Audio i video alati

Gledanje TV programa preko Interneta

lucluc uto 21.8.2018 18:25
ajpitivi reseller kaže...
Seki001 kaže...

Na tvvietu,RedDevilsu mislim i na Bitki te ti Arene SRB idu u 50fps neznam kod drugih al za njih sam poprilično siguran da idu u 50fps a bitrate im ide kod nekih i do 30Mbps eto nadam se da sam ti pomogao vidim da niko neodgovara.

 

imam sve te tri liste i ne da nisu u 50 fps nego većinom nisu ni fhd. pogotovo arena 1 ona je jako često SD. ponekad uleti fhd u 50 fps, ali i to retko i uglavnom prepodne kad nema ništa. tvviet sam najmanje gledao pa za njega ne mogu 100% garantovati da nije nešto promenio, ali ove dve sigurno nemaju stabilne arene fhd u 50 fps.

 Ako ti se to desava, onda nemas tvviet listu... Mislim da je nexteg-iptv u pravu. Ostat ce u igri samo kvalitetni provajderi i zbog raznih stvari koje se spremaju, cijene ce ici ka gore...

ajpitivi reseller uto 21.8.2018 18:31
lucluc kaže...
ajpitivi reseller kaže...
Seki001 kaže...

Na tvvietu,RedDevilsu mislim i na Bitki te ti Arene SRB idu u 50fps neznam kod drugih al za njih sam poprilično siguran da idu u 50fps a bitrate im ide kod nekih i do 30Mbps eto nadam se da sam ti pomogao vidim da niko neodgovara.

 

imam sve te tri liste i ne da nisu u 50 fps nego većinom nisu ni fhd. pogotovo arena 1 ona je jako često SD. ponekad uleti fhd u 50 fps, ali i to retko i uglavnom prepodne kad nema ništa. tvviet sam najmanje gledao pa za njega ne mogu 100% garantovati da nije nešto promenio, ali ove dve sigurno nemaju stabilne arene fhd u 50 fps.

 Ako ti se to desava, onda nemas tvviet listu... Mislim da je nexteg-iptv u pravu. Ostat ce u igri samo kvalitetni provajderi i zbog raznih stvari koje se spremaju, cijene ce ici ka gore...

 

napisao sam da za tvoju listu nisam 100% siguran jer je nisam dugo gledao a iskreno ni ne znam više gde mi je. morao bi potražiti a neda mi se.

minix neo uto 21.8.2018 18:37
lucluc kaže...
ajpitivi reseller kaže...
Seki001 kaže...

Na tvvietu,RedDevilsu mislim i na Bitki te ti Arene SRB idu u 50fps neznam kod drugih al za njih sam poprilično siguran da idu u 50fps a bitrate im ide kod nekih i do 30Mbps eto nadam se da sam ti pomogao vidim da niko neodgovara.

 

imam sve te tri liste i ne da nisu u 50 fps nego većinom nisu ni fhd. pogotovo arena 1 ona je jako često SD. ponekad uleti fhd u 50 fps, ali i to retko i uglavnom prepodne kad nema ništa. tvviet sam najmanje gledao pa za njega ne mogu 100% garantovati da nije nešto promenio, ali ove dve sigurno nemaju stabilne arene fhd u 50 fps.

 Ako ti se to desava, onda nemas tvviet listu... Mislim da je nexteg-iptv u pravu. Ostat ce u igri samo kvalitetni provajderi i zbog raznih stvari koje se spremaju, cijene ce ici ka gore...

 

Kad cijene odu gore,onda cemo lijepo ovdje pricati o iskustvima sa Max to go,Vip to go,B-net to go,itd.

Seki001 uto 21.8.2018 19:09
lucluc kaže...
ajpitivi reseller kaže...
Seki001 kaže...

Na tvvietu,RedDevilsu mislim i na Bitki te ti Arene SRB idu u 50fps neznam kod drugih al za njih sam poprilično siguran da idu u 50fps a bitrate im ide kod nekih i do 30Mbps eto nadam se da sam ti pomogao vidim da niko neodgovara.

 

imam sve te tri liste i ne da nisu u 50 fps nego većinom nisu ni fhd. pogotovo arena 1 ona je jako često SD. ponekad uleti fhd u 50 fps, ali i to retko i uglavnom prepodne kad nema ništa. tvviet sam najmanje gledao pa za njega ne mogu 100% garantovati da nije nešto promenio, ali ove dve sigurno nemaju stabilne arene fhd u 50 fps.

