A1

Vip prepaid - Zakon tarife

stiffler pet 6.6.2014 17:47
Edge kaže...

Bas sam danas vidio to na reklami, zanimljivo u svakom slucaju.

 

Jedino je uspostava skupa. jbt 3 poziva ode kuna. :s

A uspotavu imaš praktički svugdje na prepaidu.

 

Caka tarifa je da se minute i SMS troše zajedno. Tih 1500(300) se odnosi zajedno na minute i SMS.

I nepotrošeno se prenosi u sljedeći mjesec ali ne možeš imati preko 3000.

Dr.Feel ned 8.6.2014 06:28

Zna li netko koja je procedura nakon isteka ugovora? HTio bih sa pretplate prijeći na neku od ovih novih bon tarifa, a da pritome zadrzim broj (i mozda eventualno kasnije prijeci kod novog operatora). Koliko sam shvatio, samo ode u VIP, kazem da hocu na bonove, prijedem na VIPme i to je to? Hvala unaprijed!

nixass ned 8.6.2014 12:16

ako želiš drugu mrežu, sve kaj trebaš je PUK broj i odlazak kod novog operatera.

ako kod postojećeg operatera želiš prelazak sa pretplate na bonove, isto tako, odeš kod svog operatera i veliš mu svoje želje..

obavezno dekodiraj mobitel ako je zaključan

Tonči pon 16.6.2014 12:56

Kakva je situacija s tim bonovima na Vipu? Postoji li, kao na Simpu, automatska nadoplata bona kod potrošnje (s kreditne). Tarife pretplate su im nenormalne, tako da ili idem na Vipov Zakon ili u BonBon...

-zip- uto 24.6.2014 16:43

Evo da ne otvaram novu temu, zanima me da li ja sad mogu prekinut postojeći ugovor (zbog "većih cijena") i prebacit se na jednu od tarifa bez granica s ovom "akcijom za mlade" ili to vrijedi samo za one koji prelaze s bonova na pretplatu??

AA-d00d uto 8.7.2014 19:09

Mislim da možeš raskinuti ugovor bez penala na temelju tih povećanja cijena.

Jedino ako si prije prilikom produzetka (ili si prvi puta sklopio) ugovora uzeo mobitel za manju cijenu onda mi se čini logičnim da ćeš preostalu razliku tog mobitela morati platiti. Nisam siguran al bilo bi fora{#}

 

P.S. Imam i ja pitanje: ako imam na računu 50kn, mi se to automatski skine za produžetak tarife ili moram neku poruku opet slati?

CROrens sri 24.9.2014 17:43

Živjeli,

 

Jel ima tu neka caka? Ova Zakon tarifa od VIP-a mi se cini kao daleko najisplativija od svih, daleko. Za 50kn + uspostava poziva (ajmo rec jos 20kn) mjesecno dobim 1,5GB Interneta (!), a poruka i poziva kolko ocu. Smrdi mi to, ima neko iskustva?

Samo usporedbe radi VIP pretplata za 90kn mjesecno nudi neograniceno unutar VIPa i nista drugo.

Hvala 

sam_u_vodi sub 27.9.2014 19:47
CROrens kaže...

Živjeli,

 

Jel ima tu neka caka? Ova Zakon tarifa od VIP-a mi se cini kao daleko najisplativija od svih, daleko. Za 50kn + uspostava poziva (ajmo rec jos 20kn) mjesecno dobim 1,5GB Interneta (!), a poruka i poziva kolko ocu. Smrdi mi to, ima neko iskustva?

Samo usporedbe radi VIP pretplata za 90kn mjesecno nudi neograniceno unutar VIPa i nista drugo.

Hvala 

 

nema caka. Nema poziva i poruka koliko hoćeš, nego 1500 komada zajedno (nazovimo ih jedinica). Dakle, ti pošalješ 10 SMSova, ostane ti 1490 minuta i SMSova na raspolaganju. to je jedna caka. Druga caka je ako do 30.09. predaš zahtjev za prebacivanje broja iz druge mreže u vip, imaš 3 giga slijedećih, mislim 12 mjeseci. treća caka ti je da se nepotrošeni iznos (jedinica) prebacuje u slijedeći mjesec i možeš ih trošiti samo slijedeći mjesec. To ti je to.

AA-d00d pon 6.10.2014 14:56
AF139 kaže...

...da li zna tko može li jeftinije ako ne koristim te "Mb" jer meni mobitel  nema niti trebam pristup na net ( imam PC za to). ??

Trošio ili ne trošio podatkovni promet, ti ćeš i dalje plačati jednako za produljenje tarife iz mjeseca u mjesec.

 

BTW mislim da je tomato imao još bolju tarifu na bonove (koje više nema): isto je bilo 50kn/mj ali si dobio 1500 i poruka, i minuta i MBa.

unimatrix001 sri 21.1.2015 20:17
MrSneakyGuyGaming kaže...

Se ovo jos nekom dogodilo? Znaci idem zvat i kaze sekretarica nemadovoljno novca na racunu wtf? Moze mi neko pojasnit? Hvala unaprijed.

 Uspostava poziva se ipak placa  0,29 kn ...ako nemas nista ne mozes zvati . Pozivi prema posebnim brojevima (  cak i neke banke imaju te posebne brojeve ) ne ulaze u tarifu 

Pokusaj nazvati opet . U slucaju da nemas dovoljno na racunu a hitno je Vip ce ponuditi SOS 10 kn na racun koje ce skinuti slijedecom nadoplatom .

Miro7 sub 7.3.2015 09:56

Do 31.03. traje ova ponuda:

 

Prebaci se na Vipme Zakon! tarifu do 31.3. i uz standardnih 1500 MB, već uključenih u tarifu, dobivaš dodatnih 1500 MB za surfanje tijekom 12 mjeseci!

Tako imaš 3000 MB za surfanje na mobitelu te 1500 poruka i minuta sljedećih 12 mjeseci za samo 50 kn mjesečno.

 

 

Dub38 čet 30.4.2015 23:13

Na VIP je moguca kupovina bonova preko kod VIPa registrirane kartice ili racuna ali to ne ide automatski. To mora izvesti svaki pretplatnik sam, kad zeli ili mu treba, uz koristenje pina koji dobije od VIP-a

Dub38 čet 30.4.2015 23:17

sVE JE TOCNO ALI TREBA STALNO KONTROLIRATI STANJE BONOVA I RASPOLOZIVA SUMA. pO MOM ISKUSTVU VIP SKIDA KOD NEPAZLJIVOG KORISTNIKA I VISE NEGO SE POTROSI. MORAO SAM ICI U POSLOVNICU PA SU TO ISPRAVLJALI.