Gerontius ned 14.12.2008 16:17

Evo... tko je još obožavatelj ovog iznimnog programa za slušanje mjuze?

 

Podrška za sve moguće formate, replaygain, odličan tag editor, hrpa plugina (npr. last.fm, coverflow, razne vizualizacije i sl.), apsurdno mali memory footprint i CPU usage (koristi svega 15 MB rama, u usporedbi sa MediaMonkeyem koji je isto odličan ali ždere skoro 200 MB)

jedina mana je to što ne podržava transfer na portable media playere... zato imam mediamonkey koji u najnovijoj verziji podržava i iphone firmware 2.x

 

evo screenshot mog layouta - radi se o columns UI interfaceu sa filterima (žanr, artist, album, godina) gore, ispod toga je tabbed playlist (gdje može biti filter selection, ili search results), a ispod toga coverflow

 

postajte vaše screenshotove

1domagoj1 pet 2.1.2009 15:41

Mogu samo reći, foobar2000 je bolest. Koristim ga otkad sam čuo u BUGu za njega, sve drugo sam iste sekunde izbrisao.

 

Potpisujem sve navedeno, al kod mene je isto malo jednostavniji (valjda zato i koristi svega 5 mb kod mene).

jurluk ned 25.1.2009 02:42

e ovako. prije par dana sam deinstalirao winamp i instalirao foobar. i sada želim instalirati onaj dodatak koji na msn-u prikazuje što se trenutno svira. ali ne mogu ga instalirati. kad odabirem lokaciju u koju ću ga instalirati moram odabrati baš onu u kojoj je instaliran winamp, a winamp mi nije instaliran pa nikako ne mogu kliknuti next. postoji li koje rješenje ili baš moram instalirati winamp?

Vulgaris ned 25.1.2009 12:39
jurluk kaže...

e ovako. prije par dana sam deinstalirao winamp i instalirao foobar. i sada želim instalirati onaj dodatak koji na msn-u prikazuje što se trenutno svira. ali ne mogu ga instalirati. kad odabirem lokaciju u koju ću ga instalirati moram odabrati baš onu u kojoj je instaliran winamp, a winamp mi nije instaliran pa nikako ne mogu kliknuti next. postoji li koje rješenje ili baš moram instalirati winamp?

 Plugin se zove MSN Now Playing. Nakon što ga skineš sa ovog linka, smjesti file u components folder. Nakon što pokreneš foobar, idi u postavke (file - preferences). Ispod kartice "Default User Interface" će ti se nalaziti "MSN now playing". Odaberi, te pod stavkom "MSN format" zamijeni 0 sa 1, te 1 sa 0 (treba izgledati ovako: "{0} - {1}". Neka "Windows Live Messenger Mode" bude isključen i to je to. Naravno u WLM mora biti uključena opcija "Show what I'm listening to".
jurluk ned 25.1.2009 13:03

Vulgaris kaže...
 Plugin se zove MSN Now Playing. Nakon što ga skineš sa ovog linka, smjesti file u components folder. Nakon što pokreneš foobar, idi u postavke (file - preferences). Ispod kartice "Default User Interface" će ti se nalaziti "MSN now playing". Odaberi, te pod stavkom "MSN format" zamijeni 0 sa 1, te 1 sa 0 (treba izgledati ovako: "{0} - {1}". Neka "Windows Live Messenger Mode" bude isključen i to je to. Naravno u WLM mora biti uključena opcija "Show what I'm listening to".
 e tooo care. hvalaSmijeh

Vulgaris ned 25.1.2009 13:28
Creative kaže...
Vulgaris kaže...
Creative kaže...

Zanima me jel Foobar pokazuje bitrate od pjesama?

 Da, no ovisi o layoutu.
 Znaš li mozda koji da je onako tamnije boje i da prikazuje bitrate?
 Pogledaj ovaj moj layout iznad. Inače prikazuje bitrate, no samo što je bio isključen kada sam "slikao".

Ako imaš veliku bazu mp3-ca, onda ti je dobar layout od doktor1.
Creative ned 25.1.2009 17:34
Vulgaris kaže...
Creative kaže...
Vulgaris kaže...
Creative kaže...

Zanima me jel Foobar pokazuje bitrate od pjesama?

 Da, no ovisi o layoutu.
 Znaš li mozda koji da je onako tamnije boje i da prikazuje bitrate?
 Pogledaj ovaj moj layout iznad. Inače prikazuje bitrate, no samo što je bio isključen kada sam "slikao".

Ako imaš veliku bazu mp3-ca, onda ti je dobar layout od doktor1.
 Hvala! Budem isprobao.... inace nemam puno muzike na kompu vec mjuzu dobivam mjesecno na dvdima pa to preslušavam a onda mi je vazno da vidim bitrate i dal je VBR ili CBR.
Darth Punisher ned 25.1.2009 23:03
Gerontius kaže...

Evo... tko je još obožavatelj ovog iznimnog programa za slušanje mjuze?

 

Podrška za sve moguće formate, replaygain, odličan tag editor, hrpa plugina (npr. last.fm, coverflow, razne vizualizacije i sl.), apsurdno mali memory footprint i CPU usage (koristi svega 15 MB rama, u usporedbi sa MediaMonkeyem koji je isto odličan ali ždere skoro 200 MB)

jedina mana je to što ne podržava transfer na portable media playere... zato imam mediamonkey koji u najnovijoj verziji podržava i iphone firmware 2.x

 

evo screenshot mog layouta - radi se o columns UI interfaceu sa filterima (žanr, artist, album, godina) gore, ispod toga je tabbed playlist (gdje može biti filter selection, ili search results), a ispod toga coverflow

 

postajte vaše screenshotove


Yup odličan player sve stoji osim ovog blondanog postoji mogucnost i za iphone i applov ipod Namigiva  Foo_dop
Evo i mojega Osmijeh   
 
Vulgaris pon 26.1.2009 14:51
Razer_Copperhead kaže...

Mogu li nekako promijeniti onog smješka što je zaokružen crveno na slici nekom svojom slikom, ako mogu kako? Hvala.

 
Sliku nazovi folder.jpeg te je ubaci u folder gdje ti se nalaze pjesme.
Razer_Copperhead pon 26.1.2009 15:12
Vulgaris kaže...
Razer_Copperhead kaže...

Mogu li nekako promijeniti onog smješka što je zaokružen crveno na slici nekom svojom slikom, ako mogu kako? Hvala.

 
Sliku nazovi folder.jpeg te je ubaci u folder gdje ti se nalaze pjesme.
 Hvala ti.
crystal6 ned 10.1.2010 17:27
nontryer kaže...

Evo da uskrsnem ovu temu..

 

Jučer je izašla finalna verzija foobara v1.0, nakon više od 8 godina razvoja konačno puna verzija..

 

No to je samo broj, foobar je već više godina "gotov" i stabilan player..

 

Evo screenshot mog layouta - Columns UI:

 

http://i48.tinypic.com/2j62uk5.png

Možeš li mi pojasniti kako si uspio namjestit tu temu i kako si uspio staviti s lijeve strane ono info, library, biography, lyrics?