 Ako ti se to desava, onda nemas tvviet listu... Mislim da je nexteg-iptv u pravu. Ostat ce u igri samo kvalitetni provajderi i zbog raznih stvari koje se spremaju, cijene ce ici ka gore...

 Pa ako i kad a u to sumnjam budete u rangu službenih isp-ova po kvaliteti i stabilnosti usluge što sam i prije naglasio onda meni nebi smetalo vama plaćat i 20-25eura mjesečno za takvu kvalitetu di ču imat sve komplet kanale za tu cijenu no problem.Ali VELIKOJ većini na Balkanu je to NEprihvatljivo to mora ostat do daljnjeg tu negdje oko 7-12 eura kako koji.

miki1981 uto 21.8.2018 19:34
Seki001 kaže...

 Pa ako i kad a u to sumnjam budete u rangu službenih isp-ova po kvaliteti i stabilnosti usluge što sam i prije naglasio onda meni nebi smetalo vama plaćat i 20-25eura mjesečno za takvu kvalitetu di ču imat sve komplet kanale za tu cijenu no problem.Ali VELIKOJ većini na Balkanu je to NEprihvatljivo to mora ostat do daljnjeg tu negdje oko 7-12 eura kako koji.

 Ma nije to baš tako...neprihvatljivo je ljudima plaćat 25 eur ako mogu dobit uslugu koja zadovoljava njihove potrebe za 7. Na stranu što ova od 25 ima možda puno prednsoti, nekome, onome kome te prednosti ne vrijede toliko novaca i tko je zadovoljan sa uslugom od 7 eur on će plaćat 7 eur.

 

Ako usluge za 5-7-10-12-15 eur nebi uopće bile dostupne, a ja vjerujem da u dogledno vrijeme jednostavno neće moć više bit dostupne takve usluge jer onome tko ih bude davao će stvarat minus onda će biti prihvatljive i usluge po 20 ili 30 eur ili koliko već budu. Ovisno od korisnika do korisnika. ALi evo meni osobno nije ni najmanje prihvatljivo plaćat max tv, ili vip tv ili bilo koji od njih ni 5 eur da mi ga daju za tu cijenu jer ne nude ono što ja želim gledat. Ali isto kao što bi nekom od službenih operatera platio njihovu tv uslugu i 10 i 20 i 30 i 40 eur mjesečno pod uvjetom da mi ponude ono što ja želim gledat i u kvaliteti koja mi je prihvatljiva u toj cijeni tako bi istu stvar platio i nekome od ponuđača listi ako već ne mogu dobit uslugu koju želim od službenih operatera.

 

Jer koliko god ljudima "na Balkanu" neke stvari nisu prihvatljive oni će ih svejedno koristiti i plaćati...dokazano već miljardu puta, pogotovo ako je alternativa da jednostavno odustanu od onoga što žele.

 

A to će se ovdje dogoditi...jer akko vrijeme ide sve će manje biti slobodnih streamova, pogotovo kvalitetnih i stabilnih, sve će veća biti represija vlasnika i cijene će neminovno ići gore. I to vjerojatno i kod službenih i kod "neslužbenih" providera.

Grisha uto 21.8.2018 22:29

Imam neku IPTV koju sam našao preko Facebooka, plaćam 8€ mjesečno. Onako solidno, ali ponekad zablokira i onda ih moram čekati da resetiraju listu, kvaliteta nije najbolja i onako, ima svojih mušica. Nekad mi se na SK HR programima pojavi srpska verzija (nije srpski jezik problem nego ako znam da Vela ili Hodoba rade utakmicu onda hoću njih slušati). A i slika je nekad katastrofa, 480p ako ne i manje.

Gledam da je tvviet 12€, zanima me kakva je kvaliteta. Vi koji imate tvviet, jel imaju oni PlanetSport programe. Ova moja lista ima samo prvi PS program i svako malo se program vraća 5-6 sekundi unazad.

