Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

fukavac sri 1.12.2021 14:09

ajme meni , nuklearna fizika  je preslaba za ovo sad već , probaš  ako ti se dopada kupiš gledaš i amen ... 100 ljudi -  100 mišljenja o listama , svako drukčije ima viđenje i prohtjeve... par utisaka napisat  tj. stvari koje vam se sviđaju ili ne sviđaju , ali brate mili cijele litanije meni bezveze to ..ali to sam ja.. može lista imat neznam kolko programa ili aplikacija na kojima radi , ali  na kraju se sve svodi dali radi bez trzanja dok  dečeci igraju ligu prvaka , a tu je tvviet bez premca...

Overflow1984 sri 1.12.2021 14:18
kameni_zg kaže...

Nuklearna fizika? Ovo?? Ma neee.... ovo sam usao samo "malo" detaljnije cisto da me ekipa bolje shvati... ako zelis mogu jos detaljnije elaborirati? 

 Ne trebaš detaljnije, brate.. Samo uzmi zasluženu premiju :) hehehe.. Ne daj da te preveslaju, zaslužio si.

Bugov moljac sri 1.12.2021 14:18
fukavac kaže...

ajme meni , nuklearna fizika  je preslaba za ovo sad već , probaš  ako ti se dopada kupiš gledaš i amen ... 100 ljudi -  100 mišljenja o listama , svako drukčije ima viđenje i prohtjeve... par utisaka napisat  tj. stvari koje vam se sviđaju ili ne sviđaju , ali brate mili cijele litanije meni bezveze to ..ali to sam ja.. može lista imat neznam kolko programa ili aplikacija na kojima radi , ali  na kraju se sve svodi dali radi bez trzanja dok  dečeci igraju ligu prvaka , a tu je tvviet bez premca...

 Kratko, sazeto i jasno, ali hoces reci da lista "ott.global-telecom" u bitnim prijenosima sporta trza i buferira ili...

 

Da 100 ljudi a 101 cud...ko bi svima udovoljio...

scylla98 sri 1.12.2021 19:51

Jao kameni, evo procitao posto i opet dolazim do istog zakljucka: SUBJEKTIVAN SI.

Znaci nije na tebi da odredjujes kome je koja funkcija bitna a koja ne, da li je finesa ili ne. Ako je tebi finesa mozda je nekome jedna od bitnijih opcija.

Za opcije koje navodis kazes da su finese jer to nije bitno, to retko ko koristi, a za WEB PLAYER kazes da je OGROMNA prednost, i to ZATO STO JE TEBI BITNA.
A koliko zapravo korisnici koriste web player? I sto bi bio bitan kad ako uredjaj ima mogucnost da pristupi web player, verovatno ima mogucnost i da instalira neku aplikaciju i plejer i da pristupa listi. Znaci nije core funkcija, moze se i bez nje. Kao drugo, verovatno vrlo mali broj korisnika to koristi.
Ali ja ne kazem da to nije PLUS ili ti argument za.
AKO JEDNA LISTA IMA NEKU OPCIJU KOJU DRUGA LISTA NEMA, to je PLUS za tu listu, kolika god da je finesa u pitanju.
Jer da li je finesa ili ne, na korisniku je da odluci.
Evo uzecu tvoje primere koje si davao u postu, idemo redom:

znaci prvo RGB

ako jedan laptop ima SAMO RGB (koji se ne moze iskljuciti) a ovaj drugi nema RGB, onda nijedan od njih nema prednost, niti plus (tu su jednaki)

ali ako prvi laptop ima opciju da ISKLJUCI RGB i UKLJUCI onda je to plus jer ovaj drugi laptop nema opciju da ukljuci RGB osvetljenje

dok ovaj prvi laptop NUDI IZBOR korisniku da izabere da li korisnik zeli RGB ili ne zeli RGB osvetljenje
time sto nudi IZBOR to je plus u odnosu na drugi laptop

