ivy7587 čet 28.11.2019 10:56

Ljudeki,

gledam malo ovaj black friday i nudi se Xiaomi redmi 8 (3GB 32GB Snapdragon 439 Octa Core 12MP Dual Camera Mobile Phone 5000mAh)
za 87.99$. 
sa dhl om izspadne oko 700 kn sve zajedno.

Jel ima netko od vas? kako ste zadovoljni?

Napomena: mobitel bi bio za moju kćer. Bitno mi je da može pokoju igricu staviti, whatsapp, viber i da video funkcionira.

S druge strane trenutno se nudi Meizu note 8 (4GB 64GB Global Version Mobile Phone Snapdragon 632 Octa Core) za 97$
al sam skeptična oko tih meizu. 

MOže malo više o redmiju ko ima i što bi mi na kraju preporučili?

 

Hvala 

 

bilja123 pet 6.12.2019 10:50

Poštovani, kupila sam original Xiaomi sports Bluetooth slušalice,uz njih sam dobila USB kabel za punjenje,ali me zanima koji punjač koristiti kako bi ih napunila bez opasnosti od oštećenja? Hvala Vam na odgovoru

itomic009 uto 28.1.2020 09:52

 Imam ga ja, dobar je za budget mobitel. Nisam probao nikakve igre, ali kako je 720p rezolucije, siguran sam da neke nezahtjevne vrti bez problema. Mob je u ruci odličan što se tiče izrade i kvalitete, s obzirom na cijenu. Baterija je 5000 mAh, odnosno odlična. Zaslon je ok, kamera isto tako. Vidi se da kamera i zaslon spadaju u budget kategoriju, ali po meni s obzirom za cijenu se ne može ništa ni progovoriti. Uglavnom, dobar jeftini telefon, to je sve. Ne znam šta se bolje da kupiti za te novce a da je od dokazanog brada i da ima dokazan software.

Spiridon sri 29.1.2020 17:42

Danas sam kupio Redmi 8, 4/64 GB u Osijeku, Centar Tehnike...

Još nisam otišao u A1 po nano SIM, nije mi se dalo a i zanima me kako da prebacim kontakte i fotke sa Lumie 535?

Mogu li pomoću Bluetootha?

Imam Microsoft account i Google account, točnije gmail...

Od smartfona sam koristio samo Lumie 520 i ovu 535...

Od Androida sam koristio neki Pipo tablet a sada imam Huawei MediaPad T3 10...

Slabo se kužim u taj Huawei jer je sve na hrvatskom, Xiaomi je na engleskom.

Ako netko zna kako prebaciti imenik i fotke sa Lumie molio bih ga da mi pomogne.

Hvala.

darkborg sri 29.1.2020 18:45
Spiridon kaže...

Danas sam kupio Redmi 8, 4/64 GB u Osijeku, Centar Tehnike...

Još nisam otišao u A1 po nano SIM, nije mi se dalo a i zanima me kako da prebacim kontakte i fotke sa Lumie 535?

Mogu li pomoću Bluetootha?

Imam Microsoft account i Google account, točnije gmail...

Od smartfona sam koristio samo Lumie 520 i ovu 535...

Od Androida sam koristio neki Pipo tablet a sada imam Huawei MediaPad T3 10...

Slabo se kužim u taj Huawei jer je sve na hrvatskom, Xiaomi je na engleskom.

Ako netko zna kako prebaciti imenik i fotke sa Lumie molio bih ga da mi pomogne.

Hvala.

Možeš si sinkronizirati kontakte i na google acc i na outlook pa kad se prijaviš na redmiju bi trebalo automatski pokazati kontakte.

Spiridon uto 3.3.2020 22:58

Pitanje opet... Nekad (ili uvijek, nisam siguran, jbg) dobijem SMS bez zvučnog signala, samo se aktivira ekran... Zvonjava kod poziva normalno radi...

Što da poštimam? "Silent/DND" nisu aktivirani pritom...

I još jedan slučaj, kad je ekran bio aktivan ovako kao na slici da se vide ikone a ne samo sat, indikatori signala, baterije i gore, lijevo "A1 HR", stigao mi je poziv preko operatera a nisam skužio kako se javiti!!!

Klizim prstom po ekranu - ništa... Jesam li trebao tapnuti slušalicu u donjem lijevom kutu?

 

Hvala.