto sam probao gledat.

Prvi put se susrećem sa stekanjem nakon mjesec i pol na tvviet.

Nadam se da brzo otklanjaju smetnje.

 

 

lucluc pon 10.10.2022 10:51

Podzrav. sto se tice arena, nista nije mijenjano, osim sto su arene premium podignute na 50fps. Sto se tice prekida, treba se javiti korisnickoj podrsci da provjere jer je to neki individualni problem i potrebno je raditi diagnostiku direktno prema korisniku

Zvrko pon 10.10.2022 22:03

Ako već prodaješ liniju i dobro zarađuješ i dođe do nekog kvara pa ne radi,daj bar napiši neki mail, bilo kakvu poruku i pošalji svim korisnicima.

Ono u stilu "poštovani korisnici trenutno imamo tehničkih poteškoća,radovi u tijeku te vas molimo za razumijevanje bla bla.."

Opravdano neobavještavanje je jedino ako si u lisicama na rukama i voze te u buksu.

Silent horror1992 pon 10.10.2022 22:06
Zvrko kaže...

Ako već prodaješ liniju i dobro zarađuješ i dođe do nekog kvara pa ne radi,daj bar napiši neki mail, bilo kakvu poruku i pošalji svim korisnicima.

Ono u stilu "poštovani korisnici trenutno imamo tehničkih poteškoća,radovi u tijeku te vas molimo za razumijevanje bla bla.."

Opravdano neobavještavanje je jedino ako si u lisicama na rukama i voze te u buksu.

 

A nije vljd samo to.

Bili su maloprije aktivni na viber, vljd bude neki info uskoro.