Xiaomi

Xiaomi Poco X3 NFC

megan2711 uto 24.8.2021 22:00

Dosla mi jutros obavijest za update i rekla sam budem kasnije kad dodjem doma i poslije mi nestala obavijest i ne nudi mi vise opciju za update kad idem u postavke :ne zna:

 

Budem skinula na kraju, ne mogu docekat.

Brki1994 sri 25.8.2021 10:39

Primjetih sam jednu stvar koja ima i na Redmi Note 10 Pro, ali ne i na skupljim modelima. Riječ je o tom adaptivnom refresh rateu koji "ne radi" kako bi trebao.

 

U postavkma aza razvojne programere upalim opciju "show refresh rate counter" i onda se u gornjem lijevom kutu pojavi vrijednost refresh ratea. Kada je ekran statičan, taj bi broj trebao pasti na 60 hz, ali meni ostaje na 120 hz (osim u pojedinim aplikacijama gdje se sili 60 hz). Zbog toga, ekran ostaje u mirovinju konstatntno 120 hz čime se više troši baterija.

 

Imate i vi problem s time?

 

 

scarecrow uto 26.10.2021 12:02

Pozdrav svima... novi poco x3 nfc kupljenom prije par dana u trgovini...
Nakon što je stavljen u pogon, počeo se resetirati i gasiti sam od sebe bez nekog pravila.. nekad se u sat vremena ugasi ili resetira nekoliko puta, a zna proći i par sati da se ne ugasi nijednom..
U čemu bi mogao biti problem i ima li načina da se to riješi?

robogo uto 26.10.2021 22:23

Ovo s resetiranjem je vrlo, vrlo interesantno jer se isto prije cca 5 dana počelo događati i meni.

Na CUSTOM ROM-u.

Prestalo tek kad sam flashao zadnji MIUI recovery image i ponovno custom ROM (i Magisk).

Vrlo zanimljivo.

micr0 sub 2.7.2022 13:49
Nocio kaže...

Uključi gps, otvori karte da ti nade lokaciju pa zatim probaj oživiti vrijeme.

Ja sam ponekad znao imati taj problem i na taj način sam ga rješavao 

 Stavio drugi jezik i regiju, proradilo. 

MASVA sub 6.5.2023 11:27

xiaomi.eu ROM ima kinesku veziju aplikaciju Phone i potrebno je opciju uključiti u postavkama i možeš snimati pozive

globalna verzija ROM-a dolazi sa googlovim aplikacijama u kojim nije to dozvoljeno