Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc sri 14.8.2019 15:02
blackeagle29 kaže...
Za tvirl trebas imati i "live channels" aplikaciju od googlea, jel ju imas instaliranu?

@lucluc znaci ako se uzme na 12 mjeseci, moze se gledati s 4 uredaja preko 2 IP-a? Koliko kosta 12 mjeseci?

 Da. Scenario je ovakav:

 

- Prva ip je dozvoljeno na 3 uredjaja i preko koje god app

- Druga ip preko telefona, tableta ili racunara - jedan uredjaj preko nase android app, kodi addona ili web stranice

tenac sri 14.8.2019 15:27
sibica kaže...
pixa11 kaže...

Pozz

Dobio sam android box na koji zelim instalirat tvirl app ali mi izbacuje kad zelim unjeti url adresu da mi uređaj nije kompatibilan ?!?

Jel zna tko kako da rijesim problem?

 Možda postoji verzija aplikacije za android player i za android tv?

Koliko znam tvirl je isključivo za Android TV televizore. Ne isključuje mogućnost da radi i na nekom Android TV boxu, al ona je u prvom redu namijenjena za televizore.

blackeagle29 sri 14.8.2019 15:54

Koja je razlika izmedu tva s android tv i boxa sa android tv po tebi?

Vec sam napisal, za tvirl treba aplikacija live channels, meni na android tv se tvirl normalno instalirala, ali sam live channels morao skinuti apk pa instalirati jer mi na gplayu nije pokazivalo...

scylla98 sri 14.8.2019 17:12
mrvica12 kaže...

Ima li netko normalne arenasportove HR za preporučiti ali da su stvarno kvalitetne slike.Probao sam ih jako puno i niti jedne nisu zadovoljile.

 za hr mislim da ne mozes naci kvalitetnije od reddevils

 za sr mislim da je tvviet

fukavac kaže...

moj provajder beny (dsuki )konačno mi je dao na test red devils listu trial unlimited i mogu reći vrlo dobra lista ,kolko čujem tvviet dobro radi u zadnje vrijeme i ne trza jerbo lucluc zakopao servere negdje duboko u sibiru hahaha pametno nema šta,ovog puta vam preporučam listu od 2 brata (two brothers ) ,evo imam par komada koje odlično rade preko nitro emulatora,veliki pozdrav svim dobrim ljudima..naročito kobasi.

 trial i unlimited, jedno ponistava drugo...

 kako to da nemas tvviet?
 twobrothers preporucujes, hahahahahah nisi mogo nesto gore da preporucis

 

tenac sri 14.8.2019 17:23
blackeagle29 kaže...
Koja je razlika izmedu tva s android tv i boxa sa android tv po tebi?

Vec sam napisal, za tvirl treba aplikacija live channels, meni na android tv se tvirl normalno instalirala, ali sam live channels morao skinuti apk pa instalirati jer mi na gplayu nije pokazivalo...

Softverski nema razlike, ali ima u načinu korištenja. Nisam znao za ovaj Live Channels budući da ga moj Philips nema, tj. ima kanale riješeno na drugi način.

pixa11 sri 14.8.2019 17:30
blackeagle29 kaže...
Koja je razlika izmedu tva s android tv i boxa sa android tv po tebi?

Vec sam napisal, za tvirl treba aplikacija live channels, meni na android tv se tvirl normalno instalirala, ali sam live channels morao skinuti apk pa instalirati jer mi na gplayu nije pokazivalo...

 Ja Tvirl nemam na gplayu ali ni live channels nemogu naci!

Znaci ni jedno od to dvoje mi gplay ne nudi!

Q-Tip sri 14.8.2019 18:22
Antonio3003 kaže...
Q-Tip kaže...

Nakon par sati testiranja Serious IPTV-a mogu reći da je ovo najbolji IPTV kojeg sam probao, nema dalje. Tko ima Android TV neka si instalira TiviMate IPTV Player (https://play.google.com/store/apps/details?id=ar.tvplayer.tv), ubaci linkove za playlistu i EPG i ovo čudo će mu povući sve što je potrebno uključujući i logotipe svih kanala. Sve grupirano po tematici, a vrijedi i otključati premium verziju aplikacije za hrpu dodatnih opcija uključujući i setupiranje favoritesa. Aplikacija je sjajna, jednostavna i izgleda odlično, bez suvišnih akrobacija u dizajnu.