na korisniku opet da odluci koliko mu to bitno

DALJE

isto vazi za izbor titlova

DALJE
VOICE ASSISTANT

ista logika kao iznad

da Google nudi tipa samo MUSKI a Siri samo ZENSKI bili bi jednaki

ali ako SIRI NUDI IZBOR, onda je to PLUS

opet mozda finesa, reci ga i PLUSIC ako zelis, ali kad stavljamo na papir, stavljamo APSOLUTNO SVE|
ZASTO? jer to znaci STAVLJANJE NA PAPIR

ostalo koliko vidim i dalje IGNORISES

uvek spominjes te LEGALNE provajdere

pa oni nude sredjen redosled kanala, ne znam kako to ignorises a uvek se pozivas na njih

a evo ja sta kazem
ZASTO DA SE UGLEDAJU NA LEGALNE PROVAJDERA, zasto da ilegalni provajderi NE UZMU SVE STO IMAJU LEGALNI I PONUDE JOS VISE??

eto npr ignorises IZBOR TITLOVA a upravo LEGALNI provajderi NUDE IZBOR TITLOVA I AUDIO JEZIKA

tipa WEB PLAYER CATCH UP VOD GLEDANJE NA VISE UREDJAJA EPG
sve su to PLUSEVI, ako jedna lista to ima a druga nema, to je i dalje PLUS
e sad na korisniku je da to odluci da li je to LICNO ZA NJEGA PLUS ili ne, da li mu je ta opcija BITNA ili ne

jer mozes da imas korisnika kojem JE WEB PLAYER NEBITNA (npr. gleda samo na telefonu preko neke aplikacije), CATCH UP mu NEBITAN, VOD MU NEBITAN (npr. gleda netflix i slicne streaming servise ili pak ne gleda, njegova stvar), i npr GLEDA SAMO NA JEDNOM UREDJAJU, nikad nece ukljuciit na 2 uredjaja

i onda taj korisnik kad pogleda na PAPIR SVE LEPO VIDI PLUSEVE ali ih ignorise

i njemu mozda bitni odredjeni kanali koje druga lista nema, mozda stabilnost tih kanala, mozda biranje titlova, audia, kvalitet tih kanala i slicno

kad su u pitanju zahtevi korisnika tu je strasno

I ONDA ON CE PORED TIH TOLIKIH PLUSEVA reci da njemu nisu bitni nisu ZNACAJNI vec skroz nekih drugi plusevi KOJE TI NE BI NI STAVIO NA PAPIR JER TEBI NISU BITNI

zato stavis SVE NA PAPIR i ona koja ima vise pluseva mozemo reci da je OBJEKTIVNO BOLJA

ali posto je korisnik subjektivan on sam odlucuje sta ce uzeti

po meni NAJBITNIJA CORE FUNKCIJA JE STABILNOST

sve ostalo su finese, ali bukvalno sve

jer korisniku moze bitno bitno samo da odgleda neku tekmu npr, cak da je i SD kanala, 1mb bitrate ,25fpsa

ne zanima ga mozda ni EPG, ni WEB, ni CATCH UP, ni VOD, ni ovo ni ono

ali da na covek tih 90 minuta npr ako gleda tekmu, da na miru ODGLEDA to sto zeli, to je PRIMARNA FUNKCIJA bilo koje usluge

dok s druge strane imas one najzahtevnije

KOJI ZELE SVE
znaci i web i aplikacije i catch up i vod i izbor kanala i izbor titlova audia grupisane kanale bitrate 50fps 4k 8k mogucnost na vise uredjaja, razlicite ip adrese i jos MALI MILION FINESA sto bi ti rekao

i onda taj korisnik IMA PRAVO DA KAZE KAKO JE NEKA LISTA LOSIJA

ali morate razumete da je ta lista LOSIJA ZA NJEGA, ZNACI SUBJEKTIVNO

 

nije RGB laptop bolji od laptop bez RGBa

ali AKO OBA LAPTOPA imaju ISTE FUNKCIJE a ovaj jos nudi i RGB (i to izbor RGB ili bez RGBa) onda je BOLJI

ako su razliciti onda nije u pitanju RGB samo vec te stvari koje ih razlikuju na korisniku je da odluci sta je bolje

