Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

Ikarus01 pet 18.3.2016 21:54
sisko93 kaže...

Može te li mi na PP poslati što više IPTV sellera/reseller, napravio bih jednu veliku anketu.

 

Hexfire kaže...
sisko93 kaže...

Može te li mi na PP poslati što više IPTV sellera/reseller, napravio bih jednu veliku anketu.

 Ne može. Lockat će nam i ovu temu zbog takvih gluposti.

 Nek čovjek napravi anketu u googledocs pa potom ovdje stavi link, nitko mu to ne može zabraniti.

Chico12 ned 20.3.2016 16:04

Instalirao sam kodi na mac mini 2006 na kojem je Intel gma 950. Sve radi perfektno i fluidno , s tim da boja na kanalima nije uredu. Ima prikaz kao sepia na mobitelima kad se uključi kamera. Ako netko zna sta uraditi, ako se može uraditi.
Win7 32bit je u pitanju.

Hexfire ned 20.3.2016 17:00
Chico12 kaže...
Instalirao sam kodi na mac mini 2006 na kojem je Intel gma 950. Sve radi perfektno i fluidno , s tim da boja na kanalima nije uredu. Ima prikaz kao sepia na mobitelima kad se uključi kamera. Ako netko zna sta uraditi, ako se može uraditi.
Win7 32bit je u pitanju.

 Poigraj se sa display postavkama u KODI-u dok gledaš neki sadržaj. Moguće da neka odabrana opcija dovodi do toga.

Next-Gen IPTV uto 22.3.2016 20:45
sisko93 kaže...
Kad niste zainteresirani za javnu anketu onda tko vas j** i nastavite se medjusobno nadmetat čiji je tata jači...

 

Pa ja sam ti se odmah javio u pp čim sam vidio tvoj post i ponudio test listu za anketu, jer stojim iza svoje liste.
Mada, dosta ljudi ne prati forum svakodnevno pa se možda zato nije ni javilo. 

sisko93 uto 22.3.2016 22:46
Next-Gen IPTV kaže...
 Pa ja sam ti se odmah javio u pp čim sam vidio tvoj post i ponudio test listu za anketu, jer stojim iza svoje liste.

Mada, dosta ljudi ne prati forum svakodnevno pa se možda zato nije ni javilo. 

Svaka ti čast na tome ali za anketu nije dovoljan jeda izbor...

što se tiče tvoje liste kad uhvatim vremena sigurno ću zatražiti test listu a onda možda i "pravu"

dadotb sri 23.3.2016 06:47

ne znam sta je prava neprava lista, ja sam probao 2 liste, od 2 resellera, isti spisak kanala, obje su radile 98% ok, tako da sam jako zadovoljan, za 6 eur mjesecno da se akam sa kodijem i sl. sr.njima, hvala

Želja023 pet 25.3.2016 18:22

Ako neko ima ozbiljnu playlistu na probu a da nije 1000-ti reseller resellera molio bih da me kontaktira na pp. U potrazi sam za stabilnom listom na 2 meseca a kasnije (ispostavili se kao dobro rešenje) i duže. Važni su mi strani muzički kanali (MTV,VH1), filmski kanali i srpski SK paket. Gledao bih na računaru i Smart tv-u. Hvala unapred i izvinjenje administratorima za mali offtopic.

mariclius ned 27.3.2016 19:30

Imam dve liste, jedna na lg smar tv, a druga na mobu i na Smart bixu. Od svega sta sam probao na pc mi je bilo najgore. Preko Vlč probao i još jednog programa. Preskakanje programa, stekanja... dok usta lista nor. na Smart box ili Android mobu radi super.

dadotb pon 28.3.2016 10:08
mariclius kaže...

Imam dve liste, jedna na lg smar tv, a druga na mobu i na Smart bixu. Od svega sta sam probao na pc mi je bilo najgore. Preko Vlč probao i još jednog programa. Preskakanje programa, stekanja... dok usta lista nor. na Smart box ili Android mobu radi super.

 ja imam listu par mjeseci, cista 10 ka kako sljaka na kompu, android tabletu i mobacu...kome treba nek pise na pp