Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

Blade Runner31 ned 15.5.2016 00:07
Denis757 kaže...

Rojadirecta stranicu znam jos dok je bila na .es domeni.

 Da prva liga je,mislim da je nekih 2god koristim.Sad sam probao link Werdum-Miocic i rade Arena vision 19 i 20.Trenutno nije neka slika,bude bolja obicno ali ko zna ko ce prenosit,ako bude Bein bit ce slika prva liga,bar obicno bude

Zin8 ned 15.5.2016 17:04

Dobre duše pomagajte.

Nikad prije nisam gledao TV preko laptopa/interneta i tek nedavno sam čuo za tkzv. KODI. Pošto nemam pojma o tome, neznam šta je legalno šta ne pa da ne postavljam tu svakakva pitanja,htio bi ako mi se može netko javit u PP (ko se razumije u to) da mi malo pojasni neke stvari i odgovori na par pitanja.

Hexfire ned 15.5.2016 18:45
Zin8 kaže...

Dobre duše pomagajte.

Nikad prije nisam gledao TV preko laptopa/interneta i tek nedavno sam čuo za tkzv. KODI. Pošto nemam pojma o tome, neznam šta je legalno šta ne pa da ne postavljam tu svakakva pitanja,htio bi ako mi se može netko javit u PP (ko se razumije u to) da mi malo pojasni neke stvari i odgovori na par pitanja.

 Više manje, ako ti treba KODI nije legalno :P.

Next-Gen IPTV čet 19.5.2016 13:53
Zin8 kaže...

Dobre duše pomagajte.

Nikad prije nisam gledao TV preko laptopa/interneta i tek nedavno sam čuo za tkzv. KODI. Pošto nemam pojma o tome, neznam šta je legalno šta ne pa da ne postavljam tu svakakva pitanja,htio bi ako mi se može netko javit u PP (ko se razumije u to) da mi malo pojasni neke stvari i odgovori na par pitanja.

 

A vidi, oko toga ti se dosta raspravlja. Da li je ilegalno samo gledanje kanala ili ne.

Evo imaš ovdje dobar tekst što je napisao Magistar prava Andrej Diligenski, poverenik za zaštitu podataka firme Simacek Facility Management Group GmbH, Beč, saradnik instituta Evropski centar za elektronsku trgovinu i internet pravo, Beč

http://partners-serbia.org/privatnost/blog/ispitivanje-ip-adresa-i-ugrozavanje-privatnosti-zbog-krsenja-autorskih-prava-gledanjem-streaming-a-slucaj-redtube/

Uglavnom završava onom logikom što i ja tvrdim:

"Ipak pravo je pitanje, kako je moguće da neko odgovara za povredu bilo kakvog prava, ukoliko nije svestan i nije obavešten da pozivanjem određenog sadržaja, može narušiti nečija autorska prava. Po tome bi svaki posetilac YouTube, koji gleda određeni film, seriju, sluša muziku kršio autorska prava, iako je određeni sadržaj postavilo drugo lice."

Znači po toj logici ti slobodno možeš gledati bilo što na Kodiju (što nije torrent ili nekakvo streamanje sa tvoje strane).

manipulator čet 19.5.2016 18:52

Na videoteci zasada ima oko 30-tak filmova,dosta domacih i stranih novih.

Znam da su neki mozda vecinu filmova i pogledali,ali ako uzmete listu i odjednom vam zelja da pogledate usput i  neki film sa prijateljima ili boljom polovicom , uvijek vam je pri ruci na listi da mozete pogledati neki,za svakoga ce se naci nesto.

Svi filmovi na listi u Videoteci se mogu premotavati naprijed/nazad,na svim uredjajima..

mmatic123 pet 20.5.2016 15:01
Next-Gen IPTV kaže...

 

A vidi, oko toga ti se dosta raspravlja. Da li je ilegalno samo gledanje kanala ili ne.

Evo imaš ovdje dobar tekst što je napisao Magistar prava Andrej Diligenski, poverenik za zaštitu podataka firme Simacek Facility Management Group GmbH, Beč, saradnik instituta Evropski centar za elektronsku trgovinu i internet pravo, Beč

http://partners-serbia.org/privatnost/blog/ispitivanje-ip-adresa-i-ugrozavanje-privatnosti-zbog-krsenja-autorskih-prava-gledanjem-streaming-a-slucaj-redtube/

Uglavnom završava onom logikom što i ja tvrdim:

"Ipak pravo je pitanje, kako je moguće da neko odgovara za povredu bilo kakvog prava, ukoliko nije svestan i nije obavešten da pozivanjem određenog sadržaja, može narušiti nečija autorska prava. Po tome bi svaki posetilac YouTube, koji gleda određeni film, seriju, sluša muziku kršio autorska prava, iako je određeni sadržaj postavilo drugo lice."

Znači po toj logici ti slobodno možeš gledati bilo što na Kodiju (što nije torrent ili nekakvo streamanje sa tvoje strane).

 

 

 

Po toj logici ako naiđeš na otvorenu poštu, banku, trgovinu i sl. gdje su zaboravili zatvoriti vrata možeš se slobodno poslužiti.