INACE DA JE LAKO NESTO ODREDITI STA JE OBJEKTIVNO NAJBOLJE onda MNOGO STVARI NA SVETU NE BI POSTOJALE JER SMO MI LJUDI SUBJEKTIVNI
ne bi postojali milion brenda, ne bi postojali milion proizvoda, vec u svakoj oblasti bi imali samo JEDAN

jer da je on NAJBOLJI on bi potisnuo OSTALE

ali NAJBOLJE je na meni da odlucim, ne TI DA ODLUCIS ZA MENE I UMESTO MENE

AKO JE TEBI npr. jedna zena LEPA, meni mozda NIJE

 

tako da, subjektivan si bio, sto je i normalno, ali nemoj da ignorises tudju subjektivnost nego probajte da budete obojica  objektivni koliko god je moguce

a onda na kraju, kad se sve stavi na papir, nek vasa subjektivnost odluci sta je za VAS najbolje

i na kraju POSTUJ njegovu odluku

kameni_zg sri 1.12.2021 22:02

Scylla, nema sa tobom smisla dalje - nerealan si i napises 75% stvari isto kao i ja, na malo drugaciji nacin, a kao argument protiv mene - tipican strawman argument tip rasprave u kojem ne planiram sudjelovati. Takodjer - s obzirom na to kako pises, zaboli me glava kad citam. Fakat sam se morao posteno potruditi da procitam tvoj post do kraja.

 

lucluc čet 2.12.2021 11:04

Ja da dodam i nesto oko supporta... Kameni je to napisao slicno kroz malo sarkazma... Ali zaista, nije kvalitetan support gdje dobijete 24h instant odgovor ukoliko to nije opcija za stvarno rjesenje problema korisnika... Naime prekida vam neki kanal, ne radi ili opcenito kompletna usluga ne radi... Sta imate tacno od toga ako vam covjek odgovori istog trena, a nema tehnicku mogucnost da nesto i popravi... Zatim ako kupite pretplatu koja vam po svemu odgovara, a ne mozete gledati bez prekida sadrzaje koji vam odgovaraju, koja je poenta i toga bez obzira na to ako su sve ostale stvari po vasoj volji? Tvviet se moze nazvati boljom uslugom od odredjenih providera jer radi... Ne moze se opcija da kanali rade stabilno i prilikom lige prvaka nazvati plusem... Plus jeste recimo opcija gledanja na 3 uredjaja, plus je web, gledanje unazad 8 dana i slicno... Ali ako cemo uporediti jednu uslugu sa odredjenim plusevima, a ona zapravo ne radi stabilno kada treba, onda je jasno da je losija usluga... Jer gledanje bez prekida u 99% vremena nije plus nego oznaka bolje liste...

ZdravacVZ čet 2.12.2021 11:40

kameni, sve mi je jasno, ali da trebaš na autu automatsko podizanje i spuštanje stakla? Imaš ručku pa kurblaaaj!  

 

Šalu na stranu, ima tvviet još pro-argumenata koji nisu spominjanji gore u raspravi, pa ih neću sad ovako ni ja navoditi, ali recimo da spadaju u dobar odnos korisnik-pružatelj i povjerenje, što uveliko utječe lojalnost nekoj listi (u ovome slučaju tvviet-u)

 

Ali svi trebamo imati na umu da svi provideri (koji imaju svoje streamove) prodaju iste širokom spektru korisnika, i uglavnom se svodi na to što je dobro za večinu korisnika (poput gausove krivulje)

Jebiga, i ja bi htio da lucluc stavi sve u 50 fps, 12 Mbps streamove, ali neide brate mili, izgubio bi veeeeliki broj korisnika, koji jednostavno nemaju tehničke uvjete za podržati to.