Nije mi problem platiti tih 4€ više, ali me zanima jel tamo radi sve kako treba.

ajpitivi reseller uto 21.8.2018 22:37
Grisha kaže...
Imam neku IPTV koju sam našao preko Facebooka, plaćam 8€ mjesečno. Onako solidno, ali ponekad zablokira i onda ih moram čekati da resetiraju listu, kvaliteta nije najbolja i onako, ima svojih mušica. Nekad mi se na SK HR programima pojavi srpska verzija (nije srpski jezik problem nego ako znam da Vela ili Hodoba rade utakmicu onda hoću njih slušati). A i slika je nekad katastrofa, 480p ako ne i manje.

Nije mi problem platiti tih 4€ više, ali me zanima jel tamo radi sve kako treba.

nema liste da uvek radi kako treba. najvažnije ti je koliko brzo vlasnik sredjuje problem kad mu se javiš. jednom sam imao jednu listu koju ovde jako hvale. čoveku treba u proseku 12 sati da ti odgovori na poruku. prodje te volja da nedsto gledas. najviše zato sam odustao od njih.

lucluc uto 21.8.2018 22:39

Planet sport nema u tvviet i nece biti ukoliko se ne mogne obezbijediti hd i full hd varijanta sa 100% stabilnoscu... Do tada na tvviet postoje arene u full hd uz minimalno "kasnjenje" u odnosu na satelit i na tim kanalima ce se moci gledati liga prvaka...

 

Ja garantujem da uskoro nece postojati liste koje kostaju 5eura i slicno. Kada sam pricao da cijene idu gore, svi ce morati podici cijene na minimum 10eura... To garantujem... Takodjer garantujem da tvviet nece poskupljivati bas kao sto je to vec 6 godina... Pozz

dado16 uto 21.8.2018 23:50
lucluc kaže...

Planet sport nema u tvviet i nece biti ukoliko se ne mogne obezbijediti hd i full hd varijanta sa 100% stabilnoscu... Do tada na tvviet postoje arene u full hd uz minimalno "kasnjenje" u odnosu na satelit i na tim kanalima ce se moci gledati liga prvaka...

 

Ja garantujem da uskoro nece postojati liste koje kostaju 5eura i slicno. Kada sam pricao da cijene idu gore, svi ce morati podici cijene na minimum 10eura... To garantujem... Takodjer garantujem da tvviet nece poskupljivati bas kao sto je to vec 6 godina... Pozz

 baba vanga...i ja garantiram da benzin nece preko 13 kn...

Next-Gen IPTV sri 22.8.2018 00:21

Premijerno puštanje Planet sporta prošlo savršeno. 

Za sada samo HD u 30 fps, jer je tako bilo najstabilnije, ali radi se na FHD. Sve ovisi koliku stabilnost ćemo postići.

Do uzvratnih utakmica bi i ostala 4 kanala trebala biti u punom pogonu. Danas nismo puštali ostale, jer je tek danas pušten pravi signal za ostale kanale pa smo morali štimati i testirati.

Josko73 sri 22.8.2018 07:25
Next-Gen IPTV kaže...

Premijerno puštanje Planet sporta prošlo savršeno. 

Za sada samo HD u 30 fps, jer je tako bilo najstabilnije, ali radi se na FHD. Sve ovisi koliku stabilnost ćemo postići.

Do uzvratnih utakmica bi i ostala 4 kanala trebala biti u punom pogonu. Danas nismo puštali ostale, jer je tek danas pušten pravi signal za ostale kanale pa smo morali štimati i testirati.

 Svaka čast Next-Gen IPTV imam vašu listu i jučer je šta se lige prvaka poprilično sve stabilno bilo slike vrlo dobre i na planet sportu 1 hd kao i na srpskim Arenama (jeste vi to nešto njih popravili bolje su sad slike bile na srb arenama nego prije koji dan) čini mi se da sad idu u HD ili FHD? 

Iako sam primjetio da je lista malo pala komplet prije tekmi al brzo ste je vratili nazad u roku 5-10min i kasnije je bilo sve ok.

Pohvale za vas odličan planet sport samo molim vas probajte ga ponudit i u fhd verziji nadam se da će te uspostavit i otvorit ove druge do uzvrata.

I nastavite ovako kvalitetni bit i imat brzu podršku to je dosta bitno.

manipulator sri 22.8.2018 08:49
lucluc kaže...

Planet sport nema u tvviet i nece biti ukoliko se ne mogne obezbijediti hd i full hd varijanta sa 100% stabilnoscu... Do tada na tvviet postoje arene u full hd uz minimalno "kasnjenje" u odnosu na satelit i na tim kanalima ce se moci gledati liga prvaka...

