Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 8 / 8 Pro

Miki_16 čet 18.6.2020 20:17

Pozdrav ekipa :-)

 

Upravo sam išla Note 8 vratiti na tvorničke postavke i sad već 20min stoji FASTBOOT i nikako neće da ode ća..

Pokušala sam stisnuti tipku za gašenje pa za smanjene zajedno, pa samo za gašenje, onda iglu sam gurala gori di se resetira ako se ne varam i na ništa ne reagira..kad ga spojim laptopom javi se ton da je spojeno ali ništa više...help..bez moba sam...

 

Hvala :)

Samarzija čet 18.6.2020 20:58

@Miki_16
Drži power tipku 40ak sekundi pa bi se mob trebao restartati i izaći iz fastboot moda.
Nikakvu iglu ne guraj. Nema tipke za restart.
Proguglaj malo ako ti ovo gore ne upali "how to exit fastboot mode redmi note 8"

Miki_16 čet 18.6.2020 22:01
Samarzija kaže...
@Miki_16
Drži power tipku 40ak sekundi pa bi se mob trebao restartati i izaći iz fastboot moda.
Nikakvu iglu ne guraj. Nema tipke za restart.
Proguglaj malo ako ti ovo gore ne upali "how to exit fastboot mode redmi note 8"

 Uspijela sam, već me muka uhvatila bla da moram novi mobitel kupovati..hahahhaha

 

Jedino šta me još muci je...prebacila sam imenik sa sim kartice na mob i sad mi duplo kontakt pokazuje i tako svaki put i ne znam kako to da maknem -.-

zippoo ned 21.6.2020 14:35
Miki_16 kaže...
Samarzija kaže...
@Miki_16
Drži power tipku 40ak sekundi pa bi se mob trebao restartati i izaći iz fastboot moda.
Nikakvu iglu ne guraj. Nema tipke za restart.
Proguglaj malo ako ti ovo gore ne upali "how to exit fastboot mode redmi note 8"

 Uspijela sam, već me muka uhvatila bla da moram novi mobitel kupovati..hahahhaha

 

Jedino šta me još muci je...prebacila sam imenik sa sim kartice na mob i sad mi duplo kontakt pokazuje i tako svaki put i ne znam kako to da maknem -.-

 udjes u imenik i imas u gornjem desnom uglu tri tackice...kliknes na to ,pa settings (opcije) i onda tu imas razna podesavanja i pod "configure contact lists" imas da odaberes koje kontakte hoces da ti prikazuje

Po defaultu prikazuje sve a mozes odabrati da prikazuje samo sa googla ili vibera ili sim kartice itd

dv14 pon 6.7.2020 09:48

Pa jbt, 2 tjedna star mobitel, već imam malu ogrebotinu na ekranu, duljine nekih 4-5mm. Ne znam ni sam kako. Stari Note 4x koristio 3 godine pa ni crtice na ekranu, a bio u džepu sa svim i svačim. 

mzopg pon 6.7.2020 16:24
dv14 kaže...

Pa jbt, 2 tjedna star mobitel, već imam malu ogrebotinu na ekranu, duljine nekih 4-5mm. Ne znam ni sam kako. Stari Note 4x koristio 3 godine pa ni crtice na ekranu, a bio u džepu sa svim i svačim. 

Kaljeno staklo ti je 2$... just sayin'.

mzopg pon 6.7.2020 21:55
Hornet_93 kaže...

uz gorilla glass 5 (navodni) to se ne bi smjelo događati...

Ne baš. Jednostavno ovisi sa čim se našao u kombinaciji u džepu. Meni se iPhone drugi dan malo ožuljao o patent i eto crte, nakon toga sam ga trpao sa svim i svačim i ništa. Isto tako Xiaomi, 6 mjeseci ga trpam sa ključevima, metalnim stickom, uopće nisam pazio i ništa i onda jedan dan ubacim nešto što je očito "čvršće" od njega i u dva dana tri ogrebotine na ekranu.

 

Isto kao kad padne na pod, nekome se ekran razleti u prvom padu, a nekome deset puta padne (kao meni) i ništa. Ovisi kako i na što padne.

Baranja10 pon 27.7.2020 13:45

Pozdrav, koristim redmi note 8 pro od Božića i zadnjih dva mjeseca mi se događa kada nekoga nazovem da ga ja čujem a on mene ne čuje, jedina mi je opcija prekinuti poziv i ponovo nazvati a u zadnje vrijeme mi se to dosta često događa ...

Han pon 27.7.2020 14:28
Maya12 kaže...
Readme Note 8T.....Danas sam ga dobila, do sad koristila Samsung pa sam još u slaganju utisaka. Postoji li ikako mogućnost widgetsa za brzi kontakt? Mogu samo kontakt izbaciti na početni zaslon i onda moram uci u njega i kliknuti slušalicu, ono brzo mi je bilo bas brzo 😁. U ponuđenim widgets ga nema. Ne mogu skontati gdje caka.

 Ovako: uđeš u imenik/kontakte, nađeš kontakt koji želiš poslati na početni zaslon, pritisni kontakt i zadrži pritisak dok ne izbaci dodani meni. Tu odaberi opciju postavi na početni zaslon i onda će ti ponuditi opciju pogledj kontakt ili direkni poziv. To vrijedi ako je MIUI dialer.

 

Ako je Google dialer gore onda nema pomoći nego neka od aplikacija. Ili instalaija MIUI dialer apk.