 

Uzevši u obzir sve argumente, mislim da ipak lucluc to najbolje balansira. Jer i sam je napomenuo da mu liste za USA, UK i one "univerzalne" poput Nordica nisu konkurencija, u čemu se zapravo i slažem!

 

kameni_zg čet 2.12.2021 11:55

edit: odgovarao sam scylli, zaboravio sam citirati

 

Vidis, ja mislim da si ti taj koji ne razumije i namjerno uzimas moje argumente, bez da ih kopiras prepisujes ih u svoj post onako kako tebi pase pa ih tada, kada su napisani onako kako tebi pase krenes razbijati - kazem tipican strawman argument. Izguglaj. Nemoj mi to raditi, lijepo te molim :-)

 

Dakle, ako ja u svojem postu kazem, citiram: "Davanje opcije da mjenjas titlove jest prednost koja moze prevagnuti u odluci kojeg providera ces na koncu konca uzeti, ali nikako nije plus za neku uslugu i ne smatram to za neku najbitniju/core funkcionalnost neke usluge."

 

Dal tu odma u startu nije jasno da shvacam da nekome to moze biti plus (dakle subjektivni plus, rijec kojom sam se koristio: "prednost") no govorim da nebi trebalo biti objektivno mjerilo koliko je neki proizvod dobar? Nigdje ja necu napisati da si osoba ne smije na osnovu tih prednosti odabrati uslugu koja je njemu bolja, ali dal mu to daje za pravo da sere po drugoj mozda po svemu drugom boljoj usluzi po forumu - ne daje mu za pravo.

 

Ako kupujes auto i biras izmedju dva auta, fico koji dolazi sa pepeljarom a ti eto pusis ko turcin, ili novi hyundai sa automatskim podizanjem prozora(pa mozes bacat pepeo van :-D), abs, i jos tona dodatne opreme (koja je zaista bitna na tom nekom proizvodu) - onda ti mozes reci da je tebi fico bolji jer imas pepeljaru, ali nikako ne mozes reci da je fico bolji prozivod od hyundaia - jer ta usporedba sama po sebi uopce nema smisla.

 

Kada ocjenjujemo uslugu koju planiramo koristiti, tada mozes biti subjektivan i kad stavljamo na papir, stavljamo sve sto je NAMA bitno, tu si apsolutno u pravu, al pobijas sam svoj argument ako raspravljamo u smislu ocjenjivanja liste koju ne planiramo koristiti (sto je upravo ono sto ja radim mjesecno bar dva put jer svako malo probam nesto novo), kada kazes da treba stavljati sve, ali onda u istom tom postu zanemarujes bitnost web playera. Takodjer, nerealan si po pitanju nekih pluseva i sto bi ti smatrao plusem, jer ako napravimo listu koja "funckija" nosi koliko bodova, i sad dozvolimo da odredjena lista ako nudi odredjeni neki program na kojem mjenjam titlove i da to nosi 1 bod, to je nerealna bodovna lista (ili ne razumijes osnove matematike???), i takav filter nema smisla, al jebes ti to sve kada ti upravo taj dio ne shvacas nikako. Da ti sad ides u Excel i napravis si neku bodovnu tabilicu na osnovu reddevila ili koju listu vec koristis, tebi bi reddevil bio po bodovima najjaci jer bi kao plus stavio bitrate za neki posebni program koji ide u dobrom bitrateu i u 50 fpsa itd, mjenjanje titlova i sta vec ne. Da ja idem raditi listu na osnovu tvvieta, meni bi tvviet bio bodovno najjaci iz doslovno istih razloga (stavljao bi stvari koje mi se svijdjaju a da su specificne kod tvvieta). Dal bi te dvije bodovne liste bile fer u pogledu svih iptv providera - ne. Nemozes ulaziti u raspravu samnom i onda u potpunosti ignrorirati upravo to sto zelim reci a to je da kako odrediti koliko bodova koja funkcija treba donositi za neku listu, a da bude fer? Jedini nacin da si odgovoris na to pitanje je da se pitas kako bi ocjenio neku listu koju ne planiras koristiti, a da da se koristis tim nekim core funkcijama koju nude vecina providera?

