angel of fire ned 24.10.2010 23:10

dakle, treba mi program kojim importam pjesmu, i da onda mogu s njom radit kaj hocu, mijenjat basove, ritam, dodavat nesto u pjesmu, micat iz nje...

dakle, sto detaljniji program za editiranje...:P

tnx unaprijed...Smijeh

(dakle, za radit remixeve)

enloz ned 24.10.2010 23:25

Adobe Audition 3 - profi program za mastering/mix/MIDI/recording... samo onda je i poželjno imati imat i profi karticu (min 4in/out), mic,mixer, midi kontrolere, monitore etc. bavio se nekoć time... pa eto.

al sad su ga preimenovili u Soundbooth Viče

 

ugl. nemaš boljeg :) za PC, ako si na Mac-u onda je druga prića...

D4RKL1NG ned 31.10.2010 09:26
enloz kaže...

Adobe Audition 3 - profi program za mastering/mix/MIDI/recording... samo onda je i poželjno imati imat i profi karticu (min 4in/out), mic,mixer, midi kontrolere, monitore etc. bavio se nekoć time... pa eto.

al sad su ga preimenovili u Soundbooth Viče

 

ugl. nemaš boljeg :) za PC, ako si na Mac-u onda je druga prića...

Nisu, Soundbooth je novi, malo slabiji program od Auditiona.

enloz ned 31.10.2010 10:24
D4RKL1NG kaže...
enloz kaže...

Adobe Audition 3 - profi program za mastering/mix/MIDI/recording... samo onda je i poželjno imati imat i profi karticu (min 4in/out), mic,mixer, midi kontrolere, monitore etc. bavio se nekoć time... pa eto.

al sad su ga preimenovili u Soundbooth Viče

 

ugl. nemaš boljeg :) za PC, ako si na Mac-u onda je druga prića...

Nisu, Soundbooth je novi, malo slabiji program od Auditiona.

A ista stvar, '03 su kupili  Cool Edit Pro, preimenovali ga u Audition, '07 je izašla posljednja 3ojka i Soudbooth CS3 - koji je kakti' slabija verzija Soundbootha

OT: Samo mi nikako ne ide u glavu zašto ugasiti program koji je bio vrlo popularan i među jačima sound editorima (barem meni iako je jaka konkurencija), i ponuditi jednostavnije rešenje koje nije niti for dummies a niti za pro user.e

sisko93 ned 31.10.2010 10:45

ako ne zelis Soudbooth CS3 koji je kako ti kazes slabija verzija (ja neznam jer ga nisam nikada koristio) .. uvijek se mozes vratiti na stariju verziju Cool Edit Pro 2 koji je odlican, ima svega i svačega i još je sasvim jednostavan

 

..dakle .. moja preporuka je cool edit pro 2