
Google oštro odgovorio na zahtjev za prodaju Chrom
Vezano uz: Google oštro odgovorio na zahtjev za prodaju Chrom


Ne znaju podmazati gdje treba, kao Musk.
Vjerojatno su u googletu demokrati, pa su smotani.

Jel te ko sili da ga koristis mazlume?

A kako to Musk podmazuje?

Guščijom mašću

@Gajotres vrh komentar 😂 nedavno sam saznao da je jazavčeva mast još jača od guščje 🤭
Onako za ozbiljno već sam se nekoliko puta pitao kako odrediti tko je monopolist i koga treba rasčetvoriti, zašto nemaju neka pravila.
Čitajući članak mislim si glupani iz googla podmazuju sa milijardama da budu na HWu kao glavni preglednik a sad će ih rasčetvoriti radi toga.

Prekomični su mi Hrvati koji se petljaju u politiku SAD-a, a još komičniji su oni koji podržavaju republikance. Vidio bih koliko ta njihova podrška traje da žive u toj distopijskoj prčiji.

A meni su najsmješniji oni koji se prave da razumiju 4D šah međunarodne politike i ekonomije.

Kako musk podmazuje? Lol.
Primjerice da je za 44 milijarde dolara kupio praktički internetsko javno glasilo SAD-a i obnovio glas trenutnom predsjedniku, a ta bolesna veza (podmazivanje) ultrabogatih i vladajućih ide toliko daleko da se sad Musk ubacuje u predsjedničke pozive i glumi yodu, dok je recimo davao milijun dnevno rednom glasaču za trumpa. to je kao lutrija ili podmazivanje?
ljudi bježe na bluesky, mastodon... jea rajt. sve državne i značajnije nedržavne organizacije i tijela, pa čak i na šupku europe imaju račun i koriste taj omraženi i distopijski x.

Samo čistom guščijom mašću...

On zna koristit vazelin.

Aha, pod podmazivanje ovi misle na lobiranje i doniranje strankama. Elone Mašče jadan ti, dok si podmazivao demokrate nisi valjao, pa si donirao i demokratima i republikancima pa su ti prigovarali da to nije korektno, a sad kad podmazujuš samo republikance sad si baš zao. Sve je to u životu akcija i reakcija.
Za ozbiljno (za anale) , lobiranja i podmazivanja su odvratna praksa ali nažalost tako svijet funkcionira (ti meni guščje masti a ja ću tebi sredit povlastice kod otvaranja tvornice). No one benigne su baš simpatične, budeš sponzor lokalnom klubu, budeš heroj i car i imaš naravno neke privilegije.
Ispada da su korporativni manageri iz googla previše pohlepni. Da su pametniji podmazivali bi i jazavčevom masti nešto društveno dobro (ili neke političare) i bolje bi prošli nego što gledaju samo što veću zaradu, pa podmazuju npr. Apple da budu glavna tražilica na iOSu. I zbog svoje pohlepe doveli su firmu u ovu situaciju.

Fora je kad čovjek ne zna referencu
"Kako to mislite da izvojimo preglednik? Preglednik je samo fasada s povlašenim bržim pristupom našem sadržaju jer MI JESMO INTERNET!"