 

Nego, zanemari ovo iznad sto sam pisao, odgovori mi samo na ovo jedno pitanje, cisto da vidim jesi li trol ili ne, da znam dal da te stavljam na block listu ili ne:

Dakle, po tebi, fer je za neki proizvod uzimati samo ono sto tebi pase kao pluseve, zanemariti ono sto ti netreba i na osnovu toga donjeti odluku da je neki prozivod bolji od tog nekog drugog proizvoda koji je po svim drugim kriterijima (koje nisi uracunao u svoju matematicku jednadzbu) bolji od tvojeg prozivoda i onda na osnovu toga pisati shitpostove o tom drugom proizvodu po forumu? Tebi je to fer?

 

Jer ako je, to je upravo ono sa cime imam problem sada, jebe mi se ako napises post koja je tebi usluga bolja i zasto (pisi koliko hoces), ali kada dovrsis isti taj post sa uplitanjem tvvieta samo da napises "tvviet nije najbolji ima i boljih" i to samo uzimajuci u obzir broj kanala i VOD, to nema nikakvog smisla.

Blackcastle čet 2.12.2021 13:45

Jer ako je, to je upravo ono sa cime imam problem sada, jebe mi se ako napises post koja je tebi usluga bolja i zasto (pisi koliko hoces), ali kada dovrsis isti taj post sa uplitanjem tvvieta samo da napises "tvviet nije najbolji ima i boljih" i to samo uzimajuci u obzir broj kanala i VOD, to nema nikakvog smisla.

 

 

 

-S ovom tvojom konstalacijom se potpuno slažem!!!

kameni_zg čet 2.12.2021 14:51
bihsecurity kaže...

U mene je VECI od tvog, ti imas MANJI, ali mozda je efikasniji....pa sad razmisli............................ mislio sam izbor kanala ;=)

 

Hahaha odlicno!

 

Nije bitna velicina, vec tehnicka izvedba! ....... naravno, mislio sam na izbor kanala takodjer 

Blackcastle čet 2.12.2021 17:20
fukavac kaže...

Trebam pomoć, kako rade apk aplikacije na philips android tv i dali se mogu instalirat s usb-a , mislim na siptv , stb emulator, hvala svima na pomoći unaprijed

 Na svim Philipsima koje imam ili sam imao sve su radile fluidno i full tečno.Na najnovijem OLEDU rekao bi da rade momentalno!

fukavac čet 2.12.2021 17:27
Blackcastle kaže...
fukavac kaže...

Trebam pomoć, kako rade apk aplikacije na philips android tv i dali se mogu instalirat s usb-a , mislim na siptv , stb emulator, hvala svima na pomoći unaprijed

 Na svim Philipsima koje imam ili sam imao sve su radile fluidno i full tečno.Na najnovijem OLEDU rekao bi da rade momentalno!

 A instalacija sa usb-a ?

scylla98 čet 2.12.2021 17:52
kameni_zg kaže...

 

 

Nego, zanemari ovo iznad sto sam pisao, odgovori mi samo na ovo jedno pitanje, cisto da vidim jesi li trol ili ne, da znam dal da te stavljam na block listu ili ne:

Dakle, po tebi, fer je za neki proizvod uzimati samo ono sto tebi pase kao pluseve, zanemariti ono sto ti netreba i na osnovu toga donjeti odluku da je neki prozivod bolji od tog nekog drugog proizvoda koji je po svim drugim kriterijima (koje nisi uracunao u svoju matematicku jednadzbu) bolji od tvojeg prozivoda i onda na osnovu toga pisati shitpostove o tom drugom proizvodu po forumu? Tebi je to fer?