 

Ja garantujem da uskoro nece postojati liste koje kostaju 5eura i slicno. Kada sam pricao da cijene idu gore, svi ce morati podici cijene na minimum 10eura... To garantujem... Takodjer garantujem da tvviet nece poskupljivati bas kao sto je to vec 6 godina... Pozz

 Ja mislim da nece doci do poskupljenja jos najmanje 2 godine.

Kod mene je bilo 7 eura, sada je 7 eura i ostat ce 7 eura, nadam se. 

 

Planet sport stavljen na listu, ali iskreno vidim od strane korisnika da i nije nesto bas trazen kao sto sam ocekivao, mozda je jos rano pa zato.. 

CROrens sri 22.8.2018 12:40

Bok,

 

Trebam uređaj za IPTV koji se moze spojiti na TV. Zasto je to toliko tesko za nac? Ima ko kakav link?

Googlam ovaj MAG sta svi spominju, nemrem opce nac di bi ga kupio.

Moze i neka jeftinija varijanta, svejedno mi je.

 

Hvala

 

EDIT: pronasao sam neke

link 1

link 2

link 3

 

Kaj kazete?

 

 

PS. cek jel to samo obican Android box? ja mislio da postoje bas IPTV uređaji na koje se stavi lista 

manipulator sri 22.8.2018 13:56
CROrens kaže...

Bok,

 

Trebam uređaj za IPTV koji se moze spojiti na TV. Zasto je to toliko tesko za nac? Ima ko kakav link?

Googlam ovaj MAG sta svi spominju, nemrem opce nac di bi ga kupio.

Moze i neka jeftinija varijanta, svejedno mi je.

 

Hvala

 

EDIT: pronasao sam neke

link 1

link 2

link 3

 

Kaj kazete?

 

 

PS. cek jel to samo obican Android box? ja mislio da postoje bas IPTV uređaji na koje se stavi lista 

 Bilo koji od ta 3 da uzmes neces pogrijesiti..

Mada ako zelis samo za iptv onda mag 256

Ako zelis da imas i vise opcija uz iptv poput kodi addona za filmove i serije onda bolje Android box. 

oliol sri 22.8.2018 14:13

Što se tiće zanimanja za Planet Sport samo da kažem moju potrebu.Korisnik sam max tv i imam sve njihove pakete.Međutim produžija ugovor prije 7 mj , a oni izgubili nogometnu ligu prvaka.Od tada poćinjem tržažiti najkvalitetniju iptv listu da mogu gledat ligu prvaka.Od mnogo lista koje sam probao najbolji mi je red devils i Zoran Mami.Gledam sinoć Planet Sport 1. da vidim kako to izgleda i zadovoljan sam.Međutim red devils kojeg koristim nema Planet Sport i onda pogledam kod Zorana Mami koji ima Planet Sport 1.Pogledam kod jednog i drugog Arene Srbija i ostale sportske programe koji su sinoć prenosili utakmice i Planet Sport mi je nekako najbolji(možda zbog voditelja kao nastavak emisije svjetskog prvenstva).Zato ću uzet iptv listu koja bude imala sve Planet Sport kanale dobre slike i stabilnosti bez obzira na cijenu(7,10,12€),a ostali programi sa liste me ne zanimaju.

Seki001 sri 22.8.2018 14:41
oliol kaže...

Što se tiće zanimanja za Planet Sport samo da kažem moju potrebu.Korisnik sam max tv i imam sve njihove pakete.Međutim produžija ugovor prije 7 mj , a oni izgubili nogometnu ligu prvaka.Od tada poćinjem tržažiti najkvalitetniju iptv listu da mogu gledat ligu prvaka.Od mnogo lista koje sam probao najbolji mi je red devils i Zoran Mami.Gledam sinoć Planet Sport 1. da vidim kako to izgleda i zadovoljan sam.Međutim red devils kojeg koristim nema Planet Sport i onda pogledam kod Zorana Mami koji ima Planet Sport 1.Pogledam kod jednog i drugog Arene Srbija i ostale sportske programe koji su sinoć prenosili utakmice i Planet Sport mi je nekako najbolji(možda zbog voditelja kao nastavak emisije svjetskog prvenstva).Zato ću uzet iptv listu koja bude imala sve Planet Sport kanale dobre slike i stabilnosti bez obzira na cijenu(7,10,12€),a ostali programi sa liste me ne zanimaju.

