Xiaomi

Xiaomi Pocophone F1

BladeRy sub 13.6.2020 16:54
Genius10 kaže...

Kreće beta testiranje MIUI12 za F1. Dal da se nadamo da će riješiti ono što se zeznulo zadnjim apdejtovima... 

 

Imamo vece shanse da nam svima poklone Poco F2 nego da u stvari ista poprave.

MIUI 12 control centar je tako ocita iphone kopija da je uzas. Svi novi featuri ce opet unistit SoT.

amd freak ned 14.6.2020 13:30
acarnoje kaže...

Zato sam instalurajuci pixel experience preporodio ovaj mobitel. Osjećam se kao da imam opet neki novi stroj. Nikakvih negativnih osobina u ovom Romu ne vidim. Samo hrpu prednosti.

 

E a ja cu zato uzet samsung a71, pa neka xiaomi krpa kaj hoče...da pola godine ne fiksaiju zamrZAVANJE CHROMA to je smiješno.

zoharbizo sri 17.6.2020 12:47

Telefon je još uvijek čudo, ali nažalost sa custom romovima, jer su ga očito usporili ili se ne trude kao za nove modele, vjerojatno ovo prvo...

Prije nego sam ga prodao, nedavno, stavio latest rom, i iskreno pored PE goli qurac...

Tko ga ima i nije ga se spreman odreći, što i razumijem, treba unlockati BL i staviti custom rom, magisk, unlockati thermale, quick charge i sve ostalo vanserijsko...

Kamera još uvijek top, battery life 6,7H, telefon je stvarno odličan...

 

zoharbizo uto 14.7.2020 15:30
Genius10 kaže...

I začudo još uvijek se nalazi u prodaji u Mi-storeu u Areni! Kupiš, ignoriraš ažuriranje i imaš još uvijek kompetitivan mob. Cjenovno u rangu novih Redmi 9S mobitela

Definitivni BB, ostaviti na Oreu za SOT od 8-10h, ako nije problem Netflix i slično.

NeoOS uto 18.8.2020 12:59

mislim da je best buy, jer za 1600 kn je moguće kupiti trenutno midrange mob. mob je još uvijek odličan i da imam 1600 kn na raspolaganju ne znam šta bih kupio (a da je bolje, novije od ovog).

ocean77 pet 21.8.2020 15:56
Qvezbra kaže...

Još uvijek best buy za 1600 kn ? 

Kakva mu je konkurencija za te novce ? 

 

 

 

Za te novce ces tesko naci bolji.

Ako stavis Gcam imas bazni Pixel-ov IQ.

Sto se hardwarea tice opcenito, taj mob je i dalje TOP...jedina mana je nedostatak NFC chipa ako ti je to bitno.

AdMer12 pon 7.9.2020 00:07

Da li bi mi neko mogao pomoći u vezi idućeg problema?

Kada pričam preko messangera, vibera i sl., sugovornici na drugoj strani se žale da čuju svoj echo. Ali to se ne dešava stalno, ako se desi dovoljno je samo prekinut poziv i ponovo nazvati nakon čega sve bude opet okej.

Ne znam do čega bi mogao biti problem?

Alfa_R ned 11.10.2020 13:21
NeoOS kaže...
"... It turns out that, in the words of Poco's country director for India, Anuj Sharma, the F2 Pro wasn't a true successor to the F1. ... "

 

Pa i nije. To nije poco proizvod kao npr F1 ili x3, nego rebrand. 

S druge strane, za F1 sam bio dao 2000, a za F2 Pro sam pričekao da padne malo cijena i uzeo ga za 2600. Vrijedi svaku kunu razlike. 

Jedino fali sd kartica. 

 

Dakle 1600 kn me došla nadogradnja nakon godine i pol nakon što sam poco f1 prodao za 1000. Ja zadovoljan.

thebatman pon 12.10.2020 08:46
NeoOS kaže...
jel misliš da nisi mogao dobiti više novaca za njega? ili si ga htio što prije riješiti.. mislim da vrijedi bar 1200-1300

 Teško, ja sam prodao 3 ispo 1000 zadnja dva mjeseca.

Ovi šta traže 1000+ kampiraju dosta. 

Alfa_R pon 12.10.2020 12:14
NeoOS kaže...
jel misliš da nisi mogao dobiti više novaca za njega? ili si ga htio što prije riješiti.. mislim da vrijedi bar 1200-1300

 

Nema garanciju je jedna stavka. Bio je u savršenom stanju bez ogrebotine, no da je debelo ispod cijene - nije. Oglas stajao 3 Dana i nije bilo više upita osim kupca.

Svejedno, samo 50% cijene izgubiti u godinu i pol je više nego dobro.

 

ocean77 pet 11.12.2020 10:39

Po treci puta sam se vratio na ovaj mob, to su oni periodi kada nema nista pametno pa se ceka nesto zanimljivo.😎

Po treci puta evo i u 2020 me ovaj mob iznova oduševljava svojom jednostavnošću i fluidnoscu.

Doslovno leti sve, uz to relativno kompaktan, lagan i sa dobrom autonomijom...za siću.

Mob na koji mozes prijeci sa bilo kojeg danasnjeg flagshipa pa cak i 10x skupljeg a da ne osjetis da si napravio toliki downgrade.