 

Jer ako je, to je upravo ono sa cime imam problem sada, jebe mi se ako napises post koja je tebi usluga bolja i zasto (pisi koliko hoces), ali kada dovrsis isti taj post sa uplitanjem tvvieta samo da napises "tvviet nije najbolji ima i boljih" i to samo uzimajuci u obzir broj kanala i VOD, to nema nikakvog smisla.

 Uf, jao kameni.
Kao prvo, slazem se, uzasno je napisan post, to vidim i ja sada, boli i mene glava.

 

Prvo da se slozim sa gore navedenim postom lucluc gde je bitna stabilnost.
Evo moje recenice iz onog posta:

"po meni NAJBITNIJA CORE FUNKCIJA JE STABILNOST"

 

A sad da odgovorim na iznad citirano.

Znaci napisao si da ne mozemo odrediti bodovno koliko koja opcija donosi bodove.
To se slazem, to sam i ja rekao da trebamo ostaviti korisniku da odluci, koliko je koja funkcija njemu vazna.

 

Ali izvrces neke stvari.
Molim te, citiraj mi deo MOG POSTA gde sam ja shitpostovao BILO KOJU listu i gde sam pisao (citiram tebe) "tvviet nije najbolji ima i boljih".
Vidim ja sta je tebe iznerviralo. Sto su neki shitpostovali po listi koju ti koristis. Mene to uopste ne zanima.


Odakle je sve ovo pocelo? Samo sam hteo da ti kazem da si ignorisao argumente clana koji su njemu bili bitni a tebi ne a ubacivao argumente koji su tebi bili bitni a njemu irelevantni.
Hteo sam reci da mi samo taj stav tvoj u tom postu se nije svidjao jer ako on postuje tvoje subjektivne argumente, postuj ti i njegove.

 

Evo ne znam vec koji put pisemo i vrtimo se oko iste stvari, ti navodis vodu na tvoju stranu, ja na svoju. Pisemo jedno isto, kao da ignorisemo odgovore jedan drugom.

Mislim da je vreme da se rasprava zavrsi ovde jer izgleda nicemu ne vodi.

kameni_zg čet 2.12.2021 20:14
scylla98 kaže...

Ali izvrces neke stvari.
Molim te, citiraj mi deo MOG POSTA gde sam ja shitpostovao BILO KOJU listu i gde sam pisao (citiram tebe) "tvviet nije najbolji ima i boljih".

 

Nisi ti ali ima korisnik koji je a ti si se ukljucio u raspravu izmedju mene i njega. Kada sam pisao "ne mozes pisati to i to" nisam mislio na tebe vec na tog korisnika.

 

Vidim ja sta je tebe iznerviralo. Sto su neki shitpostovali po listi koju ti koristis. Mene to uopste ne zanima.

 

Netocno - ne znam ja tko tu izvrce... ali ajde, po 100ti put - citiram sam sebe: "jebe mi se ako napises post koja je tebi usluga bolja i zasto (pisi koliko hoces), ali kada dovrsis isti taj post sa uplitanjem tvvieta samo da napises "tvviet nije najbolji ima i boljih" i to samo uzimajuci u obzir broj kanala i VOD, to nema nikakvog smisla."

 

Da se razumijemo - ja kada pisem neku kritiku tvvietu (sto radim, nemojmo se praviti da ne radim to ovdje javno na forumu) - tada je ta kritika konstruktivna, obrazlozim zasto dajem tu kritiku. Napadanje tvvieta tokom reklamiranja neke druge usluge ima samo jednu svrhu (a i ti i ja znamo koju), i uvijek cu odgovoriti na to. :-) A od danas, cu cesce sprobavati te liste koje se ovdje spominju, i napisat cu za svaku svoju recenziju. Neka samo jednom stane, napisati cu 4 kilometara dug shitpost o toj usluzi a mjerilo mi bude sve kao i kod tvvieta pa ces onda mozda shvatiti koliko to nije fer.