 

Treba napomenuti da nije za one koji traže domaće programe, od toga ima samo Arena sport HR 1-6. Ako vam to nije bitno (meni osobno uopće nije), ovo je vrh. Slika vrhunska, nema bufferinga.

 Jel to srsiptv? Ima titlova na programima?

 

Da, to je srsiptv.

 

Titlova nema, ako misliš na hrvatske titlove. Kako bi bilo ako su strani kanali? Ako pak misliš na close captioning engleski, dosad sam uspio na tek par kanala uključiti da se prikazuju, uglavnom nema. Ali to mi je ionako najmanje bitno.

Antonio3003 sri 14.8.2019 23:07
Q-Tip kaže...
Antonio3003 kaže...
Q-Tip kaže...

Nakon par sati testiranja Serious IPTV-a mogu reći da je ovo najbolji IPTV kojeg sam probao, nema dalje. Tko ima Android TV neka si instalira TiviMate IPTV Player (https://play.google.com/store/apps/details?id=ar.tvplayer.tv), ubaci linkove za playlistu i EPG i ovo čudo će mu povući sve što je potrebno uključujući i logotipe svih kanala. Sve grupirano po tematici, a vrijedi i otključati premium verziju aplikacije za hrpu dodatnih opcija uključujući i setupiranje favoritesa. Aplikacija je sjajna, jednostavna i izgleda odlično, bez suvišnih akrobacija u dizajnu.

 

Treba napomenuti da nije za one koji traže domaće programe, od toga ima samo Arena sport HR 1-6. Ako vam to nije bitno (meni osobno uopće nije), ovo je vrh. Slika vrhunska, nema bufferinga.

 Jel to srsiptv? Ima titlova na programima?

 

Da, to je srsiptv.

 

Titlova nema, ako misliš na hrvatske titlove. Kako bi bilo ako su strani kanali? Ako pak misliš na close captioning engleski, dosad sam uspio na tek par kanala uključiti da se prikazuju, uglavnom nema. Ali to mi je ionako najmanje bitno.

 Da, mislio sam na hrvatske titlove. Ja sam jedan od rijetkih ovdje (nekad mi se čini i da sam jedini) koji treba IPTV zbog filmova, serija i dokumentaraca, a ne samo sporta pa su mi titlovi bitni jer je lakše gledati. NIje to za mene, ali hvala na odgovoru.

mrvica12 sri 14.8.2019 23:38
scylla98 kaže...
mrvica12 kaže...

Ima li netko normalne arenasportove HR za preporučiti ali da su stvarno kvalitetne slike.Probao sam ih jako puno i niti jedne nisu zadovoljile.

 za hr mislim da ne mozes naci kvalitetnije od reddevils

 za sr mislim da je tvviet

fukavac kaže...

moj provajder beny (dsuki )konačno mi je dao na test red devils listu trial unlimited i mogu reći vrlo dobra lista ,kolko čujem tvviet dobro radi u zadnje vrijeme i ne trza jerbo lucluc zakopao servere negdje duboko u sibiru hahaha pametno nema šta,ovog puta vam preporučam listu od 2 brata (two brothers ) ,evo imam par komada koje odlično rade preko nitro emulatora,veliki pozdrav svim dobrim ljudima..naročito kobasi.

 trial i unlimited, jedno ponistava drugo...

 kako to da nemas tvviet?
 twobrothers preporucujes, hahahahahah nisi mogo nesto gore da preporucis

 

 Definitivno je reddevils najbolja šta se tiče arenasportova HR.Probao sam brdo lista ali dosta loše izgledaju bez obzira šta u nazivu imaju FHD ili HD.

tenac čet 15.8.2019 14:27
pixa11 kaže...
blackeagle29 kaže...
Koja je razlika izmedu tva s android tv i boxa sa android tv po tebi?

Vec sam napisal, za tvirl treba aplikacija live channels, meni na android tv se tvirl normalno instalirala, ali sam live channels morao skinuti apk pa instalirati jer mi na gplayu nije pokazivalo...