Ili, baba od osamdeset i pet godina prelazi preko pješačkog na crveno i kazni je policajac, a baba nije išla u školu i ne zna da

ne smije kad je crveno, ali svejedno je to ne oslobađa odgovornosti. Ili ja ne mogu reći da ne znam za taj i taj zakon, ali ako je

zakon objavljen u Narodnim novinama moje neznanje me ne oslobađa odgovornosti. Moglo bi se danima o tome razglabati.

Next-Gen IPTV pet 20.5.2016 15:47
mmatic123 kaže...

Po toj logici ako naiđeš na otvorenu poštu, banku, trgovinu i sl. gdje su zaboravili zatvoriti vrata možeš se slobodno poslužiti.

Ili, baba od osamdeset i pet godina prelazi preko pješačkog na crveno i kazni je policajac, a baba nije išla u školu i ne zna da

ne smije kad je crveno, ali svejedno je to ne oslobađa odgovornosti. Ili ja ne mogu reći da ne znam za taj i taj zakon, ali ako je

zakon objavljen u Narodnim novinama moje neznanje me ne oslobađa odgovornosti. Moglo bi se danima o tome razglabati.

 

Vidi, ja ne kažem ni tako je, ni ovako je. Samo kažem da je to polje dosta neodređeno.
Mislim da je najvažnije da ti kao korisnik nikako ne možeš znati da li neki video na youtube krši autorska prava ili ne.

Next-Gen IPTV pet 20.5.2016 15:51

Nego, nisam se dugo javljao, pa samo da podijelim novosti.

Trenutno ima oko 400 kanala i preko 130 filmova u videoteci (uskoro ide i preko 150). Filmovi su uglavnom BrRip ili DVDRip i svi su sa titlovima. Ima domaćih, dokumentaraca, crtića (svi crtići su sinkronizirani)....
Eto, toliko od mene. Sve ostale informacije znate kako me kontaktirati.

manipulator pet 20.5.2016 18:54

Na videoteku je dodano jos filmova,sada  ima oko 140 filmova,dosta domacih i stranih novih iz 2015 i 2016 godine.

Na listi je dosta domacih ex-you popularnih komedija,eto nadam se da cete uzivati.

Ako se netko sjeca sta sam sve obecao u pocetku, jos je preostalo samo vracanje programa unazad, na tome se radi..   :)

 

za test PM ili preko mog web sajta ili e-mail..

 

 

sibica pon 23.5.2016 15:20

Na pc-u mi radi dobro, posebno mi se sviđa brzo prebacivanje live tv kanala koje napravi gotovo u sekundi (za razliku od starijih verzija koje su prebacivale po desetak sekundi). Žao mi je samo što izgleda da Kodi 17 neće biti službeno podržan na android media playerima koji nemaju Android 5.0 (pa tako ni na mome koji je KitKat android 4.4)

Next-Gen IPTV sri 25.5.2016 19:05
Lovrenko kaže...

Instalirao sam kodi 17 i nikako ne mogu naći kako prikazati tv vidljivim i pvr simple klijent...pomoć 

 

Malo je zeznuto na 17 dok se ne privikneš jer je vizualno potpuno drukčija od prošlih verzija.
Uglavnom na početnom ekranu ideš na Add ons i onda klikneš onaj "paketić" (ne znam kako bih bolje opisao) skroz dolje lijevo, ideš na "My Adons" i tu ti je PVR Simple Client.

Lovrenko sri 25.5.2016 22:20
Next-Gen IPTV kaže...
Lovrenko kaže...

Instalirao sam kodi 17 i nikako ne mogu naći kako prikazati tv vidljivim i pvr simple klijent...pomoć 

 

Malo je zeznuto na 17 dok se ne privikneš jer je vizualno potpuno drukčija od prošlih verzija.
Uglavnom na početnom ekranu ideš na Add ons i onda klikneš onaj "paketić" (ne znam kako bih bolje opisao) skroz dolje lijevo, ideš na "My Adons" i tu ti je PVR Simple Client.

 Nema ga niti u mojim dodacima, a u prethodnoj verziji je bio...kako ga sad ponovo vratiti

minix neo sri 25.5.2016 22:22

Jesam dobro shvatio da Kodi 17.0 ide samo na Android 5.0,ili?

Na mobu sam ga instalirao bez problema(i stvarno listu sa programima otvara za sekundu-dvije) dok mi na Android boxu(Verzija Android 4.4) piše-problem pri preuzimanju.Znači skine datoteku,i ništa.

Lovrenko sri 25.5.2016 22:38
Lovrenko kaže...
Next-Gen IPTV kaže...
Lovrenko kaže...

Instalirao sam kodi 17 i nikako ne mogu naći kako prikazati tv vidljivim i pvr simple klijent...pomoć 

 

Malo je zeznuto na 17 dok se ne privikneš jer je vizualno potpuno drukčija od prošlih verzija.
Uglavnom na početnom ekranu ideš na Add ons i onda klikneš onaj "paketić" (ne znam kako bih bolje opisao) skroz dolje lijevo, ideš na "My Adons" i tu ti je PVR Simple Client.

 Nema ga niti u mojim dodacima, a u prethodnoj verziji je bio...kako ga sad ponovo vratiti

 Evo sad sam instalirao najnoviju verziju i pojavili mi se pvr klijenti i još niz novih kartica...nije valjda da ću morati svako malo skidati nove verzije sam, ili postoji negdje automatski update...

Sad TV izvrsno radi