 Vjeruj mi da sam i ja bio sličnog razmišljanja imam isto maxtv i sve njihove pakete jedino mi naravno ko tebi sad fale PlanetSport kanali koji u nas HR prenose uefa ligu prvaka.I ovdje je Next-gen na forumu javio da uvodi planet sport kanale u ponudu pa sam uzeo odmah u njega na mjesec dana za probu i sinoć je sve to fino bilo šljakalo prijenos je kako next-gen kaže išao u HD a ne FHD i na 30fps al dosta je to bilo dobro i stabilno i moglo se fino pratit tekmu.Nimalo zastajkivnja i trzanja a prikaz slike više nego dobar.Uplatio sam 7eur mjesec čak je i na srpskim arenama di sam pratio malo druge neke utakmice isto slika bila bolja neg prije.

Eto samo mi je želja kao što je rekao još jedan forumaš da uspije do uzvrata upogonit ih svih 5 i da proba namjestit rezervne linkove da budu planet sport u FHD rezi to bi bilo zakon. Ni mene nezanimaju previše drugi kanali kod njih uzeo sam prvenstveno sad zbog Planet Sport kanala.

minix neo sri 22.8.2018 19:18
lucluc kaže...

Planet sport nema u tvviet i nece biti ukoliko se ne mogne obezbijediti hd i full hd varijanta sa 100% stabilnoscu... Do tada na tvviet postoje arene u full hd uz minimalno "kasnjenje" u odnosu na satelit i na tim kanalima ce se moci gledati liga prvaka...

 

Ja garantujem da uskoro nece postojati liste koje kostaju 5eura i slicno. Kada sam pricao da cijene idu gore, svi ce morati podici cijene na minimum 10eura... To garantujem... Takodjer garantujem da tvviet nece poskupljivati bas kao sto je to vec 6 godina... Pozz

 

Molim vas lucluc podatak što sve točno utječe na iznos mjesečne naknade koju vi tražite za korištenje Vaše liste?

Nisam korisnik iste,samo znam da je ili najskuplja ili jedna od skupljih od svih tu na forumu,pa me interesira zašto je tomu tako?

miki1981 sri 22.8.2018 19:34
minix neo kaže...
lucluc kaže...

Planet sport nema u tvviet i nece biti ukoliko se ne mogne obezbijediti hd i full hd varijanta sa 100% stabilnoscu... Do tada na tvviet postoje arene u full hd uz minimalno "kasnjenje" u odnosu na satelit i na tim kanalima ce se moci gledati liga prvaka...

 

Ja garantujem da uskoro nece postojati liste koje kostaju 5eura i slicno. Kada sam pricao da cijene idu gore, svi ce morati podici cijene na minimum 10eura... To garantujem... Takodjer garantujem da tvviet nece poskupljivati bas kao sto je to vec 6 godina... Pozz

 

Molim vas lucluc podatak što sve točno utječe na iznos mjesečne naknade koju vi tražite za korištenje Vaše liste?

Nisam korisnik iste,samo znam da je ili najskuplja ili jedna od skupljih od svih tu na forumu,pa me interesira zašto je tomu tako?

 Ima na forumu više listi koje su i više nego duplo skuplje od tvvieta.

tenac čet 23.8.2018 00:58
minix neo kaže...
lucluc kaže...

Planet sport nema u tvviet i nece biti ukoliko se ne mogne obezbijediti hd i full hd varijanta sa 100% stabilnoscu... Do tada na tvviet postoje arene u full hd uz minimalno "kasnjenje" u odnosu na satelit i na tim kanalima ce se moci gledati liga prvaka...

 

Ja garantujem da uskoro nece postojati liste koje kostaju 5eura i slicno. Kada sam pricao da cijene idu gore, svi ce morati podici cijene na minimum 10eura... To garantujem... Takodjer garantujem da tvviet nece poskupljivati bas kao sto je to vec 6 godina... Pozz

 

Molim vas lucluc podatak što sve točno utječe na iznos mjesečne naknade koju vi tražite za korištenje Vaše liste?