 Ja Tvirl nemam na gplayu ali ni live channels nemogu naci!

Znaci ni jedno od to dvoje mi gplay ne nudi!

 zato jer ti vjerojatno uređaj nije kompatibilan

Filip100able pet 16.8.2019 01:14

Probao sam supernova
imaju HD programe, arene vecina u FHD ali to je bitrate 3mbps max..a ako nekad i bude vise to bude na kratko..Najbolja lista Red Devils hrpa kanala imao sam problem samo prije da mi je prekidalo arenu ali jednom samo..A kod Tvviet da u videoteki nisu snimke bile pune npr ako je emisije 2H snimljeno je samo prvih 30 min..a osim toga sve super..A sa drugim listama koje sam probavao..ah svakodnevne poteskoce..stavis gledat slike je vrh i onda u sred utakmice ti prebaci na 720p  ili gore..i uvjek se desi kad je gol haha... 

lucluc pet 16.8.2019 10:09
Filip100able kaže...

Probao sam supernova
imaju HD programe, arene vecina u FHD ali to je bitrate 3mbps max..a ako nekad i bude vise to bude na kratko..Najbolja lista Red Devils hrpa kanala imao sam problem samo prije da mi je prekidalo arenu ali jednom samo..A kod Tvviet da u videoteki nisu snimke bile pune npr ako je emisije 2H snimljeno je samo prvih 30 min..a osim toga sve super..A sa drugim listama koje sam probavao..ah svakodnevne poteskoce..stavis gledat slike je vrh i onda u sred utakmice ti prebaci na 720p  ili gore..i uvjek se desi kad je gol haha... 

 Daa, to je ispravljeno naa 90% kanala jer je tih dana bio problem sa epg... a snimalica radi na osnovu epg. hvala na lijepim rijecima

cesnjovka pet 16.8.2019 10:59
fukavac kaže...

zaboravio da samo dvije liste se smiju spominjat u ovoj temi,odmah se jave ušupljivači istih i negiraju ostale liste ...

 Slobodno ti pričaj.

Meni nesmeta da se razglaba konstruktivno i demokratično o iptviju i raznim listama, iako ja osobno preferiram TVVIET IPTV 

cesnjovka pet 16.8.2019 15:51
denix26 kaže...
Izgubio sam kontakt ... od prov. liste koju imam ...http://v2pro.onl..... mozda neko zna za kontakt ?

Hvala

 Kolega pošto sam dežurni ovdje na temi IPTV tj. gledanje TV Programa prek net-a skoro 24h na dan , prijateljski savijet je da ne stavljate linkove prema nikakvim IPTV listama.

Sreća u nesreći da je ovaj link što ste postavili pokvaren pa ispada kao i da nije tu.

Ali za ubuduće....

sibica pet 16.8.2019 20:11

Pred 2-3 godine kvaliteta i stabilnost su bile definitivno na strani card sharinga.Tada se preko cs-a mogao pratiti Sky uk,svi Sky de i naš Max tv.Tadašnji iptv servisi su bili dosta nestabilni,pucali su.Danas mnogi i preko iptv-a nude hd kanale s ok slikom i sam iptv je stabilniji nego prije.Ja sam se prebacio na iptv,a kod roditelja sam stavio cs sa linijom preko aliexpressa (6 mj. za 5€) i skroz normalno radi,a otvara i Bullsat sa nekim našim kanalima pa je to mojima super.

Filip100able pet 16.8.2019 22:11

ah gle svi imaju problema..imam cesto i problem sa max tv a oni imaju skupe severe novce i sve zivo...a gdje necete vi koji ste ajmo reci sitne ribe za njih..ali isto ako imate za cijenu bolju uslugu nego sve te kablovske. samo tako nastavite sa radom

lucluc sub 17.8.2019 09:29

Po kvaliteti slike, iptv ne moze parirati cs-u, odnosno live stream koji je kompresovan ne moze parirarati satelitskom prijemu koji nije kompresovan. Takodjer iptv je i robusniji, pa lakse dodje do zagusenja i sa strane provajdera, kao i klijenta... Problem sa cs-om je u tome sto je sve manje paketa dostupno radi novih zastita