 

Zapitaj se zasto tebi nikad ne odgovorim kada ti pises luclucu nesto o bitrateu i fpsu ? 1. zato jer se i ne razumijem u taj dio 2. zato jer ga dobro obrazlozis i kritika je konstruktivna

Dakle - nije problem "shitpostanje po tvvietu" vec je problem shitpostanje bez pokrica. Toliko.

 

Odakle je sve ovo pocelo? Samo sam hteo da ti kazem da si ignorisao argumente clana koji su njemu bili bitni a tebi ne a ubacivao argumente koji su tebi bili bitni a njemu irelevantni.

 

Po 101. put - ovo je sve pocelo tamo kada se neko reklamira tu na forumu i u sve to uplice tvviet - a nerealna je usporedba. Ne mozes mi to radit i ne ocekivat nekakav odgovor. (ps. ne ti, to tako u stilu pisanja govorim.)

 

Evo ne znam vec koji put pisemo i vrtimo se oko iste stvari, ti navodis vodu na tvoju stranu, ja na svoju. Pisemo jedno isto, kao da ignorisemo odgovore jedan drugom.
Mislim da je vreme da se rasprava zavrsi ovde jer izgleda nicemu ne vodi.

 

Slazem se.

 

 

plavi_medved čet 2.12.2021 20:21

Malo je tu subjektivnosti , imas dve skupine ljudi, jedna podrzava jednu stranu druga podrzava tako da tu je uvijek raskol u mislima i raspravama.

 

lucluc jednostavno VOD, videoteku moras da popravis, to je toliko ocajno nabacano i nepregledno jbg realan sam , to je samo moja sugestija, mislim da i doma isto kada nesto radis napravis da imas sve ljepo poslozeno i u redu. Support jebiga oprosti ali nije poanta cekat nekoga 24h da mu rjesis problem, problem se mora rjesavat odmah , znam da neke situacije zahtjevaju vremena da se detektira problem ali onda se barem mora odgovoriti da je u tijeku postupak rjesevanja problema.

 

kameni_zg scylla98  realno badava pišete romane, svako ima svoje JA, barem mislim pravo musko JA, a svako ima svog kupca. Kad bi isli raditi bodovne bodove za liste , tu se slazem s kamenim, neki kriteriji se trebaju gledat i podrazumjevat, tipa evo mog misljenja tvviet ima stabilnost,nema vod, manjak broj kanala... a reddevil ima vod odlican, veci broj kanala ali kad je neka utakmica ili ima dana onda nema stabilnosti, e sad jedan kosta 12e drugi kosta 10e ,plus minus provizije od paypala ako placate njime. Realnost je da su svakako oba bolji od tv provajdera tipa evo tv, total tv , max tv , a1 tv itd koji mjesecno deru redovito obicne preplate po 100kn plus ako zelite gledat dodatne pakete po 30, 40 kuna itd... opet cu radije ovoj dvojici dati svako 25e nego tim lopovima. To je i poanta iptva, nije legalno ali opet imamo mogucnost fala bogu da gledamo odlicne programe i utakmice za manju cijenu, ekonomska racunica.

Blackcastle čet 2.12.2021 20:29

Ja moram reći da support od tvvieta preko vibera je bio uvijek brz čak sam s njima znao ući u raspravu oko IPTV-a globalno i moram reći da su ekipa za 5. Što se VOD-a tiče samo bi želio skrenuti pažnju koliko meni kojem je bitna stabilnost i kvaliteta rezolucije je tvviet bitan, jer HBO i Netflix sheramo s frendovima tako da sami VOD ne znam jesam li ikada i pokrenuo, zapravo jesam HRT 3 jer volim jednu emisiju.Tako da opet ću reći svako ime svoje kriterije po kojima cijeni neku listu po meni je to kvaliteta i stabilnost programa.