Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

kameni_zg pet 3.7.2020 12:41
popo kaže...

Sad će to ona četiri inžinjera zaposlena kod njega riješiti.

Strpljenja molim 

 
Fakat si vec naporan, ti i takvi s razmisljanjem poput tebe su opcenito sve kaj je krivo s mentalitetom ljudi na nasim prostorima... Zna se dobro da si se hvalio kak si cableguy korisnik, pa kad je sve krepalo svima osim TvVietu si bio tiho ti skupa sa svima koji seru po tvvietu. Sad je problem s TvVietom i dao si si vremena napisat cak 3-4 posta o tome kak je covjek reko da ima 4 inzinjera.... ako se je vodit po datumu rodjenja na tvojem profilu, pitam se kak covjek od 50 i kusur godina ima opce vremena da ga takve stvari diraju bila ta stvar laz ili istina, pogotovo o usluzi ciji korisnik vjerovatno nikad nisi ni bio jer ti je tvviet skup, tvviet si vidio jedino dok si testirao valjda haha... zakaj nemozes jednostavno gledat svojeg cableguya ako ti vec tak dobro radi, napisi koji dobar komentar/kritiku o SVOJOJ usluzi i bok... 

 

Bugov moljac kaže...

Sve ce se polako srediti, glavno da nam "Sky Sports F1" radi na kanalu "Premium Sport 1".

 

 Slazem se haha, malo sebicno razmisljanje ali da, i meni je to trenutno najbitnije... predugo se cekala ova utrka.. 

lucluc ned 5.7.2020 11:57

Hvala svima na podrsci. Vraceno je u normalu i ovim putem se izvinjavam svim korisnicima. Ako nesto primjetite da nije ok, javite. Dva dana i tri noci se radilo, ako netko nije dobio odgovor na vrijeme, izvinjavam se i zbog toga... Ovi koji su napali na centralu, znam sada tko je, tako da se i vama izvinjavam sto ste lupili pare iz dzepa i nista u biti nista postigli...

SretenZujkic ned 5.7.2020 15:16

Kod mene rade SK2 FHD, HD i HR bez problema.
Sva tri kanala SK3 su hrvatska, pretpostavljam da je to greska.
Sa druge strane, trebalo bi proveriti kvalitet Fox Movies koji je znacajno losijeg kvaliteta u odnosu na HD verziju. Nije tako bilo sve do ovih ddos napada.

zimizamizum ned 5.7.2020 15:57

Ja namerno nisam hteo nista da pisem nista o tvvietu ovih dana i kako radi kad sam cuo da je ddos u pitanju, posto znam koliko moze biti gadno.

 

Jbg, ostavicu jos par dana da se sve sredi, dovede u normalu pa ako neto nije kako treba javicu. Za sada neka ga kako radi, i nadam se da ce sve biti u redu.

joozza ned 5.7.2020 16:28
x18x05x kaže...
joozza kaže...
x18x05x kaže...
fukavac kaže...

dečkići jeste li spremni

 

 

 Ja da..

 Bemti reklame 

 Da, al imam i Sky Ticket pa samo prebacim.

 Rtl UHD ima u ponudi sky ticket?

x18x05x ned 5.7.2020 17:12
joozza kaže...
x18x05x kaže...
joozza kaže...
x18x05x kaže...
fukavac kaže...

dečkići jeste li spremni

 

 

 Ja da..

 Bemti reklame 

 Da, al imam i Sky Ticket pa samo prebacim.

 Rtl UHD ima u ponudi sky ticket?

Ne, nego Sky Sport F1 HD. 

 

tuškanac07 pon 6.7.2020 01:14
SretenZujkic kaže...
Sva tri kanala SK3 su hrvatska, pretpostavljam da je to greska.
Sa druge strane, trebalo bi proveriti kvalitet Fox Movies koji je znacajno losijeg kvaliteta u odnosu na HD verziju. Nije tako bilo sve do ovih ddos napada.

 Koliko vidim taj  FOX Movies FHD ima srb titlove, dok ova verzija na koju se žališ ima hrv titl. Evo baš je počeo isti film na oba kanala - na jednom se film zove "Žurna pošiljka" a na drugom "Hitna isporuka".  Teško je svima pretplatnicima ugoditi....

SretenZujkic pon 6.7.2020 02:25

Nisam se zalio već sam predočio da se kvalitet promenio. Toliko mi je bitno da li je srb ili hrv prevod da nisam ni primetio.
A inače sam prezadovoljan kvalitetom usluge tvvieta i to nije bila zlonamerna već dobronamerna konstatacija ako oni nisu primetili, pa ako to treba da se ispravi.