Nisam korisnik iste,samo znam da je ili najskuplja ili jedna od skupljih od svih tu na forumu,pa me interesira zašto je tomu tako?

 gledanje na 3 uređaja i večina premium kanala je full hd, a kad je utakmica, kanali uvijek rade

ajpitivi reseller čet 23.8.2018 10:43

gledanje na tri uredzaja je jako dobar marketinški potez kojim se opravdava najveća cena liste. jer realno 90% ljudi nema potreba za vise od jednim boksom i ponekad kad deca gledaju crtace treba im dva istovremeno. mozda samo 5-10% kupaca često gleda na 2 ili 3.

to ti je kao da otvoriš piceriju i staviš duplo veće cene nego kod drugih i kažeš da za tu cenu možeš da pojedeš tri pice. naravno večina ljudi nemože da pojede više od jedne, ali smeš da pojedeš ako možeš. neko će da pojede dve (koje su obe plaćene), a tek retki će da pojedu sve tri. i ti si na kraju većini ljudi prodao jednu pizzu po ceni dve a oni to ne kontaju.

naravno, ne ulazim u njihovu uredjivačku politiku, samo komentarišem kako ja to vidim. ovo je neki moj lični stav, šta i ne mora da bude ispravno.

ajpitivi reseller čet 23.8.2018 10:57
Seki001 kaže...

Na tvvietu,RedDevilsu mislim i na Bitki te ti Arene SRB idu u 50fps neznam kod drugih al za njih sam poprilično siguran da idu u 50fps a bitrate im ide kod nekih i do 30Mbps eto nadam se da sam ti pomogao vidim da niko neodgovara.

 

sad sam baš pogledao reddevil listu. srpske arene i sport klubovi su u fullhd, ali svi su sa 25 sličica. neke sd i obične hd arene su u 50 sličica, ali ni jedan fhd kanal nije u 50 nego u 25. neretvu ne mogu nigde da pronađem da proverim i to. ne znam gde sam je snimio. :(

uglavnom neznam da li sam negde našao neku od ovih "naših" lista da ima fullhd u 50 fps.

scylla98 čet 23.8.2018 11:24
ajpitivi reseller kaže...
Seki001 kaže...

Na tvvietu,RedDevilsu mislim i na Bitki te ti Arene SRB idu u 50fps neznam kod drugih al za njih sam poprilično siguran da idu u 50fps a bitrate im ide kod nekih i do 30Mbps eto nadam se da sam ti pomogao vidim da niko neodgovara.

 

sad sam baš pogledao reddevil listu. srpske arene i sport klubovi su u fullhd, ali svi su sa 25 sličica. neke sd i obične hd arene su u 50 sličica, ali ni jedan fhd kanal nije u 50 nego u 25. neretvu ne mogu nigde da pronađem da proverim i to. ne znam gde sam je snimio. :(

uglavnom neznam da li sam negde našao neku od ovih "naših" lista da ima fullhd u 50 fps.

 SK jeste, i Arena 1 HR, dok SD i HD nisu u 50. Ne verujem da imas reddevils listu, pomesao si nesto.
Uglavnom, kako ti proveravas da li je kanal u 50fps il nije?

MaciStyle čet 23.8.2018 11:35

Pozz, evo cuo sam za mogucnost gledanja sportskih kanala (arene,sport kluba ,planet sporta) na tv-u i ti bez placanja bnetu , max tvu itd itd.
No medutim ne razumijem ni najmanje na koju foru to funkcionira i gdje da kupim te liste i koja mi je najbolje za kupiti , zanimaju me samo sportski kanali nista vise pa ako moze neko preporuciti gdje sa odem i kome da se javim

scylla98 čet 23.8.2018 11:45
ajpitivi reseller kaže...

moguće da sam i ja nešto pogrešio. ja samo kažem kako vidim kod ovih fullhd kanala. ovo su samo dva, ali kod svih mi je isto.

https://i.imgur.com/xFThvcA.png

https://i.imgur.com/TTO9gpq.png

 Hehehe, ne gleda se to u VLCu.
 To je 1080@25i, bas kako i zvanicni provajderi pustaju, to je ono sto ovde na forumu zovu 50fps. Kvalitetnije od toga nema. To je isto kao da si pustio sa Totala ili MaxTva, bez ikakvog transkodiranja i vestackog dizanja u 50fps, i naravno gubitka na kvaliteti slike (